Poczuj filmowe emocje na żywo – koncerty muzyki filmowej

Chociaż kinematografia rozpoczynała podbój współczesnej kultury od filmów niemych, przez lata ewoluowała. Dziś ścieżka dźwiękowa jest jednym z kluczowych elementów dzieła filmowego, bez którego każdy obraz traci na wartości. Każdy z nas chociaż raz zachwycał się świetną muzyką w Ojcu Chrzestnym, Odysei Kosmicznej czy bardziej nowocześnie – Interstellarze lub Władcy Pierścieni.

Muzyka filmowa jest na co dzień słuchana w pracy i domu poprzez popularne serwisy streamingowe. Jeśli jesteś fanem filmowych doznań, spróbuj być bliżej ulubionych utworów. Koncerty muzyki filmowej stają się coraz popularniejsze i zapewniają wrażenia, którym nie dorównują głośniki telewizora czy kina domowego. Tej jesieni Polska będzie domem kompozytorów i genialnej muzyki znanej z filmowych hitów.

Koncert muzyki filmowej Hans Zimmer Tribute Show Wrocław, Lublin

Incepcja, Interstellar, Blade Runner 2049, Gladiator, Piraci z Karaibów i wiele innych. To dorobek filmowy niemieckiego artysty, Hansa Zimmera. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych współcześnie kompozytorów muzyki filmowej tworzy niesamowite, powodujące ciarki na plecach ścieżki dźwiękowe. Współpraca z największymi reżyserami świata, setki fanów i wyprodukowanych utworów.

Już 11 i 12 października będziemy mieli okazję posłuchać twórczości Zimmera na żywo we Wrocławiu. Hala Stulecia będzie gościć Orkiestrę Polskiego Radia pod dyrekcją Macieja Sztora. Solowe partie zaśpiewa Anna Lasota, natomiast w rolę narratora wcieli się Magda Miśka-Jackowska. Prócz największych hitów kompozytora, na ekranie będą również wyświetlane dobrane fragmenty filmów. Niesamowite filmowe i muzyczne przeżycie, na które bilet zakupisz na naszej stronie:

https://biletyna.pl/koncert/Koncert-Muzyki-Filmowej-Hans-Zimmer-Tribute-Show/Wroclaw

3. Koncert muzyki filmowej

Jeśli jesteś fanem twórczości nie tylko Hansa Zimmera, ale też innych kompozytorów, znów z pomocą przychodzi wrocławska Hala Stulecia. 21 września zagoszczą w niej polskie gwiazdy muzyki, między innymi: Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Tomasz Lach, Grzegorz Hyży, Łukasz Zagrobelny czy Beata Kozidrak. We współpracy z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, postarają się oni przybliżyć widownię jeszcze bardziej do rzeczywistości filmowej.

Na scenie usłyszymy aranżację najlepszych utworów filmowych takich kompozytorów jak wspomniany wcześniej Hans Zimmer, ale też Ennio Morricone czy John Williams. Największe przeboje ze znanych nam filmów wybrzmią w murach Hali Stulecia, a fani podniosłych dźwięków po raz kolejny docenią kunszt muzyki filmowej. Nie przegap szansy i zakup bilet:

https://biletyna.pl/koncert/3-Koncert-Muzyki-Filmowej

Koncert muzyki filmowej na BIS

4 koncerty, wiele polskich gwiazd muzyki, jedna unikatowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej i jeszcze więcej utworów z filmów światowej sławy. Tak można scharakteryzować Koncert Muzyki Filmowej na BIS, który tej jesieni cztery razy uderzy w serca polskich fanów muzyki – w Elblągu, Płocku, Gorzowie Wielkopolskim i Kaliszu.

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś z wypiekami na twarzy Króla Lwa, Jamesa Bonda, Dirty Dancing, Pretty Woman lub Gwiezdne Wojny, ten koncert jest dla ciebie. Na scenie we współpracy z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej wystąpią dobrze znane nam głosy: Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Janusz Radek, Andrzej Piaseczny i Sławek Uniatowski. Nawet jeśli filmy są ci obce – nie bój się. Cały koncert poprowadzi wybitny znawca i krytyk filmowy, Tomasz Raczek. Poczuj filmową muzykę nie tylko zza telewizora i kup bilety:

https://biletyna.pl/koncert/Koncert-Muzyki-Filmowej-na-BIS

Koncert muzyki filmowej i epickiej – Visual Concert

Szukając idealnego koncertu muzyki filmowej, Visual Concert zbliża się niebezpiecznie do perfekcji. Show docenione na wielu polskich arenach koncertowych, łączące najważniejsze elementy dla filmowego maniaka – genialną muzykę odegraną w najwyższej jakości, obrazy filmowe i niesamowite wizualizacje malowniczych miejsc z całego globu.

Orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra wraz z Chórem Akademickim UAM zabiorą cię w niesamowity świat dobrze znanych filmów – Gladiatora, Avatara, Piratów z Karaibów oraz Władcy Pierścieni. To nie wszystko, bowiem idealnym dopełnieniem Visual Concert są epickie utwory między innymi wytwórni Two Steps From Hell, poruszającej serca wrażliwe na piękno muzyki. Wybierz najlepsze doznania wizualno-dźwiękowe kupując bilet na naszej stronie:

https://biletyna.pl/koncert/Koncert-Muzyki-Filmowej-i-Epickiej-Visual-Concert

Teatr piasku Tetiany Galitsyny Koncert muzyki filmowej

Tetiana Galitsyna popularność na polskiej scenie zdobyła swoim występem w programie Mam Talent. Od tamtej pory Ukrainka specjalizująca się w malowaniu piaskiem stale się rozwija, łącząc różne aspekty sztuki ze swoim największym talentem. Nie inaczej jest tym razem.

Jej duet z kolejną gwiazdą programu Mam Talent – skrzypkiem Oleksandrem Bozhykiem – zachwyci widzów w Łodzi, Szczecinie, Poznaniu, Katowicach oraz Lublinie. Tym razem show będzie jeszcze bardziej atrakcyjne. Łącząc techniki malowania światłem i piaskiem z interpretacją utworów filmowych na skrzypcach, Tetiana Galitsyna przedstawi w alternatywny sposób hity filmowe. Przedstawienie uświetni także Speed Painting w wykonaniu najszybszego malarza świata – VLODYRa. Jeśli szukasz nowych doświadczeń i chcesz poszerzyć swoje horyzonty, koniecznie zakup bilet:

https://biletyna.pl/spektakl/Teatr-Piasku-Tetiany-Galitsyny/Piaskowy-Koncert-Muzyki-Filmowej

Site Footer