Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Stand Up Bydgoszcz 2024/2025


Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"

 KUP BILET

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Please, Stand-up! Bydgoszcz 2024

 KUP BILET

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?

 KUP BILET

Stand-up Bydgoszcz

Najlepsi polscy komicy w Waszym mieście? To możliwe! Stand-up Bydgoszcz to wiele artystyczno-komediowych wydarzeń, które rozbawią do łez nawet największego ponuraka. W nadchodzącym sezonie wystąpią Piotr Zola Szulowski, Michał Leja, Janusz Chabior i wielu innych komików. Do zobaczenia wkrótce!

Poznajcie Bydgoszcz z innej strony — atrakcje

Bydgoszcz da się lubić! To miasto położone w północnej Polsce od lat zachwyca przyjezdnych i nie tylko. Może to za sprawą historii lub architektury? A może za sprawą atrakcji, które czekają zarówno na miejscowych, jak i na turystów. Atrakcje Bydgoszczy to między innymi: Kanał Bydgoski z jego zabytkami hydrotechnicznymi, Opera Nova, Stary Rynek i Wyspa Młyńska, pełniąca funkcje rekreacyjne i kulturowe.

W Bydgoszczy każdego roku odbywa się wiele imprez i wydarzeń kulturowych, niektóre z nich mają charakter cykliczny. Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka u źródeł”, Bydgoszcz Jazz Festival, Festiwal Prapremier czy Memoriał Ireny Szewińskiej to tylko niektóre z nich!

Stand-up w Bydgoszczy — bilety na największe widowisko komediowe i występy najbardziej znanych komików

Będąc w Bydgoszczy, możecie nie tylko zwiedzać, czy spędzać czas na Starym Rynku — możecie też poznać kulturalną i rozrywkową stronę miasta. Z pomocą spieszy serwis biletyna.pl — znajdziecie tu bilety na różnego rodzaju wydarzenia rozgrywające się Bydgoszczy, w tym występy kabaretowe i stand-upy.

Stand-up Bydgoszcz to nie jedno, a wiele imprez komediowych, podczas których wystąpią znane nazwiska ze świata kabaretu. Występy odbywają się między innymi w takich miejscach jak Adria Teatr czy Eljazz, czy Klub Wiatrakowa. Są to zarówno kameralne imprezy, jak i multimedialne show, podczas których publiczność rozśmieszają najlepsi, polscy komicy.

Najważniejsze wydarzenia w Bydgoszczy. Kto będzie gospodarzem show?

Jakie imprezy w Bydgoszczy będą hitem nadchodzącego sezonu? Do wyboru macie wiele możliwości! Fanom dobrego humoru polecamy stand-up i występy takich gwiazd jak między innymi: Janusz Chabior, Piotr Zola Szulowski, Michał Leja, Adam Sobaniec, Katarzyna Piasecka, Tomek Kołecki, Darek Gadowski czy Łukasz Lotek Lodkowski.

To jednak nie wszystko! W serwisie biletyna.pl czeka na Was dokładny harmonogram wydarzeń w Bydgoszczy i innych miastach Polski. Znajdziecie tam też bilety na imprezy filmowe, teatralne, muzyczne, a nawet sportowe!