stand-up
Stand-up Show - The Best of

stand-up

Stand-up Show - The Best of

 
Stand-up Show - The Best of - Bilety na stand-up

Stand-up Show - The Best of - Wrocław Hala Orbita | Bilety na stand-up

STAND-UP SHOW 2019 – The Best of – to największe komediowe wydarzenie w Polsce.

Czołówka najlepszych komików w kraju na jednej scenie i ponad 100  tysięcy widzów. 17 miast, 18 występów i trasa, która z pewnością przejdzie do historii! Wystąpią: Łukasz „Lotek” Lodkowski, Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski, Tomasz „Boras” Borkowski i inni. Pełen skład STAND-UP SHOW 2019 ujawnimy wkrótce. Szykujcie się na ponad dwie godziny rasowego stand-upu!

Program wyłącznie dla widzów dorosłych.


Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Organizatora znajdującego się na stronie: http://www.stageproduction.pl/kontakt

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

 

Recenzje

Najlepsza impreza ever ❤️
Występy rewelacyjne. Polecam każdemu. Brzuch bolał mnie ze śmiechu jeszcze dwa dni.
Bogdan 15.06.2019 17:52
100% zadowolenia. Wspaniała atmosfera. Cała nasza ekipa bawiła sie przednio. Polecam wszystkim . Minus jaki mozna było odczuc to jedno małe stanowisko z piwem. Na taki event powinno byc to lepiej zorganizowane.
Prawie 3 godziny śmiechu, najlepiej wydane pieniądze! :)
Świetna zabawa na Stand-up Show. Dużo śmiechu w fajnej atmosferze.
Było wszystko, czego potrzebowałam po przepracowanym tygodniu! Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o oprawę akustyczną i oświetlenie. Doborowa obsada na scenie i śmiechom nie było końca... Uwielbiam! Każdy powinien mieć dostęp do morza i stand-upu! :D
Świetna impreza :)
Sztos, jeden lepszy od drugiego, polecam 😎😎
Marcin 13.06.2019 09:53
Sam w sobie występ super! Ale jednak mini gastronomia i stanowiska z napojami powinny być w dwóch miejscach. Stanowiska ustawione przy wejściu głównym powodowały zamieszanie i duże kolejki .
Świetne wydarzenie! STAND UP SHOW 2019: The best off!!! Byli najlepsi z najlepszych! Rozwalili system po całości! W życiu się tak nie uśmiałem jak na ich występach: szczególnie Lotka i Paczesia! Było mocne rozpoczęcie jak i mocne zakończenie. Polecam w 100%
Stand up był kapitalny! Standuperzy bombowi ! Rozpoczęcie imprezy się troszke przedłużyło, ale nie zmieniło to faktu, ze było zaj*biście ! Dostałem zakwasów policzków od śmiechu! Polecam !
Relaks, śmiech oraz brak oddechu! Było wspaniale!
Brzuch boli od śmiechu :)
nat.09 12.06.2019 17:23
Rewelacja, świetna zabawa :)
notabene 12.06.2019 12:26
Witam ostatni raz kupiłem bilety przez ten portal miejsca się nie zgadzały, kilka biletów do jednego miejsca zapłaciłem za bilety w 2 rzędzie a musiałem siedzieć w 13. Z tego co widziałem to nie tylko ja miałem z tym problem.
Było super ❤️
Świetne wydarzenie! Szkoda, że impreza nie była dłuższa, bo chętnie posłuchałoby się występujących i pośmiało przez więcej czasu :) Pacześ i Lotek numerem 1!
Niestety Panowie i Pani pokazali że jak nie ma o czym mówić to pozostaje jedno - wulgarnie i chamsko o seksie. Pamiętam jak zaczynali przynajmniej programy były ciekawsze bo były różne sytuacje z życia a teraz tylko jeden temat eksploatowany do granic a raczej bez nich. Zawód na całej linii. Rafcio na końcu fajny tekst o linach LOT a potem ten sam ton. Zapowiadacz szkoda gadać. po prostu po tym widać klasę np. Abelarda że jego program czegoś dotyka wyśmiewa ma nowe treści a tu tylko jedno. MEGA ZAWÓD. program powienien się nazywać THE WORST OF
Ekstra występ. Chłopaki i Kasia wykonali kawał dobrej roboty z programem. Jeśli nie zjadłeś szczotki lub nie masz jej w d... to polecam się wybrać na występ! Gwarantowane tony śmiechu!
Świetne wydarzenie godne polecenia
Jesteśmy bardzo zadowoleni, uśmiechy nie schodziły z buzi przez całą imprezę :) na pewno wybierzemy się ponowie
The best!!!!
KAROLINA 10.06.2019 18:18
Bardzo nam się podobało, występy jak i organizacja były na wysokim poziomie.Z miłą chęcią obejrzeli byśmy więcej występów.
SUPER WIDOWISKO. STAND UP NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!😁 Napewno jeszcze nie raz się zobaczymy!
Lotek...mistrz jak zwykle....pozdro grubasie :) super program od wszystkich . Dobrze ze nie ogladalem tego tragicznego meczu Polski, tylko spedzilem ten czas naprawde dobrze. Kto byl, to wie ze w Czestochowie...najlepszy seks jest na parkingu pod cmentarzem :) :)
Świetna impreza! Polecam
Było super, polecam 🙂
Super standup, klasa jak zawsze:)
warto przyjść!
SUPER IMPREZA!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane