koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

Kortez - Kwadro Tour 2020 - Bilety na koncert

Kortez - Kwadro Tour 2020 - Bielsko-Biała Bielskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Po ośmiu letnich koncertach zapraszamy na wyjątkową trasę Korteza w scenerii jesienno-zimowej. W ostatnim czasie sporym przeobrażeniom uległ zespół towarzyszący, który zmniejszył się do kwartetu. Jesienią na scenie zobaczymy muzyków w składzie:

Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe

Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki

Robert Szymański - perkusja, chórki

Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza złożą się także rzadziej wykonywane utwory jak: "Co myślisz?", " Czy to już jest dno?", "Wiem, że mnie podglądasz", "Wracaj do domu", "Dlaczego z Tobą jestem?", "Boję się", "Mój dom" i inne.

Całość będzie miała lekko pulsujący charakter, do czego w ostatnich latach Kortez zdążył nas już przyzwyczaić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Recenzje

Rewelacyjny koncert, atmosfera i organizacja na wysokim poziomie
koncert sprawnie zorganizowany .
Wszystko Super
Magiczna atmosfera, pulsujący i intymny klimat oraz magia na scenie - wszystko to zasługa "Korteza". Nie moge się doczekać kolejnego koncertu.
Niestety w związku z obostrzeniami atmosfera koncertu nie była taka jak zwykle podczas występów Korteza.
Hipnotyzujący głos Korteza, super muzyka i niesamowita oprawa świetlna! Polecam!
Koncert o 18 innej długości niż o 21. Dużo lekceważenia wobec fanów, brak radości z gry wśród zespołu. To już nie ten Kortez.
Impreza super. Polecam
jak zawsze było magicznie :)
Cudowny, magiczny koncert!
Wspaniały wieczór,Kortez był wytchnienie w Tych dziwnych czasach...
Wszystko na najwyższym poziomie.
Cudowny koncert.
Bardzo nam sie podobało
Miło było usłyszeć topowe utwory na żywo w ciekawych aranżacjach. Nagłośnienie momentami nie dawało rady i negatywnie zaskoczył mnie zupełny brak kotaktu z publicznością :( Spodziewałem się więcej po koncercie z tak drogimi biletami
Uwielbiam gościa, więc jakby stanął na rynku w Kato też bym go słuchała z zachwytem. Natomiast ta cała otoczka Covid-u popsuła atmosfere. Ochraniarze upominali pary siedzące obok siebie, że mają się rozsiąść....a jeśli to małżenstwo i mieszkają pod jednym adresem? Litości.....Organizacyjnie szacun. sprawnie, szybko. A koncert to miód na moje uszy
Kortez super. Niestety podczas koncertu w ostatnich wolnych miejscach zasiadło dwóch półgłówków z Karynami ,Jak się okazało prawdopodobnie pracownicy obsługi koncertu (mieli na sobie kurtki z napisem "coś tam" ART)Z wiadomych przyczyn nie byli zainteresowani koncertem, przyszli sobie pogadać z dziewczynkami. Oczywiście musieli mówić głośno bo koncert był głośno. Zwracanie uwagi by przestali rozmawiać lub wyszli nie przyniosło zamierzonych rezultatów. I tak zamiast wspaniałego przeżycia panie i panowie z ostatniego sektora zapamiętają chamów z obsługi.
Artyści super👍👍👍
Wspaniały koncert, Kortez roztacza pewien rodzaj magii, poza tym tworzy piękną muzykę i słowa, wkłada serce w to co robi i wie o czym śpiewa ot co! Podziękowania dla Artysty, że zdecydował się wystąpić i dla wszystkich którzy mu w tym pomogli. Organizacja koncertu bardzo dobra, światła, dźwięk wszystko na poziomie. Pod względem epidemiologicznym czułam się bezpiecznie w żółtej strefie. Dziękuję
Cudownie, jak zawsze muzyka Korteza zabiera w świat magii i relaksu.
Było pięknie,,zresztą jak zawsze....
Od 2018 roku zmieniło się wszystko. Nie ma sympatycznego rozdawania autografów zdjec i rozmów z fanami. Oczywiście są fanki które kończą koncert w garderobie czy pod busem, ale to już nie mój poziom. Koncert nie tylko w czasie pandemii odbywa się na zasadzie zapłać posłuchaj idź spać. Brakuje w składzie Roberta Jacka i pana Leslawa, nie słychać części muzyki która się dobrze zna nie ma sympatycznych uśmiechów ze sceny. Światło piękniejsze niż rok temu. Śpiew w Rawiczu ze staraniem na 200%. Perkusja momentami jakby patykiem uderzać w garnek. Czegoś brakuje, kogoś brakuje. Po kilkudziesięciu koncertach czuć różnicę w podejściu do fana. Mnostwo osób już sobie odpuściło. Oklaski słabe nawet jak na polowe czy 1/4 sali. Szkoda. Nie ma magii która ciągnęła przez cała Polskę na koncert.
Mega koncert! Super wrażenia, pełen profesjonalizm! Kortez to artysta na światowym poziomie! Jestem zachwycona!
Organizacja na 5 :) Koncert super :)
Wspaniale! emocjonalnie. Uczta wokalno-instrumentalna. Piękna sceneria i intymna atmosfera w rck! Chce więcej !
Koncert cudowny
Wspaniałe wydarzenie ! niezapomniany wieczór!
Rewelacyjny wykonawca , świetna muzyka i fantastyczny klimat.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane