kabaret
Grupa MoCarta

kabaret

Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta - Warszawa Teatr Bajka | Kupuj Bilety Online

Niezwykły kwartet smyczkowy – i, jak do tej pory, jedyny taki kabaret na polskiej estradzie. Kabaret, korzystając ze standardów wszelakich gatunków muzycznych – począwszy od utworów klasycznych (ale nie tylko Mozarta, który patronuje Grupie swym nazwiskiem), poprzez przeboje operetkowe, elementy muzyki ludowej (z różnych krajów), covery muzyki pop i rock (z rozmaitych lat), aż do elementów muzyki elektronicznej – tworzy nowe i bardzo zabawne aranżacje.

Artyści łączą i przeplatają ze sobą gatunki i rodzaje muzyki, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju spektakl, który z jednakową przyjemnością można słuchać i oglądać. Czasami śpiewają, od czasu do czasu prezentują układy taneczne, a wszystko to robią z ogromnym wdziękiem. Sposób łączenia ze sobą poszczególnych utworów zaskakuje widzów niestandardowymi skojarzeniami i mistrzowskim wykonaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bawiliśmy się doskonale. Cała rodziną. Od 12 latka do ponad 80 latka.
Znakomite wydarzenie dla całej rodziny!
Fantastyczne, wspaniałe. Kultura na wysokim poziomie. Subtelny humor. Bawiłam się świetnie. Minusem jest sala z wysokimi fotelami i małym spadkiem; trzeba było wyciągać się, żeby zobaczyć. Swobodnie można było oglądać mniej więcej od pasa w górę. Sala bardziej na kino niż występy sceniczne.
Wspaniały występ, bardzo dobrze się bawiliśmy 👍👍👍
Doskonałe - a jakie inne miało by być? Po występie możliwość uzyskania autografów, zdjęć i porozmawiania z artystami w miłej atmosferze. Wspaniale!
Bardzo sympatyczny, profesjonalny występ. Szczególnie podobał się mojej 11-letniej córce. Wady: ustawienie foteli sprawia, że niewiele widać. Przed nami siedziały 2 siostry zakonne z bardzo wysokimi nakryciami głowy. Nie widziałam zbyt wiele, a moja córka siedziała na dwóch nakładkach na fotel położonych jedna na drugiej. Mnie osobiście przeszkadzała piosenka nagrana z dziećmi zespołu, ponieważ nie była śmieszna i nie było w niej nic ciekawego. W dodatku zagrano ją na początku i obawiałam się, że cały występ będzie w tym stylu. Na szczęście tak się nie stało.
ŚWIETNA ZABAWA, NA WYSOKIM POZIOMIE. TEGO SIĘ SPODZIEWAŁAM I NIE ZAWIODŁAM SIĘ. BRAWA DLA WSZYSTKICH WYKONAWCÓW. MAGDA
Zgodnie z oczekiwaniami. Przy numerze z interpunkcją cała sala ryczała ze śmiechu, ja się popłakałam 😆
Wspaniali artyści, super występ! :)
Koncert SUPER! Niestety wbrew informacjom dystrybutorów, że udostępniają wszystkie wolne miejsca do powszechnej sprzedaży na sali było kilkanaście pustych miejsc w lokalizacjach dużo bardziej atrakcyjnych, niż dostępne wcześniej w sprzedaży... :-(
Fantastyczny występ, pełen dobrego humoru i dobrej muzyki.
Uśmiałam się do łez … genialny program. Rozrywka na najwyższym poziomie.
Występ rewelacyjny, świetna zabawa,dużo dobrego humoru wspaniale zagrane utwory -( wśród światowych gwiazd - w końcu tytuł występu zobowiązuje) w aranżacji Grupy Mocarta, niezwykły kontakt z publicznością na żywo. 90 minut występu minęło błyskawicznie. Polecam na żywo!!!
Kupiliśmy rodzicom jako prezent. Rodzice meeega zadowoleni!
Muzyczni geniusze z dużą dawką wyszukanego humoru. Ja osobiście wyszedłem z koncertu z przepukliną😂
Artur Czerniak 29.09.2019 22:13
Muzyka klasyczna z przymrużeniem oka. Subtelny dowcip i najwyższy kunszt artystyczny,. W sumie bardzo mile spędzony czas.
Miejsca mielismy w pierwszym rzedzie wystep grupy MoCarta fantastyczny, widac pasje i kunszt artystyczny. Naprawde polecam dla kazdego. Nawet moja corka sie smiala (bylismy w grupie wiekowej 73-14 I wszyscy swietnie sie bawilismy)!!!!!
REWELACJA!!!POLECAM!!!
Bardzo dobra zabawa. Uwagi na temat Wejherowa zdziwily mnie i zniesmaczyly.
Cudowny koncert, wielki szacunek do widzów, sztuka z misją edukowania poprzez zabawę. Artyści zabrali nas w podróż, przez godzinę nie istniało nic poza muzyką. Wyśmienity wieczór. I piękne autografy dla przyszłej pianistki/skrzypaczki. Warto było jechać ponad 350 km na ten występ!
Koncert rewelacja! Dużo śmiechu, dużo muzyki, świetne połączenie różnych gatunków muzyki.
tragedia- poziom neiprzystajacy do wczesniejszych wystepow! szkoda pieniedzy a nade wszystko czasu!
Osobiście bawilem sie tak, ze jeszcze dzis dochodze do siebie. 5 gwiazdek to za malo. Ja bylem wsrod Gwiazd!
super zabawa, bardzo profesjonalny wystep, dodatkowa extra atrakcja - urodzinowe swietowanie i niespodzianka dla jednego z wykonawcow
Świetnie przygotowany program. Wirtuozi swoich instrumentów, grający z pasją i z wielkim poczyciem humoru. Wspaniały wieczór!
Rewelacyjny program jak zwykle grupa MoCarta to najwyższy światowy poziom kwartetu smyczkowego + dodatkowo życzenia urodzinowe dla Bolesława Błaszczyka suuper gorąco polecam i pozdrawiam artystów
Super koncert. Dużo humoru, zabawy i możliwość wysłuchania pięknych utworów. Napewno jeszcze raz chciałbym obejrzec wspaniała Grupę MoCarta. Polecam serdecznie .
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Warszawa inne wydarzenia