koncert
Michał Szpak - The Moon Tour

koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour - Gdańsk Polska Filharmonia Bałtycka | Kupuj Bilety Online

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowny koncert, mocny przekaz, rewelacyjna muzyka, niesamowity wokal! Polecam!
Koncert bardzo wzruszający, mroczny, tajemniczy. Po wyjściu nie można przejść koło tego, co można było obejrzeć na scenie, bez refleksji. Wspaniały artysta jakim jest Michał Szpak oraz jego zespół tworzą niesamowitą całość, która odróżnia ten koncert od innych.
Bardzo cenie twórczość Michała i Jego Osobę, jednak ten koncert był dla mnie za ciężki emocjonalnie. Gdyby wcześniej były informacje jak będzie wyglądał koncert to bym zrezygnowała. Wielka szkoda, ze takich informacji nie było:( moim zdaniem Artysta powinien informować o tak ważnych sprawach gdy rozpoczęła się sprzedaż biletów.
Wspaniały występ. Bardzo aktualny temat, świetnie i sugestywnie przedstawiony przez Michała Szpaka - artystę światowego formatu.
Koncert rewelacja. Michał Szpak to zjawisko!
Spektakl ktory trwal godzine bardzo ciekawy i interesujący. Pozniej.... no właśnie, brakło mi muzyki, spiewu i występów bo tego oczekuje od wyjscia na koncert tym bardziej do Filharmonii w Szczecinie. Tutaj... jakaś pogadanka ktora moim zdaniem byla nie potrzebna.
Było nieźle ale nie na tyle żeby nie mogło być lepiej
Oryginalny, odważny artysta. Doskonale wie co robi . Rewelacja
Koncert absolutnie udany, bogaty artystycznie i etycznie. Michał ustąpiwszy pierwszeństwa tak ważnej idei, której poświęcony był koncert stał się dla mnie WIELKIM ARTYSTĄ Z BOGATĄ DUSZĄ. Dziękuję.
Cudowny koncert i wspaniały artysta!
Anna1388 03.12.2019 18:34
Koncert przepiękny ze smutnym przekazem, jakim jest nasza umierająca planeta...Michał śpiewa niesamowicie, a zespół na najwyższym poziomie. Świetne aranżacje utworów. Po pierwszym bisie artysta zaprasza do rozmowy chętne i odważne osoby z widowni. Polecam się wybrać.
Wspaniałe widowisko o bardzo smutnym wydźwięku, porusza bardzo ważne obecnie tematy, a przy tym pokazuje "stare" utwory Michała w zupełnie innych, ciekawych aranżacjach. Gorąco polecam, niezapomniane doświadczenie!!!
Sam koncert w drastyczny sposób pokazuje prawdę. Dużo uświadamia, daje do myślenia. Polecam każdemu pójść na chociaż jeden występ tej trasy, nawet jeśli nie jest fanem Michała Szpaka.
Aniela 01.12.2019 16:04
Wspaniały koncert jak zwykle tak jak jego wykonawca, widać że Michałl kocha to co robi i wkłada w każdy detal cząstkę siebie
Koncert byl super!!! Moim zdaniem Michal Szpak jest w chwili obecnej najlepszym piosenkarzem w Polsce. Mimo, ze mieszkam na stale w Szwajcarii przyjezdzam na jego koncerty i zawsze jestem zachwycona. Michal nawet nie wie jak wielu fanow ma dzieki mnie. Robie mu super reklame w Polsce i Szwajcarii.
Koncert z trasy The Moon Tour po prostu rewelacyjny trzeba go zobaczyć na własne oczy. Dużo emocji, wielki spektakl z przeslaniem, a Michał jest naprawdę niesamowita osobowością. Dodatkową atrakcją w Łodzi był jego urodziny. Polecam.
Igorek 29.11.2019 18:36
Bomba, Bomba, Bomba.!!! Michał jest niesamowity, i koncert w Jego urodziny był przecudny!
Jola-gina 29.11.2019 18:13
Piękny, poruszający do głębi spektakl muzyczny. Gorąco polecam.
Marta z rodziną 29.11.2019 14:21
Koncert super! PO koncercie Michał wyszedł na Bis, zaśpiewał po czym usiadł na scenie i rozmawiał z nami około godziny, pozostawił mega wspomniania!
super, chcę ponownie być na następnym koncercie Michała, nie mam pytań, każdy moment bez zastrzeżeń, koncert z przesłaniem, super muza, super facet
Super koncert. Polecam
Koncert, a w zasadzie sztuka artystyczna jak zawsze na najwyższym poziomie. Artysta idealny, kompletny, imponujący. Michał Szpak jest człowiekiem o wielkiej charyzmie i talencie. Najlepszy:-)
Ewelka 28.11.2019 12:06
Tego nie można opisać, to trzeba zobaczyć i usłyszeć! Polecam każdemu! Już kupiłam bilety na następny The Moon w Katowicach
Super artist, amazing person, the concert was wonderful
Rewelacyjny koncert. Piękny głos artysty, niesamowite wrażenia wizualne i atmosfera na koncercie. Ogromne podziękowania dla ekipy zajmującej się nagłośnieniem. Jeden z nielicznych koncertów, na których dźwięki nie ,,waliły po uszach".
To właściwie jest spektakl pięknie dopracowany i ten genialny glos!!! Nizmiennie jestem pod ogromnym wrażeniemm tego kruchego chłopaka o tak mocnym glosie. Ale to trzeba poprostu uslyszeć .Caly zespól cudowny .Dziekuje za cudowny wieczór.
Dzieci były bardzo zadowolone i wzruszone. Udany wieczór.
Super było. Polecam każdemu.
Jestem mega zadowolony. Nie ruszając się z domciu kupiłem bilety. Polecam portal Biletyna.pl.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gdańsk inne wydarzenia