koncert

Grzegorz Turnau - koncert

koncert

Grzegorz Turnau - koncert

Grzegorz Turnau - koncert - Bilety na koncert

Zapraszamy na wyjątkowy koncert jednego z najwybtniejszych polskich wokalistów i kompozytorów! Grzegorz Turnau wraca do Rybnika po dłuższej nieobecności, więc nie może Was zabraknąć na widowni!

Ze względu na aktualnie obowiązujące obostrzenia związane z epidemią COVID-19, wg których widzowie mogą zajmować co drugie miejsce miejsce na widowni, miejsca wskazane na biletach NIE OBOWIĄZUJĄ! Obsługa sali wskaże Państwu nowe miejsca.

Grzegorz Turnau - Kompozytor, wokalista, pianista, autor tekstów. Karierę rozpoczął w 1984 roku, wygrywając XX Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. Wówczas rozpoczął także współpracę z Piwnicą pod Baranami, gdzie występował i współtworzył jej repertuar do 1997 roku. Nagrał szesnaście albumów solowych, m.in. Naprawdę nie dzieje się nic (1991), Pod światło (1993), To tu, to tam (1995), Tutaj jestem (1997), Ultima (1999), Nawet (2002), Historia pewnej podróży (2006), Fabryka klamek (2010), 7 widoków w drodze do Krakowa (2014), „Bedford school” (2018).
Jest laureatem wielu nagród, w tym m.in.: Grand Prix Festiwalu Opole, Fryderyka (dziewięciokrotnie), Wiktora i Superjedynki (dwukrotnie). Skomponował muzykę do filmu Zakochany anioł Artura „Barona” Więcka i Niezawodny system Izabeli Szylko. Jest również autorem muzyki do ponad dwudziestu spektakli teatralnych, które reżyserowali m.in.: Tadeusz Bradecki (Zmierzch I. Babla, Iwona księżniczka Burgunda W. Gombrowicza, Marat/Sade P. Weissa, Miłość czysta wg C. K. Norwida, Stracone zachody miłości W. Szekspira), Bartłomiej Wyszomirski (Kubuś Puchatek A. A. Milnego), Jarosław Kilian (Zielona Gęś K. I. Gałczyńskiego, Przygody Sindbada Żeglarza wg B. Leśmiana, Balladyna J. Słowackiego, Zemsta A. Fredry), Katarzyna Deszcz (Romeo i Julia W. Szekspira), Zbigniew Zamachowski (Żaby Arystofanesa), Wojciech Malajkat (Czarodziejska góra T. Manna), Czarnoksiężnik z krainy Oz na motywach powieści L. F. Bauma (reż. J. Kilian), a ostatnio do spektaklu “Krzesiwo” w Teatrze Lalka w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grzegorz Turnau - koncert

Koncert jak zawsze rewelacja i do tego super poczucie chumoru.
CUDOWNIE!
Warto było czekać ponad rok i trzymać bilet. Wspaniały, magiczny wieczór. Jak zwykle super teksty, muzyka. Nareszcie kontakt z żywą muzyką. Świetny kontakt artysty z publicznością. Zabawa muzyką, improwizacje. Było świetnie.
To moje kolejne spotkanie z Grzegorzem Turnau, i jak zawsze...uczta muzyczna 👏👏👏Towarzyszy Fantastyczny Zespół: Leszek Szczerba, Cezary Kondrad, Robert Kubiszyn👏🎶
Polecam, warto zanurzyć się w innej rzeczywistości choć na 1.5 h
Wszystko było super, brakowało takich spotkań
Było super
REWELACJA
Koncert był wyśmienity, organizacja wspaniała. To był piękny wieczór. Czekam na kolejny występ Pana Grzegorza w Rybniku :)
Wspaniały koncert. Wspaniały i wyjątkowy wykonawca. Koncert mógłby trwać kilka godzin...
Piękny koncert. Artysta fantastyczny. Duża różnorodność prezentowanego materiału. Trochę humoru. Pięknie spędzony czas 1:45h Pozdrawiam HK
Jak zawsze rewelacyjny koncert, który porywa widownię nie tylko w " krainę łagodności". Dziękuję za piękne przeżycia.
Wspaniały koncert, wybitny artysta i muzycy.
Super spotkanie jesteśmy bardzo zadowoleni 😊
Koncert był bardzo piękny. Artysta czarował swoją twórczością. Przygotowany z zachowaniem wszystkich standardów bezpiczeństwa.
Niesamowity głos! Niesamowici muzycy! Wspaniały koncert.
Cudownie! Koncert zaczął się o czasie, prawie 2 godziny bajecznej, odpręzajacej muzyki. Klasa!
Wspaniały koncert! Warto było czekać tyle czasu. Grzegorz Turnau jest niesamowitym zabawnym człowiekiem o wielu talentach.

Polecane z kategorii koncert