koncert

Jaromir Nohavica

koncert

Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica - Bilety na koncert

Jaromír Nohavica – czeski pieśniarz, muzyk, kompozytor i poeta.

Koncerty czeskiego barda, od dłuższego czasu cieszą się w Polsce niesłabnącym powodzeniem, a wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.

Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach.

J. Nohavica nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest „Poruba” - to nazwa ostrawskiej dzielnicy, z którą łączy go wiele wspomnień i gdzie wszystko się w jego życiu zaczęło: pierwsze miłości, przyjaźnie, znajomości, ale także awantury i szykany. Dwie piosenki z płyty (Czarna dziura i Empire State) cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów. Utworów z ostatniej płyty z pewnością nie zabraknie podczas koncertu w Toruniu.

Jaromírowi Nohavicy na scenie towarzyszy zespół w składzie: Robert Kuśmierski (akordeon, piano) i Pavel Planka (instrumenty perkusyjne).
Z pewnością rzesze fanów Artysty, z niecierpliwością czekają na kolejne, niesamowite spotkanie - muzyczną ucztę.

Koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Jaromir Nohavica

Koncert jak zawsze świetny,choć w Krakowie w teatrze variete na ostatnim koncercie była zdecydowanie lepsza akustyka.
Wspaniały .. byłam pierwszy raz, bardzo mi się podobało
Bardzo dobry koncert. Publiczność szalała, tańczyła, śpiewała. Artyści mieli bardzo dobry kontakt z nami i zmusznani byli do bisowania. Polecam..
Występ warty obejrzenia.Wykonawcy rewelwcyjni.
Koncert rewelacyjny - pełen humoru, ale i zadumy.
Rewelacja!!! Byłam na kilku koncertach Jaromira i dla mnie ten był najbardziej magiczny. Dziękuję i uwielbiam z serca niezmiennie od ponad trzydziestu lat 🙏🦋☀️
Było bosko
Jak zawsze Jaromir Nohavica i spółka nie zawiedli. Był śmiech ,płacz i ciarki na skórze. Takie emocje w tym rozbieganym świecie pozwalają nam na nostalgię i zastanowienie. Wielki kunszt p.Kuśmierskiego i p. Planka. Szacun
Rewelacyjny występ. Mistrzowskie wykonanie wszystkich trzech panów na scenie
było to dla mnie mega pozytywne wydarzenie, pełne emocji i radości iż jestem częścią tego wydarzenia, będę długo wspominać ten koncert, z pewnością jeśli tylko będzie to możliwe wybiorę się drugi raz, już tęsknie
Super koncert, dobra zabawa, profesjonalne wykonanie Jaromira, warto się wybrać, szczególnie dla miłośników poezji czesko-polskiej.
Super! Wrażenia niesamowite!
Rewelacja! Już czekamy na kolejny koncert Jaromira😄
Cudowny, ciepły koncert! Liryka i zabawa ludyczna stale się przeplatają, od płaczu po nieopanowany śmiech! Zacierają się granice lingwistyczne, na poziomie emocjonalnym zrozumienie nie wymaga doskonałej znajomości języka. Rewelacyjny Pavel Planka potrafi zrobić instrument muzyczny ze wszystkie do tego jego układy taneczne ! Rewelacja ! Wreszcie, po miesiącach oddalenia i złych wiadomości wieczór pełen poczucia wspólnoty i sympatii dla wszystkich ludzi wokół. Dziękuję Jaromirze !
Super występ serdeczny ,poetyczny,dynamiczny, ciekawy i zaskakujący,teksty z życia wzięte, dużo dobrych pomysłów i dużo zdrówka życzymy, długoletni fanowie Svatava I Artur z Nędzy :)
Svatava z Nędzy:) 13.11.2021 11:25
Wielki Jaromir i wspaniali towarzyszący Pavel i Robert. Fantastyczny koncert. UCZTA!. Doskonały kontakt z widzami. Były też bisy. Czekam na kolejny koncert.
Jak zwykle rewelacyjny koncert !
Nohavica je jenom jeden!😶
długo czekaliśmy na kolejny koncert Jarka we Wrocławiu, warto było, przy "Mama powiesiła mi na szyi klucz" normalnie się pobeczałam
Koncert był wielkim przeżyciem i przywołaniem wspomnień sprzed 30 lat - z pierwszego występu Jarka we Wrocławiu. Wspaniały repertuar, cudowni muzycy i niesamowity kontakt z publicznością.
Wspaniały koncert
To mój trzeci koncert Jaromira Nohavicy. Zawsze jest wspaniała, domowa atmosfera. Tym razem cudnie przeplatał piosenki liryczne z wesołymi podwórkowymi. Niesamowity jak zwykle koncert. Cudowna zabawa.
Magiczna uczta duchowa. Piękna jakość dźwięku i nieprzeciętny artysta rozmiłowany w ludziach i w muzyce. Dużo przestrzeni dla dźwięku i .... chwilo trwaj!
Mariola 24.10.2019 20:13
Rewelacyjny koncert, jak zwykle zresztą. Czekamy na kolejny.
Koncert super, piosenki Jaromira w świetnym wykonaniu i oprawie.. polecamy, do tego plus za wybór sali, kameralna, idealna do tego typu koncertu, Warto było!!!
Klasa sama dla siebie + goście super;) nawet udało sie nagłośnić halę
Czechmarian 24.10.2019 13:42
Koncert był REWELACYJNY !!!
artjola 24.10.2019 12:03
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert