spektakl

The Strings

spektakl

The Strings

The Strings - Bilety na spektakl teatralny

The Strings - przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki. Musisz to zobaczyć! Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się będąc na życiowym zakręcie. W tle muzyka, która osładza ich perypetie. To krótki opis spektaklu autorstwa i reżyserii Macieja Kowalewskiego. "The Strings - pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są nasi bohaterowie? To Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Kto do nich dołączy? Jak potoczą się ich losy? O tym przekonacie się będąc na widowni. Od pierwszych minut spektaklu, będą płynąć łzy ze śmiechu, by następnie przeszły w łzy wzruszenia. Nasi bohaterowie przez całą sztukę na oczach widza, będą zmieniać swoje podejście do życia, priorytety, a przyjaźń stanie się dla nich czymś najważniejszym. Występują: Wojciech Brzeziński, Michał Koterski, Bartosz Żukowski, Krzysztof Wieszczek Piotr Borowski.

Reżyseria: Maciej Kowalewski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

07.03.2022, 17:30 Teatr Muzyczny
 KUP BILET
07.03.2022, 20:30 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje i opinie: The Strings

Spektakl bawi do łez, poza motywem religijnym. Przez prawie połowę wydarzenia czułam się niesmacznie, wydaje mi się że powinno być to wzięte pod uwagę. Gdyby zmienić ten wątek na bardziej neutralny, poleciłabym przedstawienie.
aga203 29.11.2021 17:51
Świetna komedia, ubaw po pachy. Polecamy
Joanna 28.11.2021 23:19
Polecam, 🙂🙂
Aneta K 28.11.2021 19:47
Super
Extra!
PETARDA! Wszyscy aktorzy dali czadu. Jeżeli spektakl trafi się u Was w mieście to idźcie śmiało. Ubaw po pachy :).
Rafał 28.11.2021 09:55
Było wspaniałe, popłakałam się że śmiechu, ponad 2 godziny niezapomnianej zabawy. Nie żałuję że się zdecydowalam😉
Karola 28.11.2021 09:43
Super zabawa
Pyszna zabawa. Polecam
Dawno sie tak nie uśmiałam :), jeden z fajniejszych spektakli! Gra Leroya (Krzysztofa Wieszczek) mistrzostwo świata. Pozostali chlopacy również ogień.
Asia Rokietnica 11.10.2021 10:12
Świetna komedia. Parę razy można się popłakać ze śmiechu. Gra aktorska pierwsza klasa.
Niesamowite show, cudowna gra aktorska- genialne różnorodne charaktery/ kreacje, dowcip w punkt- zdecydowanie jeden z lepszych na jakich byliśmy. Dzięki chłopaki!
Mega mi się podobało polecam!!!

Polecane z kategorii spektakl