Teatr Baniek Mydlanych – Tajemnica Bańki Szczęścia

Puszczanie baniek mydlanych to jedna z pierwszych i bardzo lubianych zabaw każdego dziecka. Wydmuchanie idealnej bańki jest nie lada wyzwaniem i wymaga wprawy. Zawsze gdy na placu zabaw pojawiają się bańki, wszystkie dzieci porzucają dotychczasową zabawę, zaczynają biegać i skakać, by móc uchwycić choć jedną. Oprócz świetnej zabawy, puszczanie baniek jest doskonałym ćwiczeniem wspomagający rozwój dziecka. Wydmuchiwanie bańki jest ćwiczeniem zalecanym przez logopedów, gdyż pomaga poprawnie ustawić aparat mowy poprzez równomierne wypuszczanie powierza oraz ćwiczy koncentrację. Łapanie baniek ćwiczy refleks i uważność, mobilizuje do aktywności fizycznej, która poprawia równowagę. Bez względu na to czy zabawa polega na puszczaniu czy łapaniu, w bańkach jest coś ujmującego. Coś co sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Mieniące się kolory hipnotyzują, a rozmaite kształty i rozmiary pobudzają wyobraźnie dziecka. Bańki świetnie sprawdzają się podczas relaksacyjnej kąpieli, do zabawy w ogrodzie, podczas imprez okolicznościowych, a także w teatrze.

Odkryj recepturę Mydlanej Bańki Szczęścia

Puszczanie baniek to nie jest wcale łatwa sprawa. Niektórzy, tak jak bohaterowie spektaklu „Tajemnica Bańki Szczęścia”, uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi przez lata, a nawet uczęszczają do magicznej BUL- BUL szkoły. Mimo, że 387 próba odkrycia sekretu szczęścia zakończyła się fiaskiem, bohater Bąbelek nie poddaje się. W jego zmaganiach pomaga mu prymuska mydlanej edukacji Mydlaneczka oraz wybitny pedagog Wróżka Czarodziejówna, osobliwy naukowiec Profesor Bulbulas oraz wszyscy mali i duzi widzowie. Z takim wsparciem musi się w końcu udać.

Wspaniałe bańkowe show w magicznej krainie Bańkolandii

Czy jesteście gotowi na rozwiązywanie bańkowych zagadek i przekazywanie bohaterom mocy wydobywającej się z oklasków? Pomóż zdobyć brakujący składnik do stworzenia Mydlanej Bańki Szczęścia. Weź udział w wyjątkowym widowisku mieniącym się kolorami i niesamowitymi kształtami baniek. Wyrusz w podróż na poszukiwanie szczęścia, a otworzy się przed Tobą świat prawdziwych cudów i baśni. Zobacz jakie atrakcje przygotowali artyści magicznej sceny Bańkolandii.

Harmonogram

Obcowanie z sztuką wpiera wyobraźnię dziecka. Kup bilet na jeden z dostępnych spektakli i spraw dziecku ogromną radość.

Site Footer