Muzyka z bajek Disneya – przeboje, które znają nie tylko dzieci

Bajki Disneya znane są na całym świecie. Uwielbiają je dzieci, ale także dorośli, którzy wraz z nimi oglądają hity Disneya z zapartym tchem. Każda premiera to wyjątkowe wydarzenie, na które czekają nie tylko najmłodsi. A gdyby tak przypomnieć sobie najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya? Płyta CD to nie to samo, co posłuchanie ich na żywo! Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla całych rodzin: Koncert Bajkowa Nuta!

Polskie piosenki Disneya

Znane piosenki z bajek Disneya, a do tego po polsku i na żywo? To niezwykła gratka dla kinomanów w każdym wieku. Dlatego na koncert „Bajkowa Nuta” zapraszamy całe rodziny: dzieci będą mogły pośpiewać ładne piosenki z bajek: piosenki księżniczek, piosenki o miłości i inne muzyczne hity z bajek Walta Disneya. Rodzice i dziadkowie zaś przypomną sobie przeboje kinowe, które oglądali wraz ze swoimi pociechami. To magiczne wydarzenie, które przeniesie wszystkich uczestników w świat bajek, fantazji, wciągających opowieści i szczęśliwych zakończeń.

Najpiękniejsze piosenki Disneya

Podczas koncertu Bajkowa Nuta artyści estradowi wykonają największe przeboje Disneya w magicznej oprawie i przy akompaniamencie zespołu złożonego ze znakomitych muzyków. Muzyka z bajek Disneya, jaką usłyszą uczestnicy koncertu to m.in. takie hity jak:

  • „Milion gwiazd na niebie lśni” z „Pinokia”
  • „Zrobię z Was mężczyzn” z „Mulan”
  • „Wspaniały świat” z „Aladyna”
  • „Droga mi niestraszna” z „Herkulesa”
  • „Kolorowy wiatr” z „Pocahontas”
  • „Mam tę moc” z „Krainy Lodu”
  • „Cruella de Mon” ze „101 Dalmatyńczyków”

Jednak to nie wszystkie fantastyczne utwory – ze sceny zabrzmią dźwięki również i innych wspaniałych bajkowych hitów. W magiczny świat disneyowskich bajek przeniosą nas głosy artystów takich jak: Gabriela Oberbek, Magda Szczepanek, Marek Kaliszuk / Rafał Szatan oraz Jarek Oberbek. Koncert poprowadzi znany m.in. z krakowskiego teatru Bagatela aktor Marcel Wiercichowski.

Muzyka z bajek Disneya

Disney doskonale rozumie, że dobra animacja to nie tylko chwytająca za serce historia, piękne kadry, wzruszające momenty i niezapomniane efekty, ale także poruszająca muzyka. Piosenki Disneya zachwycają słuchane zarówno w oryginale, jak i w polskiej wersji językowej. Wywołują łzy wzruszenia u najmłodszych i najstarszych widzów.

To muzyka, która na długo pozostaje w pamięci, nie da się jej nie nucić pod nosem, jest rytmiczna oraz, a może przede wszystkim, jej teksty mają ważne przesłanie. Opowiadają o wartościach, którymi każdy z nas powinien się kierować. To nieodłączna część opowieści, przedstawiona tak, by chwytała za serce i zostawała na długo z każdym, komu muzyka w duszy gra. Dlatego nie dziwi fakt, że w produkcjach Disneyowskich tak duży nacisk kładzie się na muzykę właśnie.

Możliwość posłuchania swoich ulubionych utworów na żywo to coś więcej niż tylko przypomnienie sobie znanych hitów z bajek. To udział w magicznym wydarzeniu z zachwycającą oprawą, który we wspomnieniach pozostanie na długo. Komu z nas w końcu utwór „Mam tę moc” z „Krainy Lodu” nie dodaje wiatru w skrzydła i nie porywa do działania? A „Kolorowy wiatr” z „Pocahontas” nie uwrażliwia na piękno świata i nie nakłania do czerpania garściami z otaczającej nas natury? Daj się porwać wspaniałej muzyce Disneya i przeżyj niezapomnianą muzyczną przygodę!

Site Footer