spektakl

Telewizja Kłamie

spektakl

Telewizja Kłamie

Telewizja Kłamie - Bilety na spektakl teatralny

Telewizja Kłamie - Jaworzno Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków | Kupuj Bilety Online

Całkowicie świeży spektakl o telewizjach dobrze nam znanych (TVP, TVN, Polsat, TRWAM), o prowadzących i gościach, o tym co na ekranie i poza nim! Dwie godziny śmiechu, które będziecie wspominać długo!

Przedstawienie w reżyserii Bartka Kasprzykowskiego i całego zespołu aktorskiego: Tamary Arciuch, Bartosza Opani i Adama Fidusiewicza, napisane przez autora sukcesu skeczy Paranienormalnych - Michała Paszczyka, pełne dowcipu i nawiązań do aktualnych wydarzeń, aktorskiej finezji i kunsztu, niepowtarzalne i oryginalne, grane przez jeden, stały i zgrany skład aktorski. To po prostu trzeba zobaczyć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Spektakl udany, wesoły i daje trochę do myślenia..... Obsada znakomita, jesteśmy zadowoleni. Mały minus za słabą widoczność sceny z 14 rzędu
Rewelacyjny spektakl
Świetny spektakl. Dobre 2 godziny śmiechu i zabawy :)
Świetny spektakl angażujący widownię
Joanna 17.02.2020 09:57
Dużo śmiechu aż do bólu mięśni twarzy :) Warto, polecamy. Na minus miejsce czyli MOK w Lesznie i krzesła na równym poziomie przez co widoczność ograniczona - winno się to odbyć w innej sali.
Rewelacyjna gra aktorów bardzo ciekawe reakcje części publiczności
Świetnie się bawiłam. Było się z czego śmiać. MOK Leszno dobrze zorganizował wydarzenie. Polecam!
Polecam!
Niestety wyszłam zawiedziona. Być może nie byłam targetem tego wydarzenia, bo przedstawiony humor mi nie odpowiadał. Pomyślałabym, że no nic - zdarza się, że dane wydarzenie po prostu się nie podoba. Uważam jednak, ze nazywanie tego wydarzenia spektaklem (a nie kabaretem po prostu) to ogromne nieporozumienie.
Rewelacyjny spektakl! Ponad 2 godziny świetnej zabawy, interakcja z publicznością. Polecam każdemu, kto chce jeszcze dosadniej zobaczyć w jaki sposób telewizja manipuluje odbiorcami :)
Bawiłyśmy się doskonale! Inteligentny dowcip w bardzo dobrym wydaniu aktorskim. Wszyscy aktorzy świetni, ale to, co pokazali Panowie Kasprzykowski i Opania to role Oscarowe. Aha... Ja z osobą towarzyszącą o mało nie umarłyśmy ze śmiechu...ku przestrodze. Chyba tylko dlatego nie miałyśmy siły na jeszcze większe brawa i standing ovation.
Katarzyna 15.02.2020 10:36
Spektakl udany , dobra zabawa przez dwie godziny wart polecenia !
100 x TAK, polecam
Wraz z przyjaciółką bawiłyśmy się wyśmienicie! Obsada spisała się na medal! Spektakl pełen dobrego humoru!
Oprócz pośmiania się skłania do refleksji co w dzisiejszych czasach jest potrzebne. Aż dziw, że jeszcze nie ponieśli konsekwencji przyszłej cenzury.
Super zabawa z dużą dawką refleksji
Z dowcipem opowiedziane historyjki z TV, ktorych jestesmy swiadkami na codzien. Pozwoliło mi to na potwierdzenie dystansu do tego co ogladamy.
Świetna gra aktorska. Miło spędzony czas
Fantastyczne przedstawienie. Dawno się tak nie usmislismy. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Gratulacje!!!
Super. Gorąco polecam. Najlepsze kabarety wysiadają.
Super spektakl - mnóstwo śmiechu :))
Pavi 11.12.2019 18:15
Bardzo się cieszę, żę ten spektakl jest!
https://biletyna.pl/recenzje/nowa/id/116653# Świetna zabawa, wieczór pełen śmiechu ,wspaniała obsada aktorska , bardzo dobra publiczność SUPER SPEKTAKL. Wszystko na 6+++
Gosia 11.12.2019 13:26
Super. Naprawdę warto zobaczyć!
Rewelacja, humor na czasie i dużo smiechu, choć nie wszystkie poruszane tematy były do śmiechu. Polecam.
Warszawianka 08.12.2019 18:20
Na przedstawieniu bawiłam się świetnie. Na prawdę bardzo fajna gra aktorska, cała scenografia oraz wszelkie dialogi. Uśmiałam się do lez :) chętnie obejrzalabym występ jeszcze raz :)
Świetny występ, mega kontakt z publicznością. Polecam
Świetny spektakl, bawiliśmy się rewelacyjnie
Przemiło spędzony czas. Spektakl ma charakter nieco kabaretowy i bawi do łez.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Jaworzno inne wydarzenia