Coraz bliżej święta… poczuj ich magię z Biletyną!

Atmosfery Bożego Narodzenia nie można nazwać inaczej niż magiczną. To radosne święto, któremu zawsze towarzyszą spotkania z bliskimi, prezenty i oczywiście muzyka. W oczekiwaniu na ten wyjątkowy dzień warto wprowadzać się w dobry nastrój, choćby poprzez świąteczne koncerty. Na biletyna.pl mamy dla Ciebie najlepsze wydarzenia kulturalne, które sprawią, że już teraz poczujesz magię świąt! Sprawdź nasze wyjątkowe propozycje.

Koncerty bożonarodzeniowe – poczuj klimat świąt!

Listopad to ten czas, kiedy stacje radiowo nieśmiało zaczynają prezentować świąteczne przeboje, w sklepowych witrynach pojawiają się zachwycające dekoracje, a wszystkich ogarnia szaleństwo zakupów i pogoń za prezentem idealnym. Najlepszą częścią świąt jest ich wyczekiwanie, staranne przygotowania oraz wszystkie drobiazgi, które budują ciepłą, rodzinną atmosferę. W tym okresie jeszcze większą uwagę zwracamy na kolory, zapachy czy dźwięki.

Kolędy i świąteczne piosenki to nieodłączny element tradycji Bożego Narodzenia. Najlepiej brzmią oczywiście wtedy, gdy są wykonywane wspólnie z bliskimi i przyjaciółmi. Muzyka doskonale wprowadza w klimat świąt, buduje niepowtarzalny nastrój i przywodzi na myśl najlepsze wspomnienia. Poczuj ducha Świąt, wybierając się na koncert bożonarodzeniowy.

Koncert świąteczny – najlepszy prezent

Kontakt ze sztuką to zawsze ważne doświadczenie. Wspólne przeżywanie takich wydarzeń stwarza zaś magię nieporównywalną z niczym innym. W ofercie biletyna.pl znajdziesz bilety na wyjątkowe eventy. Bożonarodzeniowy klimat będą mogli poczuć zarówno miłośnicy klasycznych kolęd i pastorałek, amatorzy swingowych kompozycji, jak i fani disco polo. W końcu Gwiazdka spełnia wszystkie życzenia! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Muzyczna uczta z gwiazdami

Boże Narodzenie stanowi dla artystów ogromną inspirację, dlatego nie można narzekać na brak świątecznych hitów. Każdy z pewnością bez trudu wymieni szereg ulubionych. Największe światowe przeboje będzie można usłyszeć podczas Christmas Time! Concert. Zaprezentują się tam znani wokaliści, w tym Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Kasia Moś, Halina Mlynkova czy Kasia Cerekwicka. Wyjątkowy koncert poprowadzi popularny aktor telewizyjny, teatralny i filmowy – Piotr Polk.

Najpiękniejsze zimowe piosenki

Miłośnikom nastrojowych, swingowych aranżacji z pewnością przypadnie do gustu koncert Winter Songs of Frank Sinatra. Repertuar niezapomnianego Franka Sinatry w odświeżonej wersji to wydarzenie, którego nie można przegapić. Profesjonalni muzycy wykonają m.in. takie przeboje jak „Let it snow” czy „Winter Wonderland”. Wyjątkowo nastrojowa propozycja, wprost stworzona na długi, zimowy wieczór.

Wspólne kolędowanie

Jeśli Święta to i oczywiście wspólne śpiewanie. Tego z pewnością dostarczy Golec Orkiestra – koncert kolęd i pastorałek. Uwielbiani w Polsce artyści znani są z rodzinnego koncertowania, dlatego nie zabraknie ciepłej, domowej atmosfery. Bożonarodzeniowy klimat pomogą zbudować najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, a energia braci Golców pozwoli na świętowanie z przytupem.

W dobrym humorze

Wyjątkową propozycję ma dla fanów dobrego humoru Andrzej Poniedzielski – Świąteczny wieczór kabaretowy to wydarzenie, które sprytnie łączy rewelacyjną satyrę i piosenki. Wieczorowi kabaretowemu będą oczywiście towarzyszyć inteligentne żarty oraz występy artystyczne.

Święta w rytmie disco

Wśród świątecznych eventów nie mogło zabraknąć także czegoś dla fanów disco polo. Najlepszym prezentem dla nich będzie VI Świąteczna Gala Disco Polo. Podczas koncertu zaprezentują się najpopularniejsze gwiazdy tej sceny muzycznej – Classic, Mig czy After Party. Główną gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowany król disco polo – Zenek. Nie może Was tam zabraknąć!

Koncerty świąteczne z Biletyną

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Święta to wyjątkowy czas. Przygotowania do Bożego Narodzenia przysparzają wiele radości i pozwalają na odkrywanie drobnych przyjemności. Warto poczuć świąteczny klimat dzięki wyjątkowym wydarzeniom kulturalnym. Na biletyna.pl znajdziesz bilety na interesujące Cię eventy i sprawisz sobie najlepszy, muzyczny prezent.

Site Footer