kabaret

Grupa MoCarta

kabaret

Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta - Poznań Centrum Kultury Zamek | Kupuj Bilety Online

Niezwykły kwartet smyczkowy – i, jak do tej pory, jedyny taki kabaret na polskiej estradzie. Kabaret, korzystając ze standardów wszelakich gatunków muzycznych – począwszy od utworów klasycznych (ale nie tylko Mozarta, który patronuje Grupie swym nazwiskiem), poprzez przeboje operetkowe, elementy muzyki ludowej (z różnych krajów), covery muzyki pop i rock (z rozmaitych lat), aż do elementów muzyki elektronicznej – tworzy nowe i bardzo zabawne aranżacje.

Artyści łączą i przeplatają ze sobą gatunki i rodzaje muzyki, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju spektakl, który z jednakową przyjemnością można słuchać i oglądać. Czasami śpiewają, od czasu do czasu prezentują układy taneczne, a wszystko to robią z ogromnym wdziękiem. Sposób łączenia ze sobą poszczególnych utworów zaskakuje widzów niestandardowymi skojarzeniami i mistrzowskim wykonaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniale spędzony czas, występ jak zawsze perfekcyjny
Świetny koncert. Wspaniała atmosfera
Profesjonalna zabawa na wysokim poziomie!
Świetny występ, wspaniała rozrywka, doskonali muzycy - i wszystkie te jak najbardziej prawdziwe oceny nie oddają ducha wieczoru i klimatu, który tworzy 4 panów z grupy MoCarta. Najlepiej przekonać się o tym samemu, nie ma co życzyć dobrej zabawy - na pewno taka będzie.
Fantastyczny występ. Świetna zabawa.
Było wspa-nia-le!!!
Grupa MoCarta to klasa sama w sobie!
Grupa Mocarta jest zawsze gwarancją rozrywki na najwyższych poziomie. Program "Wśród gwiazd" jak każdy ich - rewelacja. Gwarantowane dużo śmiechu.
Rewelacyjny występ! Dużo dobrej muzyki, ciekawych aranżacji i spora dawka humoru! Panowie z Grupy MoCarta niezmiennie w świetnej formie!
SUPER - gorąco polecam ! Panowie (jak zwykle) z klasą i zabawnie :-)
Jesteśmy b.zadowoleni
Zdecydowanie za krótko:) Profesjonalizm, świetne poczucie humoru i talent, zespół :) Żałuje tylko, że po wszystkim nie podszedłem po autograf
bawiliśmy się świetnie
Było uroczo, zabawnie i jak zwykle na wysokim poziomie :)
Fajna formuła. Poważnie na wesoło.
Program jak i wykonanie niesamowite. Kultura na najwyższym poziomie. Ogromny szacunek dla Panów. Ta utracona gwiazdka leci do organizatora. Rozumiem, że każde krzesełko to zysk ale są granice. Można by porównać ilość miejsca na nogi do standardów pewnej taniej linii lotniczej...
Byłam na występie z mężem i 17-letnim synem. Było super :) Nastolatek poprosił o zakup płyt Grupy MoCarta. Gorąco polecam ten występ :)
Wspaniała zabawa jak zwykle na najwyższym poziomie.Nowy program,pamięć o Wodeckim,Młynarskim...polecam
Jak zwykle wspaniali !
Super wieczór! Panowie są klasą sami dla siebie, a my bawiliśmy się świetnie. Wisienką na torcie było "Gdy Święci maszerują..." - majstersztyk!
Świetny wieczór! Doskonała zabawa! Jedynie skecz z interpunkcją był moim zdaniem nieco słabszy.
Było fantastycznie, nowy program jest świetny, zdecydowanie warto iść :)
Znakomity koncert! Elegancja, kunszt, wysoka kultura przekazu i perfekcyjna jakość wykonania, to najlepsze cechy! Do tego niesamowity humor i kilka wzruszających momentów! Polecam każdemu bez względu na wiek! (Moja 9-letnia córka bawiła się przednie!)
jak zwykle doskonali, czas płynie dużo szybciej niż widz chciałby
Ekrajka 07.12.2019 09:22
Wysoki poziom wykonawców ,świetna impreza
krzysiek 04.12.2019 21:43
Bardzo dobrze się bawiliśmy. Wszystkie występy bardzo udane, Ireneusz Krosny rozśmieszył mnie do łez. Zresztą nie tylko mnie, sądząc po reakcji sąsiadów :)
Wspaniały program ,świetni wykonawcy i ogromna dawka śmiechu. Tak trzymać ! Prawie 2,5 godzinny spektakl ( bez przerwy) mógł się każdemu podobać. My wyszliśmy z tej imprezy bardzo rozbawieni , z dużą dawką energii.
Tak dobrze, jak tego wieczoru nie bawiliśmy się już bardzo długo. Śmiem twierdzić, że twórcy swoją lotnością i mistrzostwem wspinają się na najwyższe szczyty artyzmu kabaretowego. Oglądanie występu w telewizji lub za pośrednictwem internetu nawet przy zachowaniu najwyższej jakości transmisji nie jest w stanie przekazać atmosfery występu na scenie. Jest to podobne do próby nasycenia się wyśmienitą potrawą przez ekran monitora lub telewizora. Polecam z całego serca wzięcie udziału w tej uczcie scenicznej wirtuozerii.
Jeden z lepszych koncertów, na których byliśmy. Wszyscy wykonawcy prezentowali najwyższym poziom. Najbardziej podobał nam się wystep Jaromira Nohavicy.
Jak dobrze jeszcze są tacy artyści i publiczność . Dziękujemy wszystkim za to , że było tak wspaniale. Gratulacje dla muzyków , że mają takich przyjaciół. Rude Grześki
Rude Grześki 01.12.2019 15:57
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Poznań inne wydarzenia