koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

Kortez - Kwadro Tour 2020 - Bilety na koncert

Po ośmiu letnich koncertach zapraszamy na wyjątkową trasę Korteza w scenerii jesienno-zimowej. W ostatnim czasie sporym przeobrażeniom uległ zespół towarzyszący, który zmniejszył się do kwartetu. Jesienią na scenie zobaczymy muzyków w składzie:

Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe

Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki

Robert Szymański - perkusja, chórki

Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza złożą się także rzadziej wykonywane utwory jak: "Co myślisz?", " Czy to już jest dno?", "Wiem, że mnie podglądasz", "Wracaj do domu", "Dlaczego z Tobą jestem?", "Boję się", "Mój dom" i inne.

Całość będzie miała lekko pulsujący charakter, do czego w ostatnich latach Kortez zdążył nas już przyzwyczaić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Dąbrowa Górnicza

Brak wydarzeń w: Dąbrowa Górnicza

Recenzje Kortez - Kwadro Tour 2020

To był mój 5 koncert Korteza i nie ostatni ❤️ Jechałam w dwie strony 600km i nie żałuję Koncery Korteza to oderwanie się od rzeczywistości chociaż na chwilę. Te światła, ten dźwięk no i On............ MAGIA przez WIELKIE M 🥰
Super koncert
Super koncert! Czekam na kolejny.
Koncert magia! Cudowna gra muzyki i świateł! Już mam bilety na kolejny koncert;)
Kortez kolejny raz mnie nie zawiódł
Cudownie spędziłam czas! Wrażenia słuchowe i wzrokowe jak najlepsze. Balkonowe miejsca bardzo wygodne. Powtórzę chętnie jeśli tylko będzie to możliwe.
Maggawa 17.03.2021 20:13
Było pięknie
Warto zatrzymać się na chwilę w świecie zakazów, nakazów, pędu życia i jego obowiązków i włączyć choć na 2 godziny tryb relaksu, spokoju i zapomnienia z Imbirem. Dzięki Kortez.
fantastyczny, magiczny koncert
Nie bawiłam się.... byłam chora nie miałam możliwości byc na koncercie nie miałam możliwości zwrotu biletów.... chętnych zeby oddać nawet za darmo tez nie było.....
Było magicznie
ola2602czestochowa 16.03.2021 22:07
PIĘKNA MUZYKA, PIĘKNE EFEKTY ŚWIETLNE
Koncert i organizacja super. Bardzo dobre nagłośnienie i oprawa świetlna.
Cały zespół w doskonałej formie, co było widać i słychać. To zaszczyt brać udział w takim wydarzeniu ;)
Superowo !!!:) polecam każdemu kto ma możliwość się wybrać
Jak zwykle było super, światła, dżwięk nie mówiąc już u samym artyście. Brawo. Pierwszy raz byłem w "Mors" w Dębicy. Troszkę dziwne uczucie z ostatniego rzędu przez nisko usytuowany sufit i mały pochył sali. Duży minus to mocno świecące ledy w krawędzi schodów i mocne światło z klatek schodowych rozpraszające uwagę i oślepiające. Krótko mówiąc za jasno, by stworzyć atmosferę znaną z innych sal. Organizacja super, uczucie bezpieczeństwa covidowego zapewnione (bez ścisków, niepotrzebnych zgromadzeń itd.)
Brzmienie super. Kortez trzyma dystans
Było CUDOWNIE !!!
Świetny, magiczny koncert!
Wspaniałe wydarzenie, na które czekałam od momentu kupienia biletu. Świetna organizacja koncertu, z zachowaniem reżimu sanitarnego - godna pochwały.
Koncert Korteza to tradycyjnie uczta dla duszy. Cudowna muzyka, wspaniały głos, świetne aranżacje świetlne. Odrobina magii w naszym zwariowanym świecie.
Uwielbiam! Wreszcie długo oczekiwany koncert.
Katarzyna 15.03.2021 20:44
MAGIA , głos Korteza i fortepian , do tego dźwięk trąbki i ta gra świateł - po prostu inny świat, inny wymiar. wielkie dzięki . A i organizacja ze strony domu kultury na najwyższym poziomie...
super było. Kortez
Super impreza ! Świetna organizacja :)
Kortez nigdy nie zawodzi, otula zmysły głosem i muzyką. Panowie nawet w okrojonym składzie dają radę. Czekam na następne koncerty!
Wspaniały koncert.
super!!!
Koncert bardzo udany, klimatyczny. Gorąco polecam.
Kortez jak zwykle genialny, świetna atmosfera, gra świateł majstersztyk, niezapomniane wrażenie! Czekam na kolejny koncert
karolinaplesniak 15.03.2021 12:48
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert