kabaret

Andrzej Poniedzielski

kabaret

Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Bilety na kabaret

Andrzej Poniedzielski - Zabrze Miejski Ośrodek Kultury Guido | Kupuj Bilety Online

"Chcemy żeby jednocześnie Były święta i czereśnie" - pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Jeśli chodzi o moją opinię na temat występu, to jej nie posiadam, gdyż nie byłem na nim obecny. Jeżeli zaś chodzi o samą organizację, uważam za skrajnie żenujący i nieodpowiedzialny fakt, że w obecnej sytuacji wydarzenie w ogóle się odbyło. Czy można odzyskać pieniądze? Sądzę, że byłoby to namiastką uczciwości ze strony organizatorów. Z poważaniem.
Popmrostu Poniedzielski
Jak zwykle fantastyczny
tu nie ma co pisać to jest po prostu ANDRZEJ PONIEDZIELSKI
Po raz kolejny przekonałem się, że Andrzej Poniedzielski to klasa sama w sobie. Dwie godziny spotkania z nim przemknęły jak jedna chwila, a były wypełnione solidną dawką śmiechu i refleksji. Oby unikalność i inteligencja humoru p. Andrzeja towarzyszyły nam jak najdłużej!
Bardzo udany wieczór, zresztą zgodnie z oczekiwaniami, Andrzej Poniedzielski w najwyższej formie, a jedzenie przepyszne!
Rozbrajający do łez minimalizm formy przekazu. Miejsce godne polecenia ceniącym doświadczanie życia w realu.
Wspaniały występ, czarujące piosenki, a przede wszystkim humor. Mnóstwo dowcipu, ale nie grubo ciosanego, tylko inteligentnego, z polotem, a przecież prześmieszne. Do tego błyskotliwa diagnoza dzisiejszej rzeczywistości. Panie Andrzeju - dziękujemy. Polecam z całego serca!
Wspaniały występ, pełna sala, wybuchy śmiechu co chwila i brawa równie częste.
Było super. Artysta swoją charyzmą i temperamentem porwał tłumy😁
Genialnie! Tylko genialny artysta, a takim jest Pan Andrzej, potrafi przez dwie godz. być sam na scenie bez dodatkowych fajerwerków i uszczęśliwiać swoim talentem publikę.
Bardzo dobry występ, dobra organizacja.
Bardzo mile spędzony wieczór. Pan Andrzej jak zawsze genialny!
Pan Andrzej Wielkim Artystą jest i basta. Porwał tłum w Wołominie, a przy jego temperamencie - jak sam przyznał - jest to wielkie osiągnięcie. Trochę refleksyjnie, trochę bardzo śmiesznie. Ogólnie świetnie. Świetnie spędzone półtorej godziny. Zdecydowanie polecam.
Tomasz 16.02.2020 14:44
Andrzej Poniedzielski, to osoba, którą lubię słuchać , gdy mówi lub śpiewa i próbuję zapamiętywać jego wnioski i podsumowania.
Pan Andrzej podzielił się swoim podejściem do życia, miłości, troszeczkę polityki-bardzo inteligentnie, dobry występ. Z humorem opowiedział o sobie, najbardziej spodobała mi się opowiastka ,jak to zupak strzelił do wrony, nadaje się do powtórzenia w gronie znajomych. Fajny występ.
Genialnie, fantastycznie, na najwyższym poziomie!!!!!
Polecam.Mądry człowiek.Poza tym spontaniczny i wesoły ;)
Jak zwykle Pan Poniedzielski - fantastyczny
Świetny humor,jak przystało na Pana Andrzeja.Niebanalny,kulturalny, wymowny.lubie, lubię, lubię
Podziwiam, warto, poszłabym jeszcze nie jeden raz:)
Było super, bardzo jesteśmy zadowoleni
Zabawnie smutne, z klasą i na dobrym poziomie. Uczta intelektualno - emocjonalna.
Pan Poniedzielski potwierdził swoją klasę! piękny występ dowcipny i subtelny! Nie powiem że pełen optymizmu ale.... :)
Znakomity występ, humor i atmosfera!!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane