20-lecie kabaretu Neo-Nówka – sprawdź ich trasę kabaretową!

Wydarzenie, którego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie widzieliście! 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to wyjątkowa okazja do świętowania nie tylko jubileuszu formacji, ale także ich wkładu w polską scenę kabaretową. Bez sztampy, bez formalnego charakteru, za to z dużą dawką luzu, improwizacji i nowości!

20 lat Neonówki na polskiej scenie kabaretowej

Kabaret Neo-Nówka to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych kabaretów w Polsce. Kto z nas nie pamięta ich słynnego freestyle’u podczas wykonywania skeczu “Niebo”, który podbił serca widzów, gwarantując formacji miejsce w samej czołówce polskiej sceny komediowej. Oczywiście grupa Neo-Nówka to nie tylko jeden dobry skecz, ale cała idea i nieskończenie wiele pomysłów, które przemawiają za ich oryginalnością i niecodziennym formatem.

Kiedy to w 2000 roku we Wrocławiu kabaret stawiał swoje pierwsze kroki, żaden z członków nie przewidywał takiego sukcesu, jakim formacja może pochwalić się dzisiaj. Upór, zacięcie, ale przede wszystkim talent i ogromne pokłady kreatywności przełożyły się na ich rozpoznawalność i sławę. Dziś, swoimi występami bawią nas na terenie całego kraju, wyróżniając się naturalnością i niezwykłą swobodą sceniczną. W swoich skeczach poruszają aktualne tematy społeczno-kulturalne naszego kraju, a w szczególności naszych rodaków.

Niezwykły fenomen Neo-Nówki

Kabarety takie jak Neo-Nówka to nie tylko zbiór ciekawych skeczy, ale przede wszystkim świeże i unikalne spojrzenie na nasze wspólne, codzienne problemy. Każdy materiał opowiada swoją indywidualną historię z życia wziętą, odnosząc się do aktualnych problemów, bolączek, czy niedorzeczności, z jakimi przychodzi nam się mierzyć. Formacja w swoich skeczach nie tylko wyśmiewa pewne oczywiste absurdy, ale również w sposób bardzo lekki i ironiczny pozwala się do nich nieco zdystansować, dając miejsce na refleksję i nowe spojrzenie.

Dzięki swojemu unikalnemu podejściu do ogranych schematów i bardzo dobrej improwizacji każdy występ grupy to niemal trochę inna historia. Kabaret na tle innych formacji wyróżnia także stosunkowo świeże podejście do formy skeczy, współczesny język i oprawa sceniczna. Podczas swojej najnowszej trasy kabaretowej zespół zapewnia, że nie zabraknie cenionej i lubianej klasyki. Jednak spodziewać się możemy niegranych nigdy dotąd nowości i skeczy stworzonych specjalnie na tę okazję.

Trasa kabaretowa Neo-Nówka

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka zobaczyć będzie można w aż 30 miastach w Polsce! Ta wyjątkowa trasa zapewni moc wrażeń fanom kabaretu od morza, aż po same góry. Chcą uczcić swój jubileusz z prawdziwą pompą, kabaret zadbał o to, by każdy mógł świętować razem z nimi, w wyjątkowej, niemal przyjacielskiej atmosferze. W harmonogramie znajdziemy takie miejscowości jak:

  • 25.07.2021 o godz. 20:00 w Warszawie. Miejsce wydarzenia – Amfiteatr w Parku Sowińskiego.
  • 21.08.2021 o godz. 17:00 w Sopocie. Miejsce wydarzenia – Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku.
  • 15.10.2021 o godz. 20:00 w Łodzi. Miejsce wydarzenia – Atlas Arena.
  • 06.11.2021 o godz. 17:00 w Krakowie. Miejsce wydarzenia – ICE Kraków Congress Centre.
  • 19.11.2021 o godz. 20:00 w Katowicach. Miejsce wydarzenia – Spodek.

Bilety na te i więcej wydarzeń znajdziecie na naszej stronie internetowej. Każde wydarzenie, będzie odbywało się, uwzględniając aktualne obostrzenia sanitarne. Obowiązywać będzie nakaz zasłaniania ust oraz nosa, a także systematyczna dezynfekcja rąk. Podczas imprez obowiązywać będzie również zakaz spożywania jedzenia oraz napojów.

Postaw na dobrą zabawę z kabaretem Neo-nówka!

Site Footer