koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

Kortez - Kwadro Tour 2020 - Bilety na koncert

Kortez - Kwadro Tour 2020 - Bielsko-Biała Bielskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Po ośmiu letnich koncertach zapraszamy na wyjątkową trasę Korteza w scenerii jesienno-zimowej. W ostatnim czasie sporym przeobrażeniom uległ zespół towarzyszący, który zmniejszył się do kwartetu. Jesienią na scenie zobaczymy muzyków w składzie:

Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe

Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki

Robert Szymański - perkusja, chórki

Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza złożą się także rzadziej wykonywane utwory jak: "Co myślisz?", " Czy to już jest dno?", "Wiem, że mnie podglądasz", "Wracaj do domu", "Dlaczego z Tobą jestem?", "Boję się", "Mój dom" i inne.

Całość będzie miała lekko pulsujący charakter, do czego w ostatnich latach Kortez zdążył nas już przyzwyczaić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Recenzje

Cudowne przeżycie i mogłabym to ciągle powtarzać. Dziękuję ❤
Byłam trzeci raz na koncercie Korteza drugi raz w Kielcach. Mimo że program ten sam lub podobny to za każdym razem inaczej wykonany...Cudowny, magiczny koncert. Kiedy wychodziłam już marzyłam o tym żeby pójść ponownie.
Jak zawsze niesamowite przeżycia... :)
Cudowny koncert, wielkie brawa dla Korteza!!! ogromnie się cieszę, że mimo utrudnień koncert się odbył, a my mogliśmy w tym wydarzeniu uczestniczyć.
Cudowny koncert
Fantastyczny koncert polecam :)
niezwykła dwugodzinna uczta kulturalna!!!! Muzyk przez duże M, niezwykła wrażliwość muzyczna z melancholijną duszą....
SUPER koncert bardzo dobre miejsce na tego typu imprezę.
Wspaniały koncert, cudowny nastrój, atmosfera, energia! Łał! Świetnie się bawiłam otulona dźwiękami i światłem.
To był wspaniały wieczór, bardzo kameralny, balsam dla duszy :)
Było magicznie, pięknieee!!
Koncert był wspaniały. Kortez zabrał mnie w niesamowitą podròż. Niezwykle wydarzenie. Bardzo dobra organizacja z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Drugi mój koncert Korteza w ICE w Krakowie. Niesamowity wieczór. Już drugi raz udało mi się zdobyć bilety przed samą sceną. Czekam z niecierpliwością na kolejny koncert w tym miejscu. Będę napewno!
Wszystko idealnie zorganizowane:)koncert cudowny
Koncert był wspaniały :) Uczta dla zmysłów, niesamowita atmosfera, pełen profesjonalizm - mimo trudnych czasów. Z niecierpliwością czekam na kolejne wydarzenia.
Wspaniały koncert. Klimatyczny, nastrojowy, niespodziewanie długi, ale nie nudny! Śpiew, muzyka, światła... Organizacyjnie świetnie, mimo pandemii. Zachowane wszelkie środki ostrożności. Szacun!
Niesamowity koncert. Wspaniały klimat, który sprawia, że muzyka wypełnia całą przestrzeń nie pozostawiając miejsca na zbędne dodatki. Niezwykły talent Korteza, jego osobowość oraz sposób w jaki prowadzi przez magiczną krainę swojej twórczości sprawia, że po każdym kolejnym koncercie mam coraz większy niedosyt muzycznych doznań. Jeszcze raz ogromne brawa, również dla pozostałych muzyków z Zespołu oraz dla Pani Katarzyny Sochackiej.
Kortez jak zwykle nie zawiódł! 200% magii 🖤 szczególnie w tym trudnym i dziwnym okresie takie chwile są nieocenione 🙏😊
Jak zwykle na koncertach Korteza, klimatycznie i emocjonalnie 😉
Koncert bardzo fajny, niestety z powodu reżimu sanitarnego, bez "klimatu", z rozżedzoną widownią.
Koncert cudowny, magiczny i jak zwykle przepiękny głos Łukasza, który trafia do mojego serca bardzo głeboko. Koncert był zaledwie kilka dni temu a ja już tęsknie i czekam na kolejny...
Świetna zabawa, Kortez jak zwykle zaczarował salę
Było magicznie.
Kortez po raz kolejny nie zawiódł! Każdy jeden koncert to wyprawa w inny wymiar i inny świat. Muzyka zaglądająca w serce człowieka. Za każdym razem każda piosenka jest inna, Panowie na scenie wymiatają, bawią się muzyką! Cudowne przezycie! Na pewno nieostatni koncert!
Świetny koncert Korteza, zresztą nie spodziewałam się niczego innego po tym Artyście. Organizacja jak i miejsce też spełniały moje oczekiwania, miła obsługa, mimo pandemii wszystko jasno i klarownie podane do wiadomości (była zmiana organizacji i godziny Koncertu), zachowana odległość na sali, bezpiecznie. Wrażenia ogólnie na 6, polecam wszystkim.
Cudowny koncert i magiczna atmosfera!!! Byłam na dwóch koncertach w Kielcach i nadal czuję niedosyt!
Cudowny koncert ❤️ Wspaniały wykonawca, dziękuje
To nasz kolejny koncert Korteza. Za kazdym razem te same emocje, masa wzruszeń i dreszcze przy kazdej piosence. Kortez jest wielkim artystą a możliwość sluchana go na zywo ogromnym zaszczytem.
Cudowny, magiczny, koncert. Byłam z córeczkami, 6 i 4 lata. Zakochane w muzyce Korteza. Dziękujemy za emocje i piękny wieczór. Żałujemy tylko, że nie było szansy zrobić zdjęcia z artystami. Marta Bielecka, Kielce
Marta Bielecka, Kielce 29.10.2020 10:24
Koncert był magiczny. Oprawa i organizacja na najwyższym poziomie. KORTEZ - dziękuję za ten czas! Oby częściej w Kielcach :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane