koncert ORGANEK

ORGANEK - W nowym świecie

koncert ORGANEK

ORGANEK - W nowym świecie

ORGANEK - W nowym świecie - Bilety na koncert

ORGANEK - W nowym świecie - Gomunice Club Muzyczny BOGART | Kupuj Bilety Online

Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat.

Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy! 


Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof Marii Janion, pierwsze z drzew, które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie.

„Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie". Tomasz Organek

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gomunice

IRA

IRA

(739)

najbliższe wydarzenie
02.10.2021 18:00

bilety od 90.00 PLN

Cree

Cree

(548)

najbliższe wydarzenie
24.04.2021 20:00

bilety od 70.00 PLN

Recenzje

Brak recenzji

Polecane