koncert
Epic Game Music

koncert

Epic Game Music

Epic Game Music - Bilety na koncert

Epic Game Music - Poznań Sala Ziemi | Kupuj Bilety Online

Epic Game Music to muzyczny genesis cyfrowego bytu i niezapomniany wieczór muzyki epickiej z gier. To potężne symfoniczno - rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata. Tego wieczoru wyzwolone zostaną wszelkie możliwe emocje i barwy, zarówno w sferze dźwięku, jak i obszarze wrażeń wizualnych.

Na scenie pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska).

W repertuarze koncertu nie zabraknie legendarnych i kultowych soundtracków, sąsiadujących z wykonaniami przedpremierowymi z popularnych tytułów polskich i zagranicznych Zapraszamy na muzyczną podróż od Mario i Sonica, przez Dooma i Assasins Creed aż po Wiedźmina i God of War.

Każdy z koncertów będzie mieć unikatowy dodatek. Stopniowo będziemy Wam je zdradzać. Pierwszym z nich jest informacja o przedpremierowym wykonaniu oraz soliście poznańskiego koncertu. Zagrany zostanie „Burning the Past Music Notes” z nadchodzącej gry „Of Bird and Cage” izraelskiego studia Capricia Productions. Natomiast pierwszym solistą będzie Ruud Jolie, gitarzysta Within Temptation.

Koncertowi towarzyszyć będą wizualizacje oraz liczne efekty specjalne przygotowane przez Platige Image S.A. - wielokrotnie nagradzane studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów wizualnych, które współpracuje z największymi markami świata, najlepszymi wydawcami gier wideo i jednymi z najznamienitszych reżyserów filmowych.

To wieczór zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i niezwykłych szaleńców, to czas ich legend, ich walki o lepszy świat i wiarę w dobro. Jeśli czujesz, że chcesz się z nimi spotkać w tej całej epickiej oprawie, ten koncert z pewnością jest dla Ciebie.

Organizator i Producent: Visual Production

Partnerzy koncertu: Game Industry Conference, Poznan Game Arena, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Platige Image S.A.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Niesamowity, energetyczny koncert polecam każdemu kto lubi połączenie klasycznej orkiestry z mocniejszym brzmieniem. Doskonałe nagłośnienie, wyraźnie było słychać każdą sekcję orkiestry. Większości gier nie znałam ale wizualizacje mnie na tyle zaintrygowaly, że pewno kupię 2 lub 3. Gorąco polecam
Beata 22.10.2019 20:53
Muzyka była świetna, ale wg mnie mało było "perełek" typu Shadow of the collossus, bloodborne, dark souls, HALO 3, God Of War 2, Holllow knight ;) .. Zupełnie niepotrzebna była muzyka z shadow warrior.. MGS cudo ale jeszcze był taki swietny utwór z trzeciej części Snake Eater.. Róbcie to co robicie bo jest to epickie ;) Pozdrawiam
Castlevania 21.10.2019 23:23
Występ bardzo profesjonalny, lepszy niż w ubiegłym roku. Widać postęp. Minusem jedynie brak honorowania opiekunów ON, biletów ulgowych czy miejsc na wózek inwalidzki.
Nieźle zagrane, w szczególności partie gitarowe, aczkolwiek można było lepiej dobrać repertuar - niestety duża część to dość przeciętna muzyka z gier sprzedawanych przez sponsorów koncertu, w tym 3 nowo wypuszczonych i 1 nieco starszej. A jest masa gier z o wiele bardziej "epic" muzyką, więc naprawdę było w czym wybierać.
Tomek 21.10.2019 08:44
Niezłe widowisko, dobry dźwięk, ciekawy repertuar

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Poznań inne wydarzenia