Prezent na Dzień Ojca – najlepsze propozycje od Biletyny

Maj oraz czerwiec to ważne miesiące dla rodziny. Nie tylko zaczyna się robić ciepło, zbliżają się terminy upragnionych urlopów, a dla dzieci wakacji. To również czas na sprezentowanie swoim bliskim pięknych prezentów. Swoją pamięć o nich można okazać w Dniu Matki, Dniu Dziecka, a pod koniec czerwca z okazji Dnia Ojca. Ten dzień powinien być wyjątkowy dla każdego taty, zwłaszcza w tym trudnym, wymagającym czasie. Zobacz, jak możesz sprawić niespodziankę tacie i wybierz prezent na Dzień Ojca z Biletyną! 

Upominek na Dzień Ojca – zabierz tatę na stand-up

Chociaż nadal daleko do powrotu wydarzeń kulturalnych i latem nie uświadczymy imprez masowych, jesień zapowiada się naprawdę ekscytująco. Każdemu przyda się trochę humoru w tych trudnych miesiącach – tata na pewno ucieszy się z biletu na stand-up, nawet jeśli wybierze się na niego we wrześniu. Wówczas w trasę ze swoim nowym programem rusza Rafał Rutkowski, człowiek bezkompromisowy. Bilet na jego stand-up to idealny pomysł na prezent na Dzień Ojca. Dlaczego? Rutkowski w nowej odsłonie opowiada między innymi o ojcostwie oraz kryzysie wieku średniego. Tata na pewno nie raz wybuchnie śmiechem, słysząc historie stand-upera. Sam tytuł “Seks, drags i kredyty” w zabawny sposób nawiązuje do polskiej rzeczywistości oraz show-biznesu. Zastanawiając się, co kupić na Dzień Ojca, nie musisz szukać daleko – wystarczy kupić bilet na stand-up Rutkowskiego za pośrednictwem Biletyny i wręczyć go tacie podczas jego święta.

Czym poprawić humor tacie? Sprawdzony sposób – wybierzcie się na kabaret!

Ileż razy tata oglądał w telewizji kabarety i zanosił się śmiechem? Jeśli tak właśnie było, to doskonale się składa. Pomysły na prezent na Dzień Ojca nie muszą być nudne i sztampowe. Zbliżające się święto można uhonorować biletem na jeden z ulubionych kabaretów. Latem oraz jesienią Kabaret Młodych Panów wraca na scenę, by bawić widownię swoim nowym programem “To jest chore” – wśród tej widowni może być także Twój tata! Co czeka wszystkich fanów kabaretów podczas tego spektaklu? Zakwasy na brzuchu spowodują rozważania na temat relacji międzyludzkich. Pełne absurdu, przeplatane świetnymi piosenkami skecze poprawią humor i pomogą z energią wejść tacie w nowe, lepsze miesiące! 

Idealny prezent na Dzień Ojca – prawdziwie męski spektakl

W ostatnich miesiącach popularność zyskały głównie spektakle online, ale z odrobiną szczęścia to się zmieni już jesienią. Teraz jednak zbliża się Dzień Ojca i trzeba zebrać pomysły na potencjalne upominki. Okazją do wyjścia z domu i obcowania z kulturą będzie spektakl. I to nie byle jaki – “Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę” w reżyserii Piotra Nowaka to prawdziwie męskie przedstawienie. Dwa akty szybkiej, wartkiej i pełnej humoru akcji podczas szalonego wieczoru kawalerskiego. Dużo szczerości o relacjach damsko–męskich na pewno rozbawią tatę i pozwolą na kilka godzin świetnej zabawy na widowni. Błyskotliwe dialogi, mistrzowsko wyreżyserowane konfrontacje i zaprawiona w bojach obsada aktorska. Sprezentuj ojcu bilet teraz i wybierzcie się razem na spektakl, gdy sztuka wróci do teatrów!

Powrót do młodzieńczych lat – Koncert Muńka Staszczyka w towarzystwie taty

Każde pokolenie ma własny czas – i chociaż Kombi nie planuje koncertu w najbliższych miesiącach, to zdanie świetnie opisuje różnice między ojcami i synami. Tata pewnie nie raz śpiewał na głos piosenki T. Love. Dzięki Biletynie masz doskonałą okazję przypomnieć mu czasy jego pokolenia. Muniek Staszczyk rusza w trasę koncertową, podczas której zagra akustyczne wersje przebojów T. Love, ale też tych ze swoich solowych albumów. Prezenty na Dzień Ojca mogą być świetną podróżą w przeszłość, a jednocześnie doskonałą zabawą. Kup bilet na koncert Muńka już dziś, by później wspólnie z tatą dobrze bawić się pod sceną, śpiewając “Warszawę” i inne ulubione przeboje. Słynnemu wokaliście towarzyszyć będą Janek “Jahlove” Pęczak oraz Cezariusz Kosman. Prawdziwie odjazdowy skład, który poruszy widownię po tak długim czasie bez imprez muzycznych.

Food&Beer Story – zaskocz prezentem na Dzień Ojca i uczyń go wyjątkowym

Ostatnia propozycja jest prawdziwie wyjątkowa. To niestandardowy pomysł na Dzień Taty, który będzie miał okazję… ugotować pyszne potrawy i napić się zimnego, złocistego trunku. Food & Beer Story to warsztaty kulinarne, podczas których można zaznać prawdziwie męskich rozmów, doskonałej atmosfery, nauczyć się przyrządzać pyszne potrawy – np. klasyczne londyńskie fish&chips czy wietnamskie kanapki. Sprezentuj tacie bilet na warsztaty – nauczy się świetnie gotować i pozna wiele kulinarnych, niesamowitych historii.

Site Footer