Koncerty, improwizacja i dobry humor w Kuźni Kulturalnej

Warszawa obfituje w miejsca oferujące kulturalną, pełną klasy rozrywkę na najwyższym poziomie. Szukając takowej, nasze stopy powinny trafić do Kuźni Kulturalnej – miejsca na co dzień kojarzonego jako elegancka restauracja. Wieczorami jednak bogate wnętrza Kuźni wypełniają się setkami spragnionych sztuki widzów, a z przyjemności występu w tak wykwintnym miejscu korzystają najlepsi artyści.

Kuźnia może pochwalić się bogatą historią występów w swoich murach – gościli tu chociażby Michał Szpak, Maciej Stuhr czy Justyna Steczkowska. Również tej jesieni Kuźnia stanie się domem dla wybitnych polskich artystów. Odbędą się poruszające koncerty, angażujące spektakle – w tym improwizacje – czy komediowe, humorystyczne występy.

Ryszard Rynkowski, czyli człowiek orkiestra

Nazwisko znane w całym kraju. Człowiek, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, a jednak warto. Lista jego osiągnięć i spis twórczości są imponujące. Ryszard Rynkowski to nie tylko piosenkarz – to również utalentowany kompozytor i pianista, zabawny kabareciarz, a także całkiem zdolny aktor. Jego solowa kariera to materiał na film – wielokrotnie zostawał laureatem prestiżowego Festiwalu w Opolu, zdobywał także Fryderyka.

Pan Ryszard wraca do koncertów, podczas których nie tylko śpiewa, ale też gra, zabawia, rozmawia. Jak wspomina publiczność, mimo wieku, Rynkowski to nadal człowiek orkiestra. Potrafi skupić uwagę całej sali na długie godziny, przeplatając w swoim repertuarze dawne hity, nowe aranżacje i elementy humorystyczne. Jego występ w Kuźni Kulturalnej to wydarzenie, którego nie można przegapić: https://biletyna.pl/koncert/Ryszard-Rynkowski.

Artur Andrus z przebojami i wybitnym humorem

Kim jest Artur Andrus? Powiedzieć, że to tylko artysta kabaretowy, to jak nic nie powiedzieć. Od ponad 20 lat jest istnym człowiekiem renesansu, bawiąc i ucząc polskich widzów. Zaczynał jako prezenter radiowy, z czasem przeistaczając się w kabareciarza – jego słynne piosenki! – satyryka, konferansjera oraz pisarza. Tym razem w Kuźni Kulturalnej ujrzymy jego najsłynniejszą stronę. Recital kabaretowy w wykonaniu Artura Andrusa to przede wszystkim dawka humoru. Nie jakiegoś ordynarnego – Pan Artur słynie z ogromnej klasy w swoich piosenkach i wystąpieniach, popisując się elokwencją i inteligentnym humorem. Jest Mistrzem Mowy Polskiej, więc można spodziewać się niesamowitej zabawy słowem, okraszonej słynnymi już na cały kraj piosenkami kabaretowymi. Jego Recital „Sokratesa 18” włączy do repertuaru także nowe, przedpremierowe utwory opowiadające o podróżach, uczuciach, miejscach i wszystkim co przyszło mu do głowy – zmyślonych oraz prawdziwych. Występ Andrusa pobudzi wyobraźnię każdego słuchacza, czyniąc z jego recitalu niezapomniane przeżycie. Zakup bilety już dziś: https://biletyna.pl/kabaret/Artur-Andrus/Recital-Kabaretowy-Sokratesa-18.

Site Footer