koncert

Maciej Maleńczuk

koncert

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk - Bilety na koncert

Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji - nie zawsze miłych. Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać.

Koncert promujący album Klauzula sumienia, na którym nie zabraknie również największych pieśni artysty: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy poprzednich tras koncertowych jak Maleńczuk gra Młynarskiego czy Maleńczuk+, Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas)

Zapraszamy na blisko dwugodzinną, muzyczną podróż!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Ostrów Wielkopolski

Recenzje

Wspaniały koncert,długo trzeba było czekać, świetna atmosfera.Najbardziej podobała mi się możliwość oglądania koncertu z trzeciego rzędu . szkoda ,że nowa płyta ma wyjść później,ale kilka nowych piosenek usłyszałem i obawiam się ,że nie wszystkie znajdą się na płycie.
Zaje...... I tak trzymaj Macku
Miło, nastrojowo i bardzo dobra atmosfera którą oczywiście stworzył Maciej Maleńczuk 😉
Doskonały artysta
To był świetny wieczór.🎶
Czego można się spodziewać po takim artyście? Wszystkiego! ... i wszystko było! Świetna muzyka i wokal, żart na poziomie, inteligentne nawiązanie do czasów minionych i obecnych, dobitne komentarze. No i przede wszystkim konsekwencja w poglądach wyrażana w tekstach i słowem ...
Świetny występ, Pan Maciej Maleńczuk jak zawsze jedyny i niepowtarzalny.
Wspaniały koncert, Pan Maleńczuk jest nieoceniony i zawsze na straży demokracji ❤️
Super, widać artysta nic się zmienia i za tu mu chwała !
Było świetnie. Rewelacyjny wieczór ze wspaniałym artystą.
Super koncert w super miejscu
Super występ. Pan Maciej Maleńczuk to mistrz. Jestem zachwycony koncertem i atmosferą, która była. Świetny kontakt artysty z publicznością. Określenie Macieja Maleńczuka mianem barda jest jak najbardziej na miejscu
Koncert naprawdę na wysokim poziomie. Nie jestem fanem Maćka ale zrobił bardzo dużo żebym go polubił. Polecam
Super koncert.. Była to dla mnie taka sentymentalna podróż po muzyce .
Maleńczuk świetny jak zawsze, doskonały mocny głos, poza tym osobowość w moim typie, długo się wspomina koncert.
Fantastyczny występ. Oryginalny, jak sam Pan Maleńczuk! Uwielbiam Go! Wyborna zabawa....zapomnisz na 2h o codzienności :) Polecam!
MALEŃCZUK TO WYKONAWCA JEDYNY W SWOIM RODZAJU ORAZ PRAWDZIWY W TYM CO ROBI , A JEGO ZESPÓŁ TO MISTRZOWIE SWOJEGO FACHU SZCZEGÓLNIE PAN NA KONTRABASIE.WYSTĘPU NIE DA SIĘ OPISAĆ W KILKU SŁOWACH , PO PROSTU SUPER...............
Cudowny koncert, genialni Muzycy i Pan Maleńczuk, niezapomniany klimat i świetna rytmika którą zapewnili Muzycy. Jestem pod wrażeniem twórczości Pana Maleńczuka i trafności tekstów. Uwielbiam! Koncert od strony technicznej nie był zbyt dobrze dopracowany (rozładowania bateria do wzmacniacza, rozstrojona gitara), widać było, że Pan Maleńczuk nie był zadowolony. Woda dla Wokalisty stała na chwiejnym stoliku i spadła na podłogę pod koniec koncertu, także od strony Kuźni jest sporo do poprawy, takie sytuacje dekoncentrują Artystę i nie mają prawa mieć miejsca na koncercie.
UwielbiamMaleńczuka 21.11.2019 12:32
Było super! Pan Maciej nie tylko fajnie śpiewa ale potrafi opowiadać różne przygody i anegdoty ze swojego, niewątpliwie ciekawego życia. Świetnie buduje klimat wieczoru. Polecam wszystkim.
Świetna rozrywka, teksty bezkonkurencyjne, muzyka cudna! Kolejny koncert i kolejna 100% satysfakcja!
Za każdym razem jest wspaniały.
Agnieszka K. 21.11.2019 10:26
super! i koncert i obsluga i jedzenie!
Świetny, jak zwykle !!!
Jak zwykle rewelacja. Duży szacunek do trwania w opozycji do świata i obecnej władzy. Piękne historie opowiedziane w inteligentny sposób. Przydaloby sie tylko aby kuznia od poczatku trwania koncertów wlaczala klimatyzacje- po to aby wykonawca i widownia nie płynęła z dusznosci.
Rewelacyjny koncert, świetne tempo, bit aranżacje na wysokim poziomie, Pan Maleńczuk jak zawsze w świetnej formie . POLECAM!!! dwie godziny dobrej zabawy!
Koncert super organizacja super
Super koncert. Repertuar trochę "gorzki". Maleńczuk niesamowity.
Koncert fajny wszystko ok tylko miejsca zarezerwowane były zajęte dostaliśmy inne rezerwowe dużo gorsze
Zwykły gosc 12.11.2019 08:27
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane