Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Netto Arena - Szczecin

ul. Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Please, Stand-up! Szczecin 2024

 KUP BILET

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

 KUP BILET

Zadzwońcie po Milicję

 KUP BILET

Beth Hart

 KUP BILETNetto Arena Szczecin

Netto Arena Szczecin funkcjonuje od roku 2014 i mieści się przy ul. Władysława Szafera 3/5/7 w Szczecinie. Netto Arena Szczecin to wielofunkcyjny obiekt widowiskowo-sportowy z bardzo rozbudowaną zewnętrzną strefą rekreacji. Znajdują się na niej udogodnienia dla różnych dyscyplin m.in. boiska sportowe, place do gry w ping-ponga i jazdy na deskorolce, szachy terenowe i wiele innych.

Netto Arena Szczecin - Koncerty

Wielofunkcyjność Areny Netto Szczecin przyciągają artystów polskich i zagranicznych. Dodatkowo dobra akustyka i wyposażenie medialne dają większy komfort przy występach. W Netto Arenie gościli tu m.in.: Chris Botti, który kolejny raz hipnotyzował dźwiękiem swej trąbki oraz Zucchero, czyli gwiazdę włoskiej sceny. Oczywiście na koncertach areny netto Szczecin nie zabrakło polskich gwiazd sceny muzycznej. Występowali tu m.in.: Lady Pank i Kayah&Goran Bregović.

Netto Arena Szczecin - Wydarzenia sportowe

Obiekt jest przystosowany do organizowania spektakli teatralnych i kinowych, koncertów, wystaw i konferencji, ale też do różnego rodzaju imprez sportowych. Odbywają się tu zawody sportowe najwyższej rangi międzynarodowej w dyscyplinach takich jak: piłka nożna halowa, lekkoatletyka, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, tenis, tenis stołowy, badminton, sporty walki, szermierka, gimnastyka sportowa.

Netto Arena Szczecin - Kalendarz imprez

Kolejne miesiące w Netto Arenie zapowiadają się niezwykle obficie w wydarzenia szczególnie muzyczne. Po wielkim sukcesie trasy z 2020 powraca do Polski Pink Floyd History, by ponownie zagrać dla polskiej publiczności. Fani odbędą magiczną podróż w czasie: wędrówkę przez ponad 50 lat historii jednego z najwybitniejszych zespołów w dziejach rocka – Pink Floyd.
Kolejnym wielkim show z pewnością będzie „The Show a tribute to ABBA”! Jest to obecnie najlepsze i najbardziej autentyczne ABBA SHOW, które gromadzi na widowni jednorazowo ponad 4000 osób.
Równie sentymentalnie zapowiada się „The Bee Gees Story”, czyli widowisko prezentowane przez Italian Bee Gees. Wraz z zespołem kontynuują prezentowanie publiczności emocji scenicznych oraz specjalnego brzmienia Bee Gees.
W tych i wielu innych wystąpieniach mogą Państwo uczestniczyć w najbliższym roku w Netto Arenie Szczecin. Zapraszamy na stronę biletyna.pl, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i nie przegapić biletów w najlepszych cenach!