Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

Stand Up Wrocław 2023/2024


Błażej Krajewski - Mustang

 KUP BILET

RoMan ŻUREK - "One RoMan Show" program "Tapioka"

 KUP BILET

Mieszko Minkiewicz - Żółć

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Zaklinacz Kobiet - czyli jak zrozumieć Kobietę

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?

 KUP BILET

Grzegorz Dolniak - Lifehack

WYPRZEDANE

Grzegorz Dolniak - Lifehack

 KUP BILET

Rafał Rutkowski - Śmiejmy się bracia i siostry

 KUP BILET

Stand-up - Waldemar Błaszczyk

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Master Of SEX - czyli wszytko co musisz wiedzieć o seksie

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Zaklinacz Kobiet - czyli jak zrozumieć Kobietę

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJStand-up Wrocław

Stand-up i Wrocław to połączenie idealne! W jednym mieście macie okazję zobaczyć show, na którym wystąpią najlepsi, polscy komicy. Nowy materiał, uwielbiani twórcy i doskonała oprawa muzyczna — to wszystko czeka na Was we Wrocławiu. Do zobaczenia wkrótce!

Komediowe atrakcje we Wrocławiu — wybierzcie się na stand-up!

Komediowa forma artystyczna, jaką jest stand-up, od kilku lat cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Występy w tej konwencji, w odróżnieniu od występów kabaretowych, mają postać monologu przed publicznością — tym, co najbardziej się liczy, jest więc charyzma komika i doskonały kontakt z widownią.

Stand-upy odbywają się w całej Polsce, również w pięknym Wrocławiu. Na dolnośląskich scenach swoje umiejętności prezentują najlepsi polscy komicy — Michał Leja, Janusz Chabior, Darek Gadowski, Tomek Kołecki. W tym mieście wystąpią także Piotr Zola Szulowski, który potrafi rozśmieszyć tłumy. Łukasz Lotek Lodkowski również będzie gościem specjalnym.

Atrakcje Wrocław — poznajcie miasto od komediowej strony

Sobota czy niedziela to doskonała pora, by ruszyć w miasto! W ciągu dnia możecie poznać zabytkowe i interesujące miejsca — prawdziwe perełki Wrocławia, takie jak Muzeum Narodowe, Ostrów Tumski, Panoramę Racławicką, Park Szczytnicki czy zabytkowy rynek. Wieczorem otworem stoją kluby, a tłumy przyciągają wydarzenia kulturalne.

Jeśli jesteście fanami Stand-Up Comedy i kochacie kabaret, to we Wrocławiu z pewnością nie będziecie się nudzić! Bilety na występy ulubionych artystów i harmonogram wydarzeń znajdziecie w serwisie internetowym Biletyna. Nie możecie przegapić występów, które będą odbywały się na najpiękniejszych, polskich arenach, takich jak Wrocławskie Centrum Kongresowe czy Sala Koncertowa Radia Wrocław. Czeka na Was nowy repertuar, wielu gości specjalnych oraz mnóstwo dobrej zabawy!

Imprezy we Wrocławiu to nie tylko stand-up!

Bilet na największe widowisko komediowe? A może kameralny występ ulubionego stand-upera? W serwisie internetowym biletyna.pl czekają na Was wejściówki na najważniejsze wydarzenia tego i nadchodzącego sezonu. Stand-up Wrocław to nie jedyne, co dla Was przygotowaliśmy!

Przygotowaliśmy też bilety na inne wydarzenia we Wrocławiu — premiery filmowe i teatralne, spektakle baletowe, koncerty, a nawet wydarzenia sportowe. W serwisie Biletyna czekają też na Was wejściówki na imprezy rodzinne, na które możecie wybrać się z dziećmi!

Ostatnio dodane w kategorii Stand up