spektakl

Telewizja Kłamie

spektakl

Telewizja Kłamie

Telewizja Kłamie - Bilety na spektakl teatralny

Całkowicie świeży spektakl o telewizjach dobrze nam znanych (TVP, TVN, Polsat, TRWAM), o prowadzących i gościach, o tym co na ekranie i poza nim! Dwie godziny śmiechu, które będziecie wspominać długo!

Przedstawienie w reżyserii Bartka Kasprzykowskiego i całego zespołu aktorskiego: Tamary Arciuch, Bartosza Opani i Adama Fidusiewicza, napisane przez autora sukcesu skeczy Paranienormalnych - Michała Paszczyka, pełne dowcipu i nawiązań do aktualnych wydarzeń, aktorskiej finezji i kunsztu, niepowtarzalne i oryginalne, grane przez jeden, stały i zgrany skład aktorski. To po prostu trzeba zobaczyć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Telewizja Kłamie

Genialny występ..... Grażynka rewelacja..... Nic dodać nic odjąć..... Super!!!!
Super się bawiłam, 2 godziny śmiechu!
Świetna zabawa i gra aktorska!!!! Dwie godziny śmiechu, którego tak nam brakuje,,🤔😢 Kto nie był,niech idzie!!! Kto nie pójdzie, będzie żałował!!!! Polecam, polecam, polecam!!
Wspaniale spędzony czas!!
Bardzo dobra zabawa! W kilku miejscach aktorzy pomylili tekst i nie potrafili ukryć tego, ale wybaczam, bo i tak było bardzo zabawnie!
Świetny spektakl. Aktorzy rewelacyjni. Dwie godziny super zabawy i śmiechu. Polecam
Rewelacyjna zabawa przez 2H!
Spektakl godny polecenia . Bardzo fajny kontakt z publicznością. Gra aktorów wyśmienita. Miło spędzony czas.
Spektakl nie zachwycił mnie. Dobra gra aktorska ale tematyka raczej słaba. Oczekiwałam zdecydowanie czegoś innego.
Fantastyczna zabawa. Ogromne zaskoczenie Adam Fidusiewicz. Fantastyczna gra i energia tego młodego aktora! Pozostała trójka naturalnie tez na najwyższym poziomie, ale tego można było się spodziewać. Polecam!
Przedstawienie super,świetna gra i kontakt aktorów z publicznością. Polecam .
Rozrywka na wysokim poziomie, wspaniała gra aktorska, aktorzy dobrani znakomicie, uśmiałam się do łez. Z chęcią poszłabym raz jeszcze :)
Świetny spektakl ,super obsada,gra aktorska,miło spędzony czas polecam.
Spektakl rewelacja! Płakałam że śmiechu, bardzo polecam. Mega duża dawka endorfin ❤
Ciekawa propozycja na wieczór-teatr / kabaret i dużo śmiechu. Dobrze zagrane. Polecamy!
Polecam, było rewelacyjnie.
REWELACJA!!! Świetny temat, DOBOROWA obsada, perfekcyjna gra aktorska. Niesamowita zabawa przez ponad 2 godziny. Śmiech jest lekarstwem na wszystko, a w dzisiejszych czasach tego lekarstwa nam brakuje, dlatego zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie byli!!!
Świetny spektakl, zabawny i niestety bardzo prawdziwy. No jest prawda, tyż prawda I gówno prawda! Polecam!
Świetna zabawa w tej chorej rzeczywistości. Polecam!
Sztuka utrzymana w konwencji satyry na szeroko pojętą telewizję , pod wpływem której wszyscy jesteśmy . Aktorzy w przezabawny sposób pokazali , że żadnej nie można bezkrytycznie ufać . Wspaniała gra aktorów , wysoki kunszt warsztatu aktorskiego sprawiły , że była to dla mnie uczta artystyczna.
Mirosława 24.11.2021 19:28
Mega spektakl, świetna gra aktorska!! Pan Opania wymiata -dawno się tak nie uśmiałam,, świetny kontakt z publicznością .Polecam!!! 10/10*
Ponad dwie godziny świetnej zabawy, polecam każdemu, powinno być wyświetlane/oglądane jako pozycja obowiązkowa. Szkoda, że to niemożliwe w naszej telewizji:-(
ARyw 22.11.2021 13:33
REWELACJA, polecam!!!
Świetna gra aktorska wszystkich.Bartosz Opania i Bartek Kasprzykowski genialni. Mnóstwo śmiechu tak potrzebnego nam teraz. Było super😃
Dorota z Gdańska 21.11.2021 13:12
Dzień dobry . To był sympatyczny wieczór, fantastyczna gra aktorów [ gratulacje] .
Rewelacja
Zyta Joanna 21.11.2021 12:34
Bardzo polecam spektakl , bawiliśmy się świetnie . różnorodność telewizji otwiera oczy i pokazuje realia, wygrywa telewizja ojca ii śpiewający Polsat.
Mag 21.11.2021 09:56
Spektakl bardzo fajny, zabawny i życia wzięty, pewne programy które ogladałam do tej pory na pewno będą mnie teraz bardziej rozśmieszań :). Ale chciałam pochwalić Pana Adam za grę aktorską, której od tej strony nie znałam, ponieważ reszta Aktorów jak zawsze na wysokim poziomie. Pani Tamara jako blogerka rewelacyjna !!! Pan Bartek ale ruchy sceniczne - super dryg :) Pan Bartosz zaskoczył mnie swoimi postaciami. Jednym słowe mega zabawa, dziękuję. Pozdrawiam z Breslau.
MAGDA 21.11.2021 09:33
Bardzo smieszny spektakl. Super obsada i gra aktorska. Podobala mi sie interakcja z publicznoscia.
Patryk 21.11.2021 09:31
Wspaniały wieczór! Brawurowy występ! Polecam wszystkim!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl