Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Stand Up Kraków 2024/2025


Marcin Zbigniew Wojciech - "SZCZERZE?'"

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

Wyprzedane

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

Wyprzedane

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Kraków Stand-up Festival™ 2024

 KUP BILET

Please, Stand-up! Kraków 2024

 KUP BILET

Stand-up Kraków

Wybieracie się na stand-up w Krakowie? To świetnie! Bilety na długo wyczekiwane, show czekają na Was w serwisie Biletyna. Najlepsi, polscy komicy wystąpią w takich miejscach jak Atlas Arena czy Studenckie Centrum Kultury. Nie może Was tam zabraknąć!

Komediowe imprezy w Krakowie — wystąpią Piotr Zola Szulowski, Katarzyna Piasecka i wielu innych!

Kochacie dobry humor? Nie możecie sobie odpuścić premiery filmu komediowego z ulubionym aktorem? A może wolicie występy na żywo? Fani dobrego humoru uwielbiają się śmiać — jedni wolą komedie, inni z kolei występy grup kabaretowych. Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się nie tylko największe widowisko komediowe (Noc kabaretowa), ale także forma komediowa, jaką jest stand-up.

Występy stand-uperów odbywają się również w Krakowie. Można je zobaczyć między innymi w miejscach takich jak Tauron Arena Kraków, Klub Zaścianek, Studenckie Centrum Kultury czy Klub Studio. Gdzie szukać biletów? Odpowiedź jest prosta — w serwisie internetowym Biletyna!

Poznajcie największe gwiazdy polskiego stand-upu!

Roman Żurek, Katarzyna Piasecka czy Grzegorz Dolniak to nazwiska dobrze znane miłośnikom stand-upu. Teraz ich występy możecie obejrzeć w swoim mieście! Wydarzeniami, które rozgrzeją krakowską publiczność do czerwoności, są także występy innych, znanych i cenionych stand-uperów, w tym Mieszko Minkiewicza, Bartosza Gajdy czy Błażeja Krajewskiego. Please Stand Up uświetnią także takie gwiazdy jak Piotr Zola Szulowski oraz uwielbiany przez tłumy Łukasz Lotek Lodkowski.

Musicie się jednak spieszyć, bo wejściówki na ich występy znikają w kilka godzin. Znalezienie biletu na wybrany występ nie jest trudne. Po wejściu na stronę serwisu biletyna.pl wybieracie miejsce i datę wydarzenia. Klikając na konkretne wydarzenia, przeniesiecie się na jego stronę — tam szybko i bez wychodzenia z domu kupicie bilety!

Największe atrakcje Krakowa

Kabarety i stand-upy to nie jedyne imprezy kulturalne, na które chcemy Was zaprosić. Niezwykłym powodzeniem cieszą się także bilety na inne wydarzenia — od koncertów i występów baletowych, poprzez premiery filmowe i teatralne, aż po transmisje wydarzeń sportowych.

Jeśli nie mieszkacie w Krakowie, to warto poświęcić temu miasto nieco więcej czasu. W ciągu dnia warto udać się na Rynek Główny w Krakowie, Zamek Królewski na Wawelu, Kazimierz, czy Krakowskie Kopce.