Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

HSW Immobile Łuczniczka - Bydgoszcz

ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Please, Stand-up! Bydgoszcz 2024

 KUP BILET

Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo!

 KUP BILET

Piotr Rubik - Niech mówią że to nie jest miłość

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILETPlanujecie kulturalne wyjście w Bydgoszczy? Odkryjcie magię wydarzeń w HSW Immobile Łuczniczka i zarezerwujcie bilety na swoje ulubione spektakle. Czekają na Was największe przeboje teatralne, koncertowe i stand-upowe. Nie przegapcie okazji – sprawdźcie ofertę na Biletynie już teraz!

Centrum wydarzeń kulturalnych w Bydgoszczy

HSW Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy to miejsce, gdzie kultura i sztuka spotykają się z pasją. Repertuar jest pełen różnorodnych wydarzeń, które zaspokoją gusta każdego miłośnika kultury. Wśród nadchodzących wydarzeń znajdziecie między innymi:

  • "Polska Noc Kabaretowa": Wieczór pełen humoru i satyry z udziałem najlepszych polskich kabaretów.
  • "Musical METRO - 30 Lat Najlepszego Polskiego Musicalu": Świętujcie z nami 30-lecie tego kultowego musicalu.
  • "Please, Stand-up! Bydgoszcz": Zabawny wieczór stand-upowy z udziałem znanych polskich komików.

W HSW Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy czekają na Was wyjątkowe atrakcje, które z pewnością wzbogacą Wasze doświadczenia kulturalne. Nasza oferta obejmuje różnorodne wydarzenia, a dzięki Biletynie, gdzie znajdziecie bilety na te i inne imprezy, możecie być pewni, że nie przegapicie żadnej z nich. Na naszej stronie wszystkie wydarzenia są opisane szczegółowo, co ułatwia dostęp do kompletnych informacji. Śledzimy bieżące wydarzenia, więc z nami zawsze będziecie na czasie. Zapraszamy Was do dołączenia do grona miłośników kultury i odkrywania bogactwa oferty HSW Immobile Łuczniczka.

Odkryjcie nadchodzące wydarzenia w Hali Łuczniczka

Nadal zastanawiacie się nad spędzeniem czasu w Bydgoszczy? Hala Łuczniczka ma odpowiedź: nadchodzące wydarzenia, pełne emocji i doskonałej rozrywki. Jest to miejsce, które gwarantuje niezapomniane doświadczenia. Bydgoszcz od dawna zasługuje na miano miasta kultury, a nasza oferta na pewno Was w tym utwierdzi.

Kupując bilety na naszą stronę, macie gwarancję udziału w najważniejszych wydarzeniach roku. Bydgoszcz zawsze pełna jest różnorodnych atrakcji, a nadchodzące wydarzenia w hali Łuczniczka są tego doskonałym przykładem. Bez względu na to, czy interesujecie się teatrem, muzyką, stand-upem czy innymi formami sztuki, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Z naszą ofertą z Biletyny, zawsze będziecie na bieżąco z tym, co najlepsze w kalendarzu wydarzeń w Bydgoszczy. Z nami żaden bilet nie umknie Waszej uwadze.

Jak spędzić czas w Bydgoszczy? Poznajcie atrakcje Hali Łuczniczka

Planujecie spędzić czas w Bydgoszczy? Nie możecie odwiedzić tego miasta, nie znając atrakcji Hali Łuczniczka. Łuczniczka to nie tylko hala sportowa, ale także miejsce, gdzie odbywają się najciekawsze wydarzenia kulturalne i muzyczne. W Hali Łuczniczka Bydgoszcz ożywa, każde wydarzenie tutaj ma swój unikalny charakter i atmosferę. W HSW Immobile Łuczniczka podziwiać można zarówno zmagania sportowe, jak i uczestniczyć w spektaklach, koncertach oraz innych ciekawych eventach. Czy to szalony mecz koszykówki, ekscytujący koncert rockowy, czy inspirujące wykłady – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was w Hali Łuczniczka. Wybierzcie coś dla siebie i pozwólcie Bydgoszczy zaskoczyć Was swoją żywiołowością.