Pomysł na Walentynki? Koncertowy wieczór!

Zbliża się ten czas w roku, gdy szczęśliwi posiadacze drugiej połówki zaczynają się zastanawiać nad planami na wieczór. 14 lutego, czyli Walentynki, na trwałe już zakorzenił się w naszej kulturze i chyba większość z nas w jakiś sposób utożsamia to z dniem miłości, wyjściem na randkę lub romantyczną kolację. Czasem warto jednak pokusić się o mniej standardowy sposób na spędzenie Walentynek.

Chociaż oczywiście kolacja ze świecami, wyjazd w urokliwe miejsce czy nawet film w domowym zaciszu przy dobrej pizzy brzmią dobrze, to warto spróbować czegoś nowego. A może by tak… wyjątkowy koncert, ze sławami polskiej muzyki na scenie? Zobaczcie, gdzie możecie zabrać bliskie Wam osoby w Walentynki lub dzień przed!

Kultowi i nadal bezkonkurencyjni – IRA

Już dawno za nami czasy, gdy IRA była mylona z Irlandzką Armią Republikańską. Polski zespół od kilku dziesięcioleci z większym lub mniejszym powodzeniem zdobywa serca ludzi. Kilka pokoleń zafascynowało się głosem Artura Gadowskiego i gitarami oraz perkusją pozostałych członków zespołu. Zdobywcy dziesiątek nagród za swoje dokonania muzyczne, w tym ostatniej w 2015 roku na konkursie Superpremier w Opolu.

Tym razem będzie dane Wam usłyszeć ich 14 lutego w Koninie. Czego można się spodziewać po Walentynkowym wieczorze z IRĄ? Jak wspominają fani, zespół nie traci na jakości nawet mimo lat, piosenki są wykonywane z niesamowitą energią, a kontakt z publicznością stanowi ważny element koncertu. Podczas występu usłyszycie takie hity jak „Wybacz” czy „Powtarzaj to”, a także kilka niespodziewanych aranżacji utworów sprzed lat. Doskonały pomysł na romantyczny i emocjonalny wieczór z polską muzyką. Bilety znajdziesz tutaj:

https://biletyna.pl/koncert/IRA

Romantyczny wieczór przy muzyce Michała Szpaka

Kontrowersyjny. Utalentowany. Głośny. Skryty. Energiczny. Spokojny. Wszystkie te określenia pasują w jakiś sposób do jedynego w swoim rodzaju Michała Szpaka. Zasłynął swoim występem w X-Factor, reprezentacją Polski w konkursie Eurowizji, a także… zabawnym filmikiem urodzinowym dla Marleny.

Teraz jednak sporo się zmieniło i Michał Szpak jest bardziej dojrzały – zwłaszcza muzycznie. Jako artysta dorósł, a jego muzyka jest bardziej refleksyjna, choć nadal niepozbawiona energii. Jego The Moon Tour to przekraczanie swoich granic, praca nad nowymi aranżacjami (również multimedialnymi) oraz wykorzystanie nowych instrumentów w swoich utworach. Jego piosenki poruszają serca i wzruszają – doskonale sprawdzą się na spokojny, romantyczny, walentynkowy wieczór. I doskonale się składa, bowiem 14 lutego Michał Szpak wystąpi w Katowicach! Warto zaopatrzyć się w bilety już dziś, bowiem rozchodzą się jak ciepłe bułeczki:

https://biletyna.pl/koncert/Michal-Szpak/The-Moon-Tour

Jedyny w swoim rodzaju, prawdziwy i urzekający Witek Muzyk Ulicy

To wyjątkowy przypadek. Człowiek, który wyszedł poza schemat i został gwiazdą bez prób w muzycznych show czy znajomości wśród wydawnictw. I tak naprawdę tą gwiazdą nie chciał zostać. Witek tytułuje się Muzykiem Ulicy i nie ma w tym przesady – przez lata to właśnie tam prezentował swoje autorskie utwory, talent wokalny i instrumentalny.

Popularność zyskał dzięki fanom, a album wydał dzięki zbiórce internetowej. O czym śpiewa Witek Muzyk Ulicy? O codziennych problemach, z którymi borykają się najprostsi ludzie. O miłości, o nienawiści, o szczęściu i nieszczęściu. Przeżył w swoim życiu wiele nieciekawych etapów, przez co jego historii słucha się z wiarą w to, że są realne. To jednak nie zmieniło go – Witek na scenie i prywatnie to radosny gość, który walczy o wolność swoją, swojej muzyki. Jak mówi sam – marzy, by nie grać coverów w Opolu. 14 lutego w Łochowie zaprezentuje coś wyjątkowego – specjalnie przygotowany koncert walentynkowy w swoim stylu Folko-rocko-punko-polo. Gwarantujemy, że to będzie wyjątkowe walentynkowe przeżycie:

https://biletyna.pl/koncert/Witek-Muzyk-Ulicy-Koncert-Walentynkowy

A wszystko to, bo Ciebie kocham – Wiśniewski w kameralnym wydaniu

Chociaż czasy świetności Ich Troje, nagrywanie każdego ich koncertu na kasetę, fenomenalnych show na festiwalach czy ściskaniu kciuków za Kaine Grenze na Eurowizji minęły, Michał Wiśniewski nie mówi ostatniego słowa. Jego kariera zwolniła, a sam artysta oddał się innym zainteresowaniom – między innymi grze w pokera. Dalej jednak gra, śpiewa i potrafi porwać tłumy.

I to właśnie zrobi w Walentynki. Michał Wiśniewski Akustycznie to nie tylko nowe wydania świeżych utworów Michała, ale również stare hity Ich Troje, znane każdemu fanowi polskiej muzyki. „Powiedz” czy „A wszystko to” wybrzmi w delikatniejszej, akustycznej wersji. I właśnie 14 lutego Wiśniewski zawita z takim oto repertuarem do Zakopanego. W klimatycznej restauracji Watra zagra swój walentynkowy koncert, który może być uświetnieniem romantycznej kolacji albo wstępem do pięknej nocy spędzonej we dwoje. Nie daj się wyprzedzić, bilety na akustyczny koncert Michała Wiśniewskiego kup już dziś:

https://biletyna.pl/koncert/Michal-Wisniewski-Akustycznie

Site Footer