koncert
Christmas Time! Concert

koncert

Christmas Time! Concert

Christmas Time! Concert - Bilety na koncert

Christmas Time! Concert - Tarnów Hala Widowiskowo-Sportowa Jaskółka | Kupuj Bilety Online

Podczas koncertu na scenie zaprezentują się: Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Halina Mlynkova, Kasia Cerekwicka oraz Andrzej Piaseczny. Artyści zaprezentują największe światowe hity związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Koncert poprowadzi Piotr Polk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Tarnów

Recenzje

Słabo przygotowane, pomyłki piosenek - co innego śpiewane, co innego grane, jakaś gafa Piaska ze Słupskiem, dzielenie się opłatkiem na sali z taką ilością osób - czy to było granie na czas? Końcówka świetna - można było się bawić ale dopiero na koniec. Wspaniała Cerekwicka i Młynkowa. Pozdrawiam
Porażka Tak piękny koncert zepsuła jedna osoba. Piasek. Ale i te pomyłki. Oj za dużo. Ogólnie 3+.
Koncert zdecydowanie za krótki. Tyle gwiazd a tylko godz. koncertu odliczając przemowy. Sporo pomyłek zwłaszcza, że to nie był pierwszy ich koncert. Pani prowadząca mega świetna kobietka aż miło było posłuchać i popatrzeć. Pan Dyrygent facet z niespożytą energią, na koniec rozkręcił impreze-szkoda że na 5 minut. Koncert pozostawia wiele do życzenia.
Jeden wielki chaos organizacyjny, artysta śpiewa coś innego orkiestra gra coś innego (Steczkowska), brak wiedzy na temat w jakim mieście gra się koncert!!!(Piasek).. Za tą cenę porażka!
koncert super, może trochę krótki Bardzo zawiodła organizacja przy np wpuszczaniu ludzi do budynku, za mało osób do kontroli biletów sprawiła, że musieliśmy czekać dość długo na zewnątrz
Agnieszka 12.12.2019 21:18
Największe rozczarowanie- Piasek, panie śpiewały wspaniale. Justyna Steczkowska i Kasia Cerekwicka zachwycające. Słaba organizacja- bałagan i tłum ściśniętych ludzi przed wejściem. Brak zachowanych zasad bezpieczeństwa- tłok i fala napierających osób. Po koncercie kolejny bałagan i tłum przy szatniach. Płaszcze odebraliśmy sami z szatni z wieszaka! Mam nadzieję, że każdy wyszedł w swoim okryciu. Obiekt na poziomie europejskim, natomiast organizacja bardzo prowincjonalna. Ewidentnie brak doświadczenia i zdrowego rozsądku organizatorom.
Viktoria 12.12.2019 20:07
Zła organizacja przy wejściu, straszne zamieszanie z miejscami. I 70 minut koncertu to chyba delikatnie za krótko za taką cenę.
Bardzo fajnie, tylko za krótko
Organizacja bardzo zła - koncert rozpoczął się z 30 minutowym opóźnieniem. Brak widoczności sceny z sektorów P2, P3. Przy tak licznej widowni powinny być ekrany boczne, dobór repertuaru nasuwa podejrzenia , że występujący nie znają języka polskiego gdyż prawie cały repertuar był w w języku angielskim. Podsumowując - były to stracone 2 godziny ( 30 minut oczekiwania + 1,5 godziny przeciętnego koncertu łącznie z bisem)
Super koncert 😃 polecam
Jacek 49 12.12.2019 17:36
Spotkało nas wielkie rozczarowanie. Czułam się jak na próbie przed występem. Wiele pomyłek, niedogadania w repertuarze, opóźnienie półgodzinne koncertu. Drogie bilety za godzinny koncert, zaśpiewali po dwie piosenki. Szkoda czasu i pieniędzy, oszustwo .Zakpili z nas.
Koncert pełen wpadek. Skrócony program. Totalna olewka. Gwiazdy? Rzemieślnicy. Nie polecam.
Rozczarowanie.
jesteśmy zawiedzeni, organizacją i występami artystów. Miejsc w sektorze VIP rzad 4 nie było, szukaliśmy gdzie są wolne... Koncert przegadany przez prowadzącą.
cudownie
Paulina 12.12.2019 13:30
Super impreza! Wspaniali artyści!!
Brak profesjonalizmu ze strony artystów. Podczas występu dokonywali uzgodnień repertuaru z dyrygentem, przerywali rozpoczęte piosenki. Mylili zapowiedzi piosenek. Brak szacunku dla uczestników. Koncert miał prowadzić Piotr Polk, którego niestety nie było, zastąpiono też Kasię Moś inną piosenkarką. Bardzo krótki występ, nieadekwatny do ceny biletu - 149 zł. Andrzej Piaseczny pozdrawiał Słupsk, będąc w Suwałkach, żenada. Myślą, że jak przyjeżdżają na prowincję, to im ARTYSTOM wszystko wolno. Niestety nie te czasy. Ponadto bardzo zła organizacja ze strony Suwałk, długi czas oczekiwania na wejście, w tłumie, opóźniony koncert. Następnym razem długo zastanowię się zanim kupię bilet.
Jestem nie zadowolony - sektory były zamienione kupiłem w innym a siedziałem w innym - za 1 godzinę występu myśle ze duże pieniądze byłem na lepszych t tańszych - słaba organizacja Nie polecam
Oczekiwania były znacznie wyższe......biorąc pod uwagę nazwiska wykonawców i repertuar....Szkoda, że nie było prowadzącego Piotra Polka, co było w zapowiedzi....
Dałam 2 gwiazdki tylko z dwóch powodów.Pierwszy to zbyt krótko trwał,ponieważ 1: 15 i wyjście artystów na jeden tylko bis to jest za mało jak za cenę 149zł za osobę licząc że poszłam całą rodziną.Inni ludzie również nie byli zadowoleni z czasu trwania koncertu,co można było usłyszeć w szatni.A drugi powód jest taki ,co myślę jest winą organizatorów,to jest to iż miejsca były zamawiane w innej kolejności niż zostały potem oznaczone
Szału nie było .Majac tyle pięknych polskich piosenek świątecznych i kolęd śpiewano większość po angielsku i bez klimatu. Przyjechali do „Slupska „ i odbyli koncert .
Koncert sam w sobie pozytywnie. Co do organizacji to bardzo słabo, rozpoczęcie prawie 30 min spóźnienia. Czas trwania nie całe 1,5h. Sprawdzanie biletów jedna wielka żenada, ludzie stali w ogromnej kolejce, częściowo na zewnątrz. Oznakowanie sektorów fatalne, miejsce niedostosowane do takiego typu imprezy. Wykonanie wiele pomyłek, nie mówiąc, że jeden z wykonawców pomylił Suwałki ze Słupskiem, chyba nie wiedział gdzie jest !? Obiecana Kasia Moś nikt nie słyszał i jej nie widział, żadnego wyjaśnienia. Z przykrością muszę stwierdzić, czuję się rozczarowana.
Ania_89 12.12.2019 09:55
Organizacja koncertu żenująca ,zamieszanie ze znalezieniem miejsca, miejsca niewygodne, okropne nagłośnienie, wykonawcy nieprzygotowani , mylili się w kolejności utworów, zamiast pozdrawiać Suwałki, pozdrawiali Słupsk itp. Cena 150 zł powinna zapewnić bardzo dobre warunki na koncercie a to był występ za 40 zł,Nigdy więcej nie kupię biletów na żaden koncert w Arenie.
Wspaniali wykonawcy. Świetna atmosfera.
Justyna 12.12.2019 09:47
przepiękny, wzruszający koncert... tylko za krótki..zdecydowanie czuję niedosyt
agnieszka 12.12.2019 09:41
Koncert nie spełnił naszych oczekiwań. Z powodu złej organizacji rozpoczął się godzinę później. Miejsca ani sektory nie były oznaczone. Panował straszny haos. Tłum ludzi czekał ponad pół godziny na wejście do środka. Sam występ trwał godzinę a nie godzinę i czterdzieści pięć minut jak widniało na banerach reklamowych. Nie pojawiły się również wszystkie zapowiadane gwiazdy.
Suwalczanie 12.12.2019 09:37
Suwałki-organizacja beznadziejna , opóźnienie 30min. Winda dla inwalidów popsuta a nowy obiekt , krzesła tragiczne.NIE POLECAM. Artyści Piasek żenada ,reszta w miarę. Jeżeli ktoś myśli że posłucha kolęd w języku polskim to będzie rozczarowany. Bardzo krótki występ przeciągany za takie pieniądze na prawdę nie warto rozczarowanie.
Uczestnik 12.12.2019 09:27
Sam koncert bardzo fajny - ale zdecydowanie za krótki 75 min , Organizacja koncertu słaba, ponad dwadzieścia minut czekaliśmy na wejście. Za 149 zł składane plastikowe krzesełka porażka.
Nie tego się spodziewałam, organizacja imprezy pozostawia wiele do życzenia, ustawienie krzeseł na boisku to porażka... wzajemnie sobie zaslanialismy, chociaż nie było na co patrzeć, artyści odwalili tzw chale, aż wstyd, jakieś nie na miejscu dowcipy, kolędy zagraniczne... A przecież tyle mamy pięknych naszych. Dokładnie 1 godzinę i 10 minut trwał ten, pożal się Boże, koncert. Po prostu potraktowali nas jak głęboką prowincję... ale dali tym samym świadectwo o sobie. Aha, dlaczego nie były włączone telebimy, napewno byłaby lepsza widoczność, zwłaszcza na tej płycie boiska.
Porażka ! Miejsce okazało sie inne niż zamawialiśmy, miało byc bliżej sceny a siedzieliśmy prawie na samym końcu. Poza tym mozna było odnieść wrażenie że artyści tez nie byli przygotowani, ogolne rozproszenie i brak organizacji !!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Tarnów inne wydarzenia