koncert
Marcin Styczeń

koncert

Marcin Styczeń

Marcin Styczeń - Bilety na koncert

Marcin Styczeń - Łódź | Kupuj Bilety Online

Pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów. Zależny za to od swoich słuchaczy. To dla nich tworzy. Wspólnie z nimi odbywa podróż, która wiedzie w głąb. Obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który koi i niepokoi, pobudza do refleksji i daje nadzieję.

Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat śpiewa, komponuje, pisze teksty. Koncertuje w kraju i zagranicą.

Jego artystyczny dorobek to dziesięć płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku.

Książka z płytą "Duchy Poetów" była nominowana do nagrody Srebrnego Kałamarza 2013. Płyta "Golgota Jasnogórska" otrzymała Feniksa 2014 w kategorii - muzyka chrześcijańska. 

Współpracuje z zespołem w składzie: Tomasz Pfeiffer (gitara), Kornel Jasiński (gitara basowa), Adam Szuraj (perkusja), Marta Zalewska (skrzypce, mandolina, wokal),

Co poza muzyką?

Marcin Styczeń jest z wykształcenie dziennikarzem. Ostatnio w radiowej Jedynce wspólnie z Ernestem Bryllem tworzył audycję "Oj, gębo moja" o polskiej tożsamości.

Przez klika lat w Radiu Warszawa 106,2 FM prowadził audycję poświęconą piosence poetyckiej - "Muzyka z duszą". Przez rok był także szefem muzycznym tej rozgłośni.

W latach 2009-2011 pracował TVP1 w programie "Miedzy ziemią a niebem", wcześniej w Telewizji Puls wspólnie z Moniką Białek prowadził Magazyn (Pro)rodzinny "Niedzielnik". Przez wiele lat był prezenterem kilku warszawskich rozgłośni: Radia Dla Ciebie, Radia 94 i Radia Plus.

Pracuje także jako lektor. Jego głos można usłyszeć w wielu reklamach radiowych i telewizyjnych.

Był także konferansjerem w legendarnym klubie studenckim „Hybrydy”, gdzie organizował cykliczną imprezę „Hybryda Poetica”. Mieszka i pracuje w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Piękny koncert! Wspaniały artysta! Skrzypce i wokal również świetne. Polecam!
Rewelacja ! Polecam wszystkim nie zdecydowanym .
Świetny koncert, pan Marcin z charyzmą, doskonałą dykcją, oraz z cudownym głosem skrzypaczka.
To naprawdę była cudowna uczta duchowa!!!
Koncerty Pana Marcina to jak zawsze balsam dla duszy
Niezwykła atmosfera. Piękna muzyka. Ciepły głos Pana Marcina. Czego chcieć więcej? 😀
Super występ ale i niesamowita skrzypaczka nie dość ze ekstra gra to i ekstra śpiewa
Profesjonalny występ
Cudowny kioncert,prawdziwa uczta duchowa. Wspaniała muzyka , rewelacyjny akompaniament skrzypiec i znakomita gitara pana Tomka Fajfera a do tego glos pana Marcina plus głębokie treści- aż chce się piękniej żyć.Bardzo dziękuję.
Wspaniały koncert, dostarczający radości, smutku... po prostu emocje. Marcin Styczeń - wielki talent, wspaniały głos, piękne , głębokie teksty. Wysoki poziom muzyków towarzyszących: Marta Zalewska - skrzypce, śpiew; Tomasz Pfeiffer - gitarzysta. Od tej pory to moi ulubieni muzycy. Mam nadzieję, że będą po raz kolejny w Białymstoku, bo chciałabym ich słuchać i słuchać. Teraz z płyt...
Prawdziwa uczta dla ducha dzięki wspaniałym artystom występującym. Świetny, nietuzinkowy Marcin Styczeń, cudownie utalentowane towarzyszące mu osoby, Marta Zalewska i Tomasz Pfeiffer. Ogromne podziękowania za świetną atmosferę!⚘⚘⚘
Piękny koncert pełen magii i wzruszeń.
Bardzo mi się podobało
Koncert bardzo dobry, spełnił moje oczekiwania.
Koncert rewelacyjny. Uczta dla fanów Leonarda Cohena. Marta Zalewska wspaniała.
Wspaniały koncert. Marcin Styczeń przesympatyczny wykonawca. Gorąco polecam.
Było super! Styczeń w listopadzie to jest to :-)
Super występ!!!
Koncerty Pana Marcina Stycznia (solo lub z zespołem) wymykają się recenzjom, które można przedstawić w takim miejscu jak to niewielkie pole w kwestionariuszu i dla internauty, chcącego szybko się dowiedzieć czy warto iść na jego koncert. Warto. Dobrze wydane pieniądze.
Świetny koncert. W piękny sposób zatarła się granica pomiędzy grudniem Leonarda a poezją Stycznia.
Fantastyczny koncert i wspaniali, sympatyczni ciepli artyści
kuku77 28.10.2019 18:08
Recital Marcina Stycznia to nie tylko muzyka ale anegdoty i dialog z publicznością. Polecam nie tylko wielbicielom Cohena.
Cezski 27.10.2019 20:15
Super koncert! Świetna atmosfera i jeszcze lepsza muzyka
Marcin 26.10.2019 09:28
Koncert był fantastyczny! Artysta ma niesamowity kontakt z publicznością i energię. To był mój pierwszy koncert pana Marcina, ale na pewno nie ostatni.
Rewelacja, jak dla mnie połączenie Leonarda Cohena z Jackiem Kaczmarskim
Super jak zawsze. Marcin w świetnej kondycji, dowcipny, refleksyjny z dystansem do siebie i świata, czarujący głosem.
Wspaniały, kontaktowy artysta. Kameralna atmosfera. Szczere, życiowe teksty. Bardzo dobre nagłośnienie. Jego koncert porusza coś w nas w środku. Czujemy się lepsi, bliżej świata i ludzi.
Jak zawsze było klimatycznie.Klara urocza.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Łódź inne wydarzenia