spektakl

Nerwica natręctw

spektakl

Nerwica natręctw

Nerwica natręctw - Bilety na spektakl teatralny

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu!

Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik
Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka
Artur Barciś/Andrzej Zieliński
Zdzisław Wardejn
Rafał Królikowski/Kamil Kula

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 105 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje i opinie: Nerwica natręctw

Było super! Śmiesznie, ciekawie, dobrze się bawiliśmy
Aktorzy byli cudowni , grali bosko, spisali się na maxa🤣🤣🤣
Sylwia 07.12.2021 11:14
Super spektakl
Wybitnie dobra komedia. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak często i długo śmiałem się na jakiejkolwiek sztuce teatralnej. No i do tego aktorstwo. Przykro to mówić, ale wrocławscy aktorzy mają jeszcze dużo do nadrobienia od warszawskiej kolegów z fachu. Fenomenalne aktorstwo na najwyższym poziomie. Szczerze - tak dobra sztuka, że aż poszedłbym jeszcze raz :)
Marcin 07.12.2021 09:15
Kapitalny spektakl, świetna gra aktorów. Dawno nie bawiłam się tak dobrze.
Monika 07.12.2021 09:13
petarda
Rewelacja!!!! Bardzo mi się podobało 👌❤️
Super przedstawienie i rozrywka :)
Monika 07.12.2021 08:33
Spektakl na bardzo dobrym poziomie. Bawiłem się bardzo dobrze. Szkoda tylko, że ktoś z obsługi teatru nie panuje nad pijanymi widzami, którzy przeszkadzają innym.
Wojciech 07.12.2021 08:28
Świetny spektakl!
Super!!!
Cudowny spektakl -, dawno się tak nie bawiłam. Obsada genialna. Chętnie poszłabym na ten spektakl ponownie. Polecam wszystkim!!!
Joanna 05.12.2021 20:02
Wspaniale zagrana, , dowcipne sztuka oswajająca całkiem poważne problemy ludzi. Każda postać przedstawiona ciekawie. Na specjalną pochwałę zasługuje Pan Jerzy Gudejko, który znienacka zmuszony do zagrania jednej z ról stanął na wysokości zadania rewelacyjnie.
Maria 05.12.2021 16:20
Bardzo dobrze uszykowany spektakl. Aktorzy bardzo dobrze dobrani Bawiliśmy się rewelacyjnie !! 😍
Super przedstawienie. Gra aktorska wspaniałą. Polecam.
Spektakl wspaniały...z humorem :). Naprawdę warto to obejrzeć ... Niestety zakup biletów przez biletyna - tragedia...już traciłam nadzieję, iż się da dokupić kolejny bilet, niestety z obowiązkową zmianą miejsc...Obsługa telefoniczna nie odbiera tel, a jak już odebrała to wprowadziła w błąd....Mam nadzieję że nie będę zmuszona kupować w przyszłości bilety przez Biletynę.... Na szczęście spektakl zrewanzował nam nieprzyjemności związane z zakupem biletów...
Na spektakl wybraliśmy się skuszeni rzekomym występem Artura Barcisia, niestety nie wystąpił. Zastanawiam się w ilu spektaklach na 10 występuje ów aktor? I czy jego nazwisko przy tytule i w obsadzie, nie jest przypadkiem "wabikiem" który ma przyciągać widzów... Przedstawienie proste i śmieszne w swej prostocie. Gra aktorska nie powala - zwłaszcza jeżeli od czasu do czasu zagląda się do teatru (ja odwiedzam teatr w Bielsku) i widzi jak można zagrać. Polecam obejrzenie Hiszpańskiego filmu "Puk puk" z 2017roku, w reżyserii Vicente Villanueva - dla porównania ze sztuką Barcisia. Osobiście uważam że zakup biletów na sztukę "Nerwica natręctw" to nie był najlepszy pomysł na weekend. Pozdrawiam
Spektakl wyśmienity .Godny polecenia .
świetnie
Po prostu super zabawa i świetne kreacje aktorskie. Zabawa gwarantowana.
Spektakl w sam raz na jesienny wieczór. Zabawny i świetnie zagrany. Brawa dla p. Budnik, p. Zielińskiego i p. Wardejna. Jeśli ktoś narzeka na język którym posługują się postaci grane przez aktorów i na niskich lotów humor, oznacza to, że nie przeczytał opisu sztuki przed zakupem biletu.
Dawno tak się nie uśmialiśmy . Kapitalna sztuka
Świetny spektakl, piękna gra aktorów
Wspaniały spektakl. Dawno tak świetnie się nie bawiłam. 10/10 Aktorzy rewelacyjni. Dziękuję ❤️
Bardzo dobre, relaksujące przedstawienie. Trafiony prezent.
Rewelacja,polecam.
Sztuka bardzo fajna bawiłyśmy się wyśmienicie 😊
Rewelacja
Świetny spektakl
Rewelacja!!! Pan Wardejn wymiata! Polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl