Dzień dziecka już za moment – jak spędzić kulturalnie czas ze swoją pociechą?

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Przed wieloma rodzicami stoi wyzwanie – jaki prezent podarować najmłodszym? Może warto wspólnie wybrać się z pociechami na jakieś wydarzenie? Poniżej przedstawiamy propozycje, które dostarczą dzieciom dawkę wrażeń, moc kreatywności oraz mnóstwo nowych doświadczeń!

Show Szalonych Naukowców

W tym wyjątkowym dniu zabierz swoje dziecko w fascynujący świat nauki! Niezwykli bohaterowie: Profesora Traut, Igrek, Nina oraz Człowiek-Robak w widowiskowy sposób przedstawią Twoim pociechom różne eksperymenty. W programie między innymi: setki litrów kolorowej piany, zamrażanie przedmiotów, tworzenie mgły, pokazy laserów i wiele innych. To spotkanie jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod edukacyjnych. Pełne humoru widowisko z pewnością rozbudzi wyobraźnię młodego naukowca. Odkryj w swoim dziecku nową pasję i przyjdź z nim na spektakl! To doskonały pomysł na prezent na Dzień Dziecka!

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Show-Szalonych-Naukowcow-2

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

W dzisiejszym świecie nasze pociechy otoczone są z każdej strony telewizorami i komputerami. Często wpatrują się w szklane monitory, wchłaniając szybko zmieniające się obrazy i dźwięki. Z okazji Dnia Dziecka zafunduj swoim dzieciom wyjście do teatru. Spektakl o perypetiach Doktora Dolittle i jego zwierząt z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodym widzom, jak i dorosłym! To będzie przyjemna i pożyteczna rozrywka dla zmysłów. Widowisko rozwinie wyobraźnię, uaktywni fantazję oraz pomoże dzieciom zrozumieć świat. Spektakl dostarcza pociechom wielu emocjonalnych bodźców. Możesz się dowiedzieć, co w dziecku wywołuje uśmiech, strach, a co wzrusza. Kup bilety już dziś!

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Doktor-Dolittle-i-jego-zwierzeta

Zabawa urodzinowa Świnki Peppy

Dzieci, zwłaszcza te młodsze, kochają przygody małej, różowej świnki Peppy i jej rodziny. Żadne dziecko, które jest fanem świnki, nie przejdzie obojętnie obok książeczki czy gazety z jej udziałem. Już niebawem Wasze pociechy będą miały szansę poznać swoją idolkę! Najpopularniejsza świnka na świecie schodzi z ekranów, aby na żywo spotkać się z widzami! Co więcej, wszyscy wspólnie będą świętować jej urodziny! W programie przewidziane jest mnóstwo atrakcji: tańce, śpiewy, zabawy w chowanego. Jednym słowem to, co najmłodsi kochają najbardziej! Z okazji Dnia Dziecka podaruj swoim pociechom bilety na urodziny Peppy!

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Swinka-Peppa-Wielka-Niespodzianka-spektakl-dla-dzieci

Bajeczny koncert „Barwy, które kolorowy niesie wiatr”

W tym wyjątkowym dniu zafunduj swoim pociechom rozrywkę dla ducha! Bawcie się wspólnie podczas magicznego koncertu. W trakcie występu usłyszycie utwory ze znanych bajek, takich jak: „Pocahontas”, „Zaplątani”, „Kraina lodu”, „Król lew” i wiele, wiele innych! Przed widowiskiem posłuchaj ze swoim dzieckiem utworów w domu, a na koncercie szalejcie, śpiewając piosenki wspólnie z wykonawcami! Odkryjcie wspólnie fascynujący świat muzyki!

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Koncert-Barwy-ktore-kolorowy-niesie-wiatr

Kopciuszek – Teatr Piaskowej Animacji

Z okazji Dnia Dziecka koniecznie zabierz swoją pociechę do Teatru Piaskowej Animacji na bezpłatny spektakl pt. „Kopciuszek”. Wyjątkowe widowisko łączące sztukę malowania piaskiem, muzykę oraz słowo tworzy niesamowity efekt! Spektakl dostarcza wielu doznań. Twoja pociecha z pewnością pobudzi swoją wyobraźnię i kreatywność! A kto wie, może zapragnie rozwinąć zdolności manualne? Odkryj przed swoim dzieckiem świat wyjątkowej sztuki. To oryginalna rozrywka zarówno dla młodych widzów, jak i dorosłych!

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Kopciuszek-Teatr-Piaskowej-Animacji

Widowiskowe akrobacje Elsy z Krainy Lodu

Cyrk to miejsce magiczne, które kochają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Tajemniczy bajkopisarz zabierze Was w podróż do bajkowego świata. Widzom ukaże się kultowy świat Disneya, a w nim między innymi: Elsa z Krainy lodu, fruwający Piotruś Pan, Dzwoneczek na latającym kole, Kowboj z Toy Story. Najmłodsi uczestnicy widowiska będą zachwyceni pokazami Pippi oraz Kucyków Little Pony. Nastrojowa gra świateł, niesamowita muzyka, kolorowe kostiumy stworzą niesamowity klimat tego show! Gotowi na dawkę dobrej zabawy? W tym wyjątkowym dniu sprezentuj swoim dzieciom bilety na wyjście do cyrku!

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Cyrk-Korona/Bajkowe-Fantazje

Site Footer