spektakl

Imię - spektakl komediowy

spektakl

Imię - spektakl komediowy

Imię - spektakl komediowy - Bilety na spektakl teatralny

Zwyczajny wieczór w gronie przyjaciół zmienia się w prawdziwą bitwę. Spektakl w wykonaniu najlepszych polskich aktorów daje wiele okazji do śmiechu i prowokuje do refleksji.

„Imię” to francuska sztuka, której filmowa adaptacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Film porównywano miedzy innymi do „Boga mordu” (filmowa „Rzeź” Romana Polańskiego). Także w polskiej, teatralnej wersji „Imię” jest komedią inteligentną – daje wiele okazji do śmiechu, ale też do refleksji.

Wszystko dzieje się podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Goście to przyjaciele domu – puzonista Claude (Marcin Hycnar/Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa).

Przebieg spotkania wydaje się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe drobne sprzeczki zmieniają się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: czy macie już jakiś pomysł na imię?

Obsada:
Małgorzata Foremniak
Dorota Krempa
Szymon Bobrowski
Wojciech Malajkat
Mateusz Banasiuk/Marcin Hycnar

Czas trwania: 100 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Imię - spektakl komediowy

Super sztuka, można się sporo pośmiać. Wspaniała gra aktorów, przede wszystkim Pana Malajkata.
WYBITNA GRA AKTORSKA .... DUŻO ŚMIECHU :-) PAN WOJCIECH MALAJKAT - MISTRZ
Super gra, ubaw po pachy
Znakomita zabawa, gra aktorska na najwyższym poziomie!
Spektakl przedni. Gra aktorska świetna. Mistrz Malajkat. Bawiliśmy się świetnie. Śmiech i refleksja przenikjące się od pierwszej sceny. Polecam z całego serca i dziękuję za cudownie spędzony niedzielny wieczór
Świetny spektakl. Już dawno, właściwie nie pamiętam kiedy ostatnio byłem na równie dobrym. Świetna zabawa - gratis;)
Niestety w ogóle nam się nie podobało, humor zupełnie nam nie odpowiadał. Opowieści o topieniu psa, żarty w złym stylu, dużo przekleństw... no, nie dla nas, po prostu.
BLISKOŚĆ TAK WYBITNYCH AKTORÓW DZIĘKI MIEJSCOM W PIERWSZYM RZĘDZIE ŁADUJE AKUMULATORY DO PEŁNA, WSPANIAŁY RELAKS, POLECAM WSZYSTKIM ZMĘCZONYM ZIMĄ I COVIDEM.
Spektakl udany. Są chwile do posmiania i chwilę do refleksji. Może zbyt wiele przeklinania, ale chyba ludziom wciąż się to podoba. Najważniejsze, że sztuka z sensem i dobrze zagrana, chociaż małe wpadeczki się zdarzyły ;)
Znakomity Dawno się tak nie dobrze nie bawiłem jak na tej komedii Polecam
Polecam! Byłam delikatnie sceptycznie nastawiona, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłam! Super humor, świetna gra aktorska, a same dialogi, które od słowa do słowa coraz bardziej pogrążają towarzystwo w zaciętej dyskusji, to po prostu mistrzostwo!
Spektakl super tylko trochę ciasne miejsca w dobie covidu😔
Wspaniale sie bawiłem
Bardzo humorystyczny spektakl, polecam dobrze dobrani aktorzy, Dobrze spędzony czas, który pozwolił oderwać się od rzeczywistości;))))
Spektakl udany z tym, że dla mnie trochę za dużo było inwektywów.
Mistrzowska gra aktorów! Niespodziewane zwroty akcji. 2 godziny śmiechu od pierwszej do ostatniej minuty!!!! Polecam.
Super spektakl, bardzo się cieszę że byłam, uśmiałam się, gra aktorska na wysokim poziomie. Bardzo miło spędziłam czas. Polecam !!!!
Fantastyczna zabawa😅
Kupione na prezent. Obdarowani bardzo zadowoleni.
Fantastyczna sztuka, odzwierciedlająca co może się zdarzyć w każdej rodzinie i w każdym miejscu. Dziękujemy bardzo i życzymy wielu sukcesów.
Świetny, zabawny spektakl, wspaniali aktorzy. Warto było spędzić wieczór w teatrze.
Było fantastycznie! Wszyscy aktorzy byli wspaniali! Uśmialiśmy się do łez 😀
Super polecam😊😊😊😊
Fantastyczny spektakl , aktorzy wspaniali! Polecam serdecznie ❤️
Polecam dobra komedia skłaniająca do refleksji i przemyśleń Urzekła mnie gra Pana Wojciecha Malakajta
Dawno się tak nie rozbawiłem
Futurebody 30.11.2021 15:44
Bardzo przyjemna sztuka na wieczór dla dorosłych. Jestem pod olbrzymim wrażeniem gry aktorskiej pana Wojciecha Malajkata
SUPER!!!
Uśmiałam się serdecznie. Spektakl świetny, wspaniała gra aktorów i bardzo udany wieczór.
Rewelacyjny spektakl. Bardzo dobra komedia . Świetna gra aktorska.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl