Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Muzyczna Opowieść Wigilijna

koncert

Muzyczna Opowieść Wigilijna

Muzyczna Opowieść Wigilijna - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🎄Wyjątkowe widowisko oparte na kanwie "Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa, opowiedziane polskimi i światowymi piosenkami świątecznymi🎅🏻 W świąteczny klimat wprowadzą nas utwory w wykonaniu artystów takich jak: Cleo, Kasia Moś, Roxi Węgiel, Krzysztof Cugowski, Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Sławek Uniatowski, Sebastian Riedel i wielu innych🎵 To najlepszy pomysł na Mikołajkowy wieczór❄️ Poczuj z nami magię Świąt👉🏻🎫

Muzyczna Opowieść Wigilijna - więcej informacji

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe Widowisko. Będzie to oparta na kanwie „Opowieści Wigilijnej” Karola Dickensa, osadzona w obecnych czasach historia Biznesmena, zagubionego gdzieś pomiędzy przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, opowiedziana Polskimi i Światowymi Piosenkami Świątecznymi.
Opowieść o przemianie bogatego sknerusa, którego odwiedzają Duchy Świąt Minionych, Obecnych i Przyszłych na dobre już wpisała się w tradycję Bożonarodzeniową i jest powszechnie znana w zasadzie na całych Świecie.

W przypadku naszej wersji będzie to historia Majka Skrucza, który postanowił zrealizować Największy na Świecie Świąteczny Show. Mimo Wigilii wymaga od swoich pracowników, żeby pracowali i spełnili jego zachciankę. Podobnie jak w oryginale, również naszego Bohatera odwiedzają trzy Duchy, które pokazują jaką role Święta Bożego Narodzenia odgrywały w jego życiu: Kiedyś, Teraz i jakie będą w Przyszłości – jeśli się nie zmieni.
My jednak chcemy ilustrować ogólnie znaną fabułę przebojami, które od lat cieszą się popularnością w okresie świątecznym.

Wśród piosenek, które poprowadzą widza przez „Muzyczną Opowieść Wigilijną” znajdą się między innymi: „Dzień jeden w roku” (Czerwone Gitary), „Last Christmas” (Wham), „All i want for Christmas is You” (Marah Carey), „Kto wie czy za rogiem” (De Su), „Driving Home for Christmas” (Chris Rea), „Z kopyta kulig rwie” (Skaldowie), „Wspólne Święta” Feel i wiele innych.

Do wykonania ww. utworów planujemy zaprosić znanych, polskich Artystów takich jak: Cleo, Ewelina Lisowska, Kasia Moś, Roxi Węgiel, Krzysztof Cugowski, Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Sławek Uniatowski, Sebastian Riedel, Skaldowie, Sound’n’Grace, Blue Cafe, Pectus, i inni, a wszystko to z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnie Silesia Art. Collective.

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

06.12.2022, 18:30 Spodek
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje i opinie: Muzyczna Opowieść Wigilijna

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert