koncert
Epic Game Music

koncert

Epic Game Music

Epic Game Music - Bilety na koncert

Epic Game Music - Poznań Sala Ziemi | Kupuj Bilety Online

EPIC GAME MUSIC to potężne symfoniczno – rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata. Tego wieczoru wyzwolone zostaną wszelkie możliwe emocje i barwy, zarówno w sferze dźwięku, jak i obszarze wrażeń wizualnych.

Na scenie pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). W repertuarze koncertu nie zabraknie legendarnych i kultowych soundtracków, sąsiadujących z wykonaniami przedpremierowymi  z popularnych tytułów polskich i zagranicznych Zapraszamy na muzyczną podróż od Mario i Sonica, przez Bulletstorma, Dooma, Red Alert i Assasins Creed aż po Wiedźmina i God of War.

Koncertowi towarzyszyć będą wizualizacje oraz liczne efekty specjalne przygotowane przez PLATIGE IMAGE S.A. – wielokrotnie nagradzane studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów wizualnych, które współpracuje z największymi markami świata, najlepszymi wydawcami gier wideo i jednymi z najznamienitszych reżyserów filmowych.

Podczas koncertu będziecie mogli zobaczyć niezwykły akrobatyczno-aktorski pokaz z Wiedźminem w roli głównej czyli “The Witcher School Live Show“.

To wieczór zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i niezwykłych szaleńców, to czas ich legend, ich walki o lepszy świat i wiarę w dobro. Jeśli czujesz, że chcesz się z nimi spotkać w tej całej epickiej oprawie, ten koncert z pewnością jest dla Ciebie.

Partnerzy koncertu: People Can Fly, Game Industry Conference, Poznan Game Arena, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Radio Eska oraz Platige Image S.A.

Organizator i Producent: Visual Production

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Niesamowity, energetyczny koncert polecam każdemu kto lubi połączenie klasycznej orkiestry z mocniejszym brzmieniem. Doskonałe nagłośnienie, wyraźnie było słychać każdą sekcję orkiestry. Większości gier nie znałam ale wizualizacje mnie na tyle zaintrygowaly, że pewno kupię 2 lub 3. Gorąco polecam
Beata 22.10.2019 20:53
Muzyka była świetna, ale wg mnie mało było "perełek" typu Shadow of the collossus, bloodborne, dark souls, HALO 3, God Of War 2, Holllow knight ;) .. Zupełnie niepotrzebna była muzyka z shadow warrior.. MGS cudo ale jeszcze był taki swietny utwór z trzeciej części Snake Eater.. Róbcie to co robicie bo jest to epickie ;) Pozdrawiam
Castlevania 21.10.2019 23:23
Występ bardzo profesjonalny, lepszy niż w ubiegłym roku. Widać postęp. Minusem jedynie brak honorowania opiekunów ON, biletów ulgowych czy miejsc na wózek inwalidzki.
Nieźle zagrane, w szczególności partie gitarowe, aczkolwiek można było lepiej dobrać repertuar - niestety duża część to dość przeciętna muzyka z gier sprzedawanych przez sponsorów koncertu, w tym 3 nowo wypuszczonych i 1 nieco starszej. A jest masa gier z o wiele bardziej "epic" muzyką, więc naprawdę było w czym wybierać.
Tomek 21.10.2019 08:44
Niezłe widowisko, dobry dźwięk, ciekawy repertuar

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.11.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Poznań inne wydarzenia