kabaret
Andrzej Poniedzielski

kabaret

Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Bilety na kabaret

Andrzej Poniedzielski - Zabrze Miejski Ośrodek Kultury Guido | Kupuj Bilety Online

"Chcemy żeby jednocześnie Były święta i czereśnie" - pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem ?łagodnego?. Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości ?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Zabrze

Recenzje

Nienachalny optymizm na najwyższym poziomie! :)
Jestem zachwycona!
Występ p. Andrzeja to uczta duchowa. W chwili obecnej jest w szczytowej formie. Jego intdligentna gra słów i umiejętność opisywania rzeczywistych zdarzeń i sytuacji jest nie do powtórzenia przez kogokolwiek. Po prostu diament!
Szedłem na występ nie do końca będąc pewnym swej decyzji. Jeden facet mówiący , czasem śpiewający , przez 1-ą godzinę !? Koncert trwał dwie godziny, a ja nie chciałem opuścić sali ! Wyśmienity spektakl !
Andrzej Poniedzielski prezentuje humor na poziomie niedoścignionym dla większości satyryków i kabaretów. Oby był w stanie robić to jak najdłużej.
Niesamowita uczta dla ducha... Klasa i urok nieziemski. Cudowne spotkanie :)
Perfekcyjny występ ! Sto lat dla Pana Andrzeja !
Pan Andrzej w formie, ten typ humoru zawsze przypomina mi znakomitego filozofa Ks. J. Tischnera. Pan Andrzej jest reprezentantem tego samego nurtu filozoficznego - prostego, logicznego, pełnego zrozumienia dla drugiego człowieka podejścia do życia. Bardzo miły i sympatyczny w bezpośrednim kontakcie, znajduje czas i chęć na zamienienie kilku słów z każdym po spektaklu.
Wspaniały występ!
Fantastycznie!!! Inteligencja, dowcip, optymizm (zwłoczny :-)) - jednym słowem Kurhan Radości, jak sam o sobie mówi pan Andrzej. Polecam z całego serca.
Świetnie spędzony sobotni wieczór. Inteligentny humor, koronkowe mazwerki polszczyzny, jak przystało na mistrza mowy polskiej. Zawsze ceniłem p. Poniedzielskiego . Żywy kontakt jeszcze mnie w tym utwierdził. Jeszcze raz życzę jubilatowi dożycia wieku ZUS- owskiego.
Kapitalna zabawa, było super
To była uczta intelektualna.
wspaniałe - warte nawet kilkukrotnego uczestnictwa, bo trudno mówić o oglądaniu
MarekB 10.10.2019 06:38
Andrzej Poniedzielski jest jedyny i niepowtarzalny. Cudny występ
Wieczór miał być wesoły, zabawny, przyjemny, nie oczekiwałam wątków politycznych i oklaskiwania cudzych poglądów ...część wieczoru związana z głoszeniem swoich negatywnych emocji pod adresem prezesa była dla mnie niemiłym zaskoczeniem ....
Bardzo bardzo mi się podobało.Pan Andrzej jedyny w swoim rodzaju! Miejsce i obsługa również super. Miło i klimatycznie. Polecam.
Małgorzata 06.07.2019 20:38
Cudowny wieczór z Panem Andrzejem. Dziękujemy!!! Organizacja bardzo dobra.
Rewelacja! Urodzinowy wieczór z Szanownym Jubilatem, który zwracał się do widzów jak do starych, dobrych przyjaciół, prezentując - jak zawsze - inteligentny, refleksyjny dowcip. Niezapomniane przeżycie.
Barbara 1960 05.07.2019 19:21
Genialny człowiek, super występ
FANTASTYCZNIE! Poczucie humoru Pana Andrzeja Poniedzielskiego ( 100 lat!) lubimy NAJBARDZIEJ! Do tego pyszne jedzenie i przede wszystkim życzliwość ze strony bilety.pl w osobie pani Kasi P. ( jeszcze raz dziękuję za pomoc w "upchnięciu" na imprezę całej naszej grupy). Do następnego razu!
Król jest jeden!
Mistrz w formie wyszlifowanej do perfekcji - optyminimalistycznej. Nigdy mnie nie zawiódł a tym razem było jeszcze lepiej niż zwykle. Dziękuję. I Kuźnię też cudnie był odwiedzić. Wieczór w bardzo dobrym towarzystwie :-)
Wyborna uczta urodzinowa, Pan Andrzej wulkan sceniczny, co sam kilkakrotnie przypominał, w doskonałej formie. Inteligentne teksty, przeplatane piosenkami bawiły zebranych. Występ okraszony jubileuszowym tortem.
wysoka klasa, inteligentny dowcip, ogromna kultura osobista i wdzięk- jak zawsze
Sto lat, niech nam jak najdłużej żyje i tworzy. Występ jak zawsze doskonały.
Jak zwykle Mistrz w formie i celnie.
Super występ Pana Andrzeja, jak zawsze dowcipny, inteligentny i pełen zaskakującego humoru, Dodatkowo pyszne jedzenie. Spędziliśmy świetny wieczór.
Występ sredni i niewentylowana sala i akustyka słabo.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Zabrze inne wydarzenia