kabaret

Kabaret Hrabi

kabaret

Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - Kraków NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK | Kupuj Bilety Online

POLIGON KABARETOWY
Wieczór kabaretowy z ideą w tle. Skład mieszany, wyłącznie premierowe skecze, zdolni aktorzy oraz żyjący muzycy.

Skład: kabaret HRABI, JURKI, CIACH, Czesław JAKUBIEC, Maciej KWIATKOWSKI, The THREEX, Sławomir STAWNY, Julia MIKOŁAJCZAK

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudownie umieją wykorzystać każdą sytuację do obrócenia jej w żart angażując w to publiczność, która nie przestaje się śmiać przez 1,5h. Wyszliśmy z bólem brzuchów od nadmiaru ich spinania i pełni pozytywnych endorfin.
Kabaret Hrabio jest rewelacyjny! Wydarzenie zorganizowane bezbłędnie w tym dziwnym czasie. Wszystko na 6!
wspaniała zabawa, płakałam ze śmiechu, przepona cały czas pracowała. Było cudnie. Jeśli będzie taka możliwość, to chętnie skorzystam. Warto było czekać
Hrabi jak zwykle genialni! Poczucie humoru najwyższej próby :)
Kabaret Hrabi jak zawsze świetny! Skecze, improwizacje -pełen profesjonalizm. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. :-) Uśmiałam się do łez i bólu brzucha :-D na pewno jeszcze nie raz zawitam z mężem na ich spektaklu :-)
Joanna, Kamil Meyer i Lopez nie zawiedli. Było jak zawsze - przecudnie.
Program rewelacyjny. Hrabi jak zwykle najlepszy !
Cudowny wieczór, Kabaret Hrabi w wyśmienitej formie.
Rewelacyjny kabaret, Joanna najlepsza 😘
Świetny występ kabaretu. Dawno się tak nie uśmiałam. Polecam.
Dziękujemy za świetną zabawę! Wasze poczucie humoru, kunszt i po prostu JAKOŚĆ każdego spektaklu, to niedościgniony wzór dla wielu polskich "kabareciarzy". Nie możemy się doczekać kiedy znów odwiedźcie nasze strony ❤️
Genialny kabaret. Rewelacyjny występ 👍👍👍👍👍
Co tu dużo mówić- klasa sama w sobie nigdy nie zawodzi. Występ tak super, że chętnie nagranie kupię :) organizacja rewela, także 5 gwiazdek się należy :)
Barbara 21.09.2020 17:02
Cały zespół ujawnił w pełni swoje możliwości wokalne. Będę wracał do tych interpretacji klasycznych utworów. Bardzo dobry program. Czesław pasuje do Hrabi. Świetnie się bawiliśmy.
Było super Jeszcze raz bym poszĺa.
Jestem zawiedziona. Skecze nie były śmieszne, a program nudny. Jeśli ktoś nie lubi muzyki poważnej, to powinien sobie odpuścić. Lubię te grupę ale nawet Pani Asia nie uratowała show
Uwielbiam Hrabi. Połączenie z muzyką "poważną" to było wyzwanie dla aktorów pod względem wokalnym.
Było świeżo i przezabawnie. Hrabi jak zwykle zaskakuje - tym razem bardzo muzycznie :)
Znakomity spektakl. Jestem fanką kabaretu Hrabi i wszystkie ich programy uważam za niezwykle udane. Staram się oglądać każdy nowy program, bo ten styl i rodzaj humoru wyjątkowo mnie rozbawia. Oni są SUPER!
Rodzaj humoru trochę nie z mojej bajki, ale generalnie bawiłem się dobrze. Efekty kompania kota, bomba. Organizacja bez zarzutu.
Marko6730 15.09.2020 10:26
Bardzo fajny, spójny program zagrany w tempie:) Świetne głosy całego składu, cudne aryjki i aria rockowa na bis! Czesław Jakubiec bardzo się wpasował w zespół i ubarwił występ. Polecam gorąco!
Wieliczka4 15.09.2020 09:12
rewelacja..no oka nie wykole..świetny występ oraz interakcja z pubicznścią..
Oczywiście rewelacja!!! 😁 Mi oraz żonie podobał się cały spektakl tak, że już nas pod koniec bolała buzia od śmiania się 😁 uważam, że kabaret odgrywa Bardzo śmieszne scenki, często mające odzwierciedlenie w prawdziwym życiu 😁 Świetna improwizacja, no i przedewszystkim śpiew, piosenki ! Jedna lepsza od drugiej 😅😁 co mogę rzec na koniec? 🤔 OKA NIE WYJMIESZ 🤷🏻‍♂️😂😂😂
SUPER :) Gorąco polecam, oczywiście był skecz czy dwa, że myślałem kiedy to się skończy ale całość wyśmienita. Najbardziej podobało mi się jak publiczność podawała słowa i w jakim stylu muzycznym mają to zagrać, piosenka na poczekaniu :) Gorąco Polecam jeszcze raz i czekam na ponowny występ :)
Na kabarecie bawilismy sie czadowo. Super, poszlibysmy jeszcze raz.
Fantastycznie! Ból twarzy z powodu śmiechu gwarantowany!
Cudownie! Wyśmienita zabawa!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane