koncert
Jaromir Nohavica

koncert

Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica - Bilety na koncert

Jaromir Nohavica - Toruń Sala Koncertowa CKK Jordanki | Kupuj Bilety Online

Jaromír Nohavica – czeski pieśniarz, muzyk, kompozytor i poeta.

Koncerty czeskiego barda, od dłuższego czasu cieszą się w Polsce niesłabnącym powodzeniem, a wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.

Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach.

J. Nohavica nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest „Poruba” - to nazwa ostrawskiej dzielnicy, z którą łączy go wiele wspomnień i gdzie wszystko się w jego życiu zaczęło: pierwsze miłości, przyjaźnie, znajomości, ale także awantury i szykany. Dwie piosenki z płyty (Czarna dziura i Empire State) cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów. Utworów z ostatniej płyty z pewnością nie zabraknie podczas koncertu w Toruniu.

Jaromírowi Nohavicy na scenie towarzyszy zespół w składzie: Robert Kuśmierski (akordeon, piano) i Pavel Planka (instrumenty perkusyjne).
Z pewnością rzesze fanów Artysty, z niecierpliwością czekają na kolejne, niesamowite spotkanie - muzyczną ucztę.

Koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super jak zawsze w PL. Jedynie brakowało Mistrza do podpisywania płyt,autografów,zdjęć ? Szkoda.
Doskonały koncert!
Bardzo udany wieczór, Jaromir potrafi nawiązać kontakt z publicznością, widać, że lubi to co robi, a widownia fajnie reagowała i widoczna była spora grupa fanów pieśniarza.
super koncert, wspaniały kontrakt Jaromira z publicznością, dużo śmiechu i dobrej muzyki przy akompaniamencie bardzo dobrych muzyków
Koncert świetny, genialny Jaromir! Bardzo udany wieczór! Polecamy!
Agnieszka i Gosia 22.10.2019 09:31
Fantastyczny Koncert, świetna forma Artysty.
Świetny artysta super koncert 😀😎
Było super:)
Koncert fantastyczny
Cudowny wieczór we wspaniałej sali Koncertowej Jordanki - nienaganna akustyka, oświetlenie artystów adekwatne do każdego utworu i chwili, komfortowe fotele, ale przede wszystkim Jaromir ze swoim znanym i nowym repertuarem. Wszechstronnie uzdolniony, zabawny ale i wzruszający do łez sąsiad zza południowej granicy, a jednak jakby nasz, polski. Nie zapomniane przeżycia. Dziękuję.
Super koncert:-) Pełen pozytywnej energii. Polecam
To jest nasza miłośc absolutne, przyjechalismy specjalnie z Gdańska i było magicxznie.Jaromirze jestes wielki moze byc szesc gwiezdek!
wielbiciel Jaromira N 21.10.2019 19:15
genialny artysta, nie jest to mój pierwszy koncert i chętnie pójdę na następne
Genialne
Piękny, klimatyczny koncert.
Przecudowny występ. Słyszeliśmy piosenki nowe jak i stare hity. Charyzma i kunszt wykonawców na światowym poziomie.
Fantastyczny koncert, klimatyczny na wysokim poziomie artystycznym. Pan Jaromir w wyśmienitej formie :) Dwie godziny cudownych, artystycznych doznań.
20.10.2019 Toruń. Jak zawsze - wspaniały koncert. Świetny dobór piosenek, fantastyczne przerywniki, genialny kontakt z publicznością. Widać, że to nie jest chałtura, tylko p. Nohavica wkłada całe serce w swoje koncerty. I rzeczywiście, po raz kolejny pokazuje, że jest zakochany w Polsce (z wzajemnością).
Świetna zabawa! Perkusista - a w zasadzie człowiek od wszystkiego - wymiata!
Cudowny występ. Pięknie spędzony czas. Czekam na kolejny.
Nohavica w wysokiej formie. I do śmiechu i do zadum - krótko mówiąć: super!
Cudowne przeżycie. Magiczna atmosfera...
Jak zawsze Jaromir oraz zespół w perfekcyjnej formie. Muzycznie idealnie, anegdoty między utworami subtelne i stanowiące dopełnienie muzyki. Kameralna, perfekcyjnie nagłośniona i oświetlona sala . Jednym słowem miód na każde ❤️❤️❤️....jedyny minus, że prawie dwie godziny koncertu zleciały tak szybko. Obykl kolejna trasa Jaromira po Polsce była niedługo.
Jaromir doskonały jak zawsze! Cudowny koncert.
Koncert i atmosfera - SUPER !
Re-we-la-cja!!!
Aula Artis - dobra akustyka i atmosfera. Dobry kontakt z artystą. Nohavica -rewelacja. Przemiły wieczór!
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Leszno
24.11.2019 19:00

bilety od 79,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Toruń inne wydarzenia