Ten program to po prostu SKANDAL w wykonaniu Kabaretu Czesuaf!

Kabaret Czasuaf to doświadczona, ale jednocześnie młoda ciałem i duchem grupa kabaretowa z Poznania. Grupę tworzy czterech „Czesuafów”, w tym jeden płci żeńskiej. Artyści tworzą widowiska kabaretowe, które są doceniane przez widzów i krytyków sztuki kabaretowej. Specjalizują się w kabarecie obyczajowym i sytuacyjnym. Ich skecze rozśmieszają publiczność z całej Polski już od 2002 roku. Przez ten czas grupa stworzyła aż kilkanaście autorskich programów komediowych. Artyści wystąpili w najważniejszych dla środowiska kabaretowego realizacjach telewizyjnych, jak Płocka Noc Kabaretowa czy Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami.  Występy Kabaretu Czesuaf wyróżnione zostały nagrodami na największych festiwalach kabaretowych. Wśród najcenniejszych nagród mogą pochwalić się zwycięstwem w Koncercie Jubileuszowym z okazji 25-lecia „RYJKA” w konkursie o „Złote Gacie”, Grand Prix na IX Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej PrzeWAŁka w Wałbrzychu, Grand Prix oraz Nagrodą Publiczności na XII Mazurskim Lecie Kabaretowym Mulatka w Ełku. Najbardziej rozpoznawalnymi i uwielbianymi przez publiczność skeczami są „Mowa nienawiści”, „Ferie w Zakopanem” i „Rośliny doniczkowe”.

Kabaret Czesuaf z bliska

Założycielem Kabaretu Czesuaf i jednocześnie autorem tekstów skeczy oraz piosenek jest Tomek Nowaczyk. Tomasz występuje również solowo jako stand-uper. Ma na swoim koncie zwycięstwo w konkursie One Ryj Show. Wojtek Kowalczyk – autor tekstów i świetny improwizator jest w zespole od samego początku, jego kolega, Maciej Morze dołączył do grupy rok później. Piękna blondynka, która jest nie tylko ozdobą zespołu, ale także urzeka wszystkich swoim głosem to Olga Łasek.

To po prostu SKANDAL!

Najnowszy program Kabaretu Czesuaf zatytułowany „Skandal” podbija sceny ośrodków kultury w całej Polsce. Program „Skandal” to dwie i pół godziny doskonałej zabawy i śmiechu do łez. Wspaniała atmosfera wprowadzana przez artystów z grupy Czesuaf udziela się wszystkim przybyłym widzom, a nietuzinkowe skecze i piękne piosenki zostają w głowie uczestników widowiska na długo po wyjściu z sali widowiskowej. Artyści zaskakują nowymi historiami i postaciami osadzonymi w naszej często niełatwej rzeczywistości. Macie niepowtarzalną okazję popatrzeć na świat oczami tych niesamowitych kabareciarzy. Nie może was zabraknąć na skandalicznie śmiesznym spotkaniu z Kabaretem Czesuaf.

Harmonogram

Site Footer