Nowy rok, nowe kabarety. Kto tym razem nas rozbawi?

Stary rok 2019 można oddzielić grubą kreską i śmiało powiedzieć – to był dobry czas dla polskich kabaretów i stand-uperów. Udane trasy takich gwiazd jak Ruciński czy Pacześ, nowe programy od takich tuzów kabaretowych jak Ani Mru-Mru czy Kabaretu Moralnego Niepokoju, a to tylko część bogatej listy. Chętnie uczęszczaliśmy do teatrów, kinoteatrów, centrów kultury i śmialiśmy się do rozpuku z najsłynniejszymi polskimi specami od humoru.

Czas jednak rzucić okiem na 2020 rok i nadchodzące kabaretowe wydarzenia. A będzie się działo, jak zresztą co roku. Nowy rok zaczniemy z przytupem i miejmy nadzieję, nie zwolnimy tempa w skeczowym, humorystycznym pędzie. Już w styczniu zaczniemy nasze show, przewidujące może nie pościgi i wybuchy, ale na pewno wybuchy śmiechu na widowniach w całej Polsce. Sprawdź, jakie kabaretowe uniesienia czekają nas już w styczniu i lutym!

Plejada gwiazd i jedno z największych wydarzeń roku. Polska Noc Kabaretowa!

Czy może być coś lepsze niż cała noc z kabaretami? Może – cała noc z najlepszymi kabaretami w Polsce. I właśnie to od 31 stycznia będziecie mogli przeżyć w całym kraju. Na scenach swoje siły połączą ekipy dysponujące sporym stażem, jak i te mniej doświadczone. Jedno jest jednak pewne – wszyscy dadzą z siebie 100% i zaprezentują najśmieszniejsze swoje skecze.

W programie Polskiej Nocy Kabaretowej 2020 zobaczymy aż 5 kabaretów, z których każdy ma na swoim koncie uznane przez widownię występy. Na scenie zobaczymy Kabaret Moralnego Niepokoju, który nie tak dawno zaprezentował widzom swój nowy program pod tytułem „Jeszcze nie grali” – zabawne historie związane z polską rodziną na wakacjach czy pełnych absurdu lekcjach matematyki z sąsiadami. Dołączy do nich Kabaret Smile, nie bez powodu noszący tak znamienną nazwę. Ich program „Tu i teraz” zapowiada się elektryzująco i możliwe, że ujrzymy jego część na Polskiej Nocy Kabaretowej.

Występ uświetnią swoją obecnością Kabaret Nowaki, w zeszłym roku brylujący ze swoim programem „Na granicy żartu”, a także Kabaret Skeczów Męczących – męski kwartet, który za punkt honoru przyjął rozbawienie całej Polski z programem Najśmieszniejszym. Smakowitą dokładką będzie kabaret K2, słynący z poruszania kontrowersyjnych tematów z należytą sobie gracją, bez zbędnych przekleństw.

Pieczę nad całą galą będzie sprawować duet niczym wyjęty wprost z Hollywood – Igor Kwiatkowski oraz Adrianna Borek. Masa czaru, uroku osobistego oraz doświadczenia w prowadzeniu tego typu eventów uczynią Polską Noc Kabaretową czymś wyjątkowym. Nie ma lepszego sposobu, by zobaczyć najlepsze polskie kabarety w jednym miejscu – zarezerwuj bilety już dziś: https://biletyna.pl/kabaret/Polska-Noc-Kabaretowa/2020

A może nie takie męczące? Kabaret Skeczów Męczących z Najśmieszniejszym programem

Ulubieńcy publiczności, fenomen popularności, powód nadwyrężonych mięśni brzucha następnego dnia – to wszystko określenia idealnie pasujące do Kabaretu Skeczów Męczących. Tak mówią o nich fani i ciężko się z nimi nie zgodzić. Na scenie są od 17 lat, a w ich skeczach nie ma absolutnie nic męczącego, nie wkrada się do nich monotonia czy wtórność. Kielecka ekipa powraca w 2020 roku ze swoim programem, całkiem słusznie zatytułowanym NajŚMIESZNIEJszy.

Bo będzie śmieszniej, i możliwe, że będzie to najśmieszniejszy program na polskiej scecnie w nadchodzących miesiącach. Co czeka widzów? Nowe, aktualne tematy poruszające naszą szarą rzeczywistość – oczywiście w należytym dla nich krzywym zwierciadle – a także stare, dobrze znane widzom skecze, chociażby z lubianą przez wszystkich Marlenką. Sprawdź, co przygotowali dla nas w – jak sami tytułują – NajŚMIESZNIEJszym programie tego roku panowie z Kabaretu Skeczów Męczących. Nie czekaj i zarezerwuj bilety: https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Skeczow-Meczacych/Najsmieszniejszy

Odleć ze śmiechu do gwiazd dzięki Grupie MoCarta

Chociaż sami są już postrzegani jako gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, wciąż chcą zabrać swoich widzów do tych prawdziwych, odległych gwiazd. W tym roku spróbują to uczynić z nowym programem. Grupa MoCarta kolejny raz udowodni, że można połączyć genialny kwartet smyczkowy z kabaretem, rozbawiając widzów w audytoriach w rytm muzyki klasycznej.

„Grupa MoCarta wśród gwiazd” to przybliżenie widzom historycznych gwiazd muzyki klasycznej w przystępnej, zabawnej, nieco absurdalnej formie. Tylko podczas tego programu dowiecie się, jak Mozart wynalazł chodzenie z kijkami – nordic walking, a Vivaldi wyzna wszystkim prawdziwy powód napisania legendarnych „4 pór roku”. Jak zwykle pełni humoru, nie wychodzący z roli eleganckich i dystyngowanych muzyków ani na chwilę, panowie z grupy MoCarta będą idealnym pomysłem na wieczór dla każdego. Poczuj siłę muzyki klasycznej i genialnego humoru, zakup bilety na styczniowe i marcowe występy: https://biletyna.pl/kabaret/Grupa-MoCarta/wsrod-gwiazd

Site Footer