koncert
Jaromir Nohavica

koncert

Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica - Bilety na koncert

Jaromir Nohavica - Wrocław Hala Stulecia | Kupuj Bilety Online

Jaromír Nohavica – czeski pieśniarz, muzyk, kompozytor i poeta.

Koncerty czeskiego barda, od dłuższego czasu cieszą się w Polsce niesłabnącym powodzeniem, a wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.

Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach.

J. Nohavica nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest „Poruba” - to nazwa ostrawskiej dzielnicy, z którą łączy go wiele wspomnień i gdzie wszystko się w jego życiu zaczęło: pierwsze miłości, przyjaźnie, znajomości, ale także awantury i szykany. Dwie piosenki z płyty (Czarna dziura i Empire State) cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów. Utworów z ostatniej płyty z pewnością nie zabraknie podczas koncertu w Toruniu.

Jaromírowi Nohavicy na scenie towarzyszy zespół w składzie: Robert Kuśmierski (akordeon, piano) i Pavel Planka (instrumenty perkusyjne).
Z pewnością rzesze fanów Artysty, z niecierpliwością czekają na kolejne, niesamowite spotkanie - muzyczną ucztę.

Koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

23.10.2019, 20:00 Hala Stulecia
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje

Emocjonalna rozpierducha....
Jaromir jak wino: im starszy, tym lepszy
Duchowa uczta, Jaromir niesamowity!
Rewelacaja, światowy poziom
Występy Nohavicy zawsze są wspaniałym przeżyciem i dobrą zabawą na wysokim poziomie. Byliśmy już wiele razy i jeszcze z pewnością nie raz pójdziemy.
Jaromír Nohavica, jego dopracowane utwory, liryzm, poczucie humoru, autentyczność, klasa oraz towarzystwo świetnych muzyków - czego chcieć więcej. Organizacja i pracownicy obsługi na najwyższym poziomie. Super impreza!
Dla fanów-jak zwykle-uczta. Mam nadzieję, że ewentualni nie-fani również są pod wrażeniem :)
No i stało się! Piąty koncert Jaromira Nohavicy za nami. Wszystkie świetne, chociaż każdy trochę inny... Tym razem odwiedziliśmy Teatr Ziemi Rybnickiej, by usłyszeć nie tylko rewelacyjną piosenkę antydepresyjną jaką jest "Czarna Dziura", ale wiele innych świetnych utworów. Kto nie zna, tego zachęcam, by posłuchał i poczytał. Jest wiele dobrych tłumaczeń tekstów, które tutaj odgrywają bardzo dużą rolę. Wracając jednak do samego koncertu, to cóż można napisać? Że rewelacyjny? Wie to doskonale każdy, kto chociaż raz był na koncercie Jaromira Nohavicy. Że pełen nowości? Też nie, bo przecież z najnowszej płyty były raptem dwie piosenki. Więc jaki jest fenomen koncertów Jaromira Nohavicy? Niesamowita, niepowtarzalna atmosfera i kontakt z publicznością! Rewelacyjni muzycy, którzy pokazują, że to co robią, robią dla publiczności i siebie, bo lubią to co robią, lubią swoich fanów i chcą się z nimi doskonale bawić! Tak też było i w Rybniku, aż żal było opuszczać salę, bo człowiek natychmiast chciał ponownie wziąć udział w tak magicznym spotkaniu. Dlatego byłem pięć razy, będę i szósty, i siódmy... bo przecież "dokud se zpívá ještě se neumřelo!"
Witam Kncert J. Nohavicy jak zwykle udany ( to mój 3 raz ) wielkie przeżycie.Dobry kontakt z publicznością .Szkoda że nie wyszedł podpisać płyt. Mi się udał ...Poruba
Koncert- bajka.
Jack Krótki 04.12.2018 14:14
Cudowny koncert
Super występ, jak zawsze wszyscy kochają Nohavicę
Wspaniały koncert, wyśmienita organizacja.
Koncert był bardzo inspirujący, gra muzyki, świałeł i wypowiedzi artysty robiły niewyobrażalne wrażenie.
Podobało nam się bardzo. Pozdrawiam Pana Jaromira oraz cały zespół.
najlepsze co ma nohavica dał widowni swietny koncert 2 h muzyki humoru i refleksji
Rewelacyjny koncert!
Świetny jak zawsze!
Świetny koncert, można było zarazić się pozytywną energią zespołu
Palce lizać :-). Na pewno wybiorę się jeszcze raz
Mickey Mouse 03.12.2018 13:01
Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłam do tej pory. Wielki artysta, wyśmienici przyjaciele muzycy. Wspaniały wieczór!
Jaromir profesjonalista w każdym calu,towarzyszący mu muzycy również doskonali, a co najważniejsze nie odwalili chałtury.
Koncert, jak zawsze w przypadku Jaromira Nohavicy, magiczny.
Super koncert. Jak zwykle zresztą!!!
Mega Super!!!
Wspaniały występ,Nohavica fenomenalny,piękny głos,wspaniałe poczucie humoru.Dawno tak się nie bawiliśmy.
To wspaniały artysta . Oglądanie jego występu na zywo to wielkie przeżycie !!!
Było lepiej, niż się spodziewałem, a oczekiwania miałem wysokie. Nohavica na żywo brzmi jeszcze lepiej niż na płytach, i ma wielką charyzmę sceniczną. Plus świetni muzycy towarzyszący. Dla fanów Jaromira prawdziwa uczta - gorąco polecam!
Grzegorz B. 03.12.2018 10:24
Wspaniała impreza, dobra zabawa, wysoki poziom artystyczny.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Wrocław inne wydarzenia