koncert

Raz Dwa Trzy

koncert

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, od lat z powodzeniem łączący muzykę rockową z poezją. Poza autorskimi utworami, na ich płytach znaleźć można m.in. interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego.

Ich koncerty niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, co potwierdzają komentarze zadowolonych fanów:

„Polecam pójść! Ja i znajomi zabraliśmy ze sobą rownież dzieci 10, 12 lat i potwierdzali ze koncert im się podobał! Pewnie nie na wokalistę ale na instrumenty i ich brzmienie zwracali swą uwagę! Na koniec wzruszająca i zabawna niespodzianka!”

„Zabawa była przednia! Poziom wysoki jak zawsze.”

„Adam Nowak jak zwykle dał dużo wrażeń artystycznych, super koncert, oby jak najwięcej takich występów!”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy

Wyjątkowy koncert ,uczta duchowa, pełen wzruszeń .Zespół zaprezentował swój kunszt artystyczny . Proszę o więcej takich koncertów.
Warto pójść na koncert. Fantastyczny występ.
Kochaaaaam ❤🥰😍
Rewelacja:)! Niestety nie wszyscy zastosowali się do prośby dotyczącej nienagrywania występu :(.
Świetny koncert, muzyka na najwyższym poziomie. Panowie dali z siebie wszystko. Jestem super zadowolona
Super koncert, wspaniała atmosfera, świetnie spędzony wieczór. Wszyscy Panowie pełni pasji. Moją uwagę (oprócz wokalu Pana Adama) przyciągała gra Pana Tadeusza - wybitny trębacz oraz perkusista.
Jak zwykle fantastycznie. Pan Adam i cały zespół mimo intensywnej trasy koncertowej w świetnej formie. Wrażenia, emocje bardzo pozytywne. Serdecznie polecam :)
Występ bardzo dobry. Ale organizacja w czasie pandemia pod psem. Rzędy puste a drugie zapełnione bez dystansu. Tak samo odbiór płaszczy z szatni brak jakichkolwiek dystansu. Wszystko na żywioł.
Super koncert
Raz, Dwa Trzy to jak zawsze uczta dla zmysłów. Wypowiedzi p. Adama nienachalne a trafione w punkt. Muzyka, szacunek dla Odbiorcy- wszystko na najwyższym możliwym poziomie
Wzruszający, piękny koncert! Poruszające interpretacje piosenek Młynarskiego , czy Osieckej ale i utwory zespołu wybrzmiały ze sceny cudownie. Jeden z piękniejszych koncertów w jakich mieliśmy możność uczestniczyć.
Wspaniały koncert, wyjątkowa atmosfera, piękna muzyka. Może tylko trochę popracować nad nagłośnieniem, bo zbyt głośno dla tego typu przekazu.
Adam, dziękuję, bo pięknie. Trochę razem dojrzelismy od czasu kiedy w Od Nowie toruńskiej z zapełem słuchałem koncertu w 2007r. Pięknie. Wzruszająco. Pozdrowienia od kompana z plenerowego spotkania dzieci przedszkola Słoneczko. Ps. Grochówka spakowała co nie..
Niesamowite miejsce w CKK Jordanki, doskonała organizacja, z dbałością o bezpieczeństwo. Raz Dwa Trzy - bez zmian - DOSKONALE.
Rewelacja, genialni muzycy Adam Nowak de best
MAŁGORZATA 30.11.2021 16:34
Koncert zacny. Prawdziwa uczta i cudowny wieczór
Jak zawsze świetny występ. Tak bardzo poprawiacie słabe dni.
Super koncert. Wokalista jak zwykle na wysokim poziomie, instrumentaliści również włącznie z perkusistą dyskretnie wybijającym rytm tymi szczoteczkami niczym w zespole jazzowym. No i ten nastrój od trąbki bardzo urzekający. Polecam z czystym sumieniem.
meloman z Koszalina 29.11.2021 17:01
Super atmosfera. Piękny koncert!
Koncert super!
Cudownie, jak zawsze
klimatyczny i rozbujany dźwiękowo koncert.
Miły wieczór. Profesjonalizm
Rewelacja !!!
Koncert jak balsam dla duszy. Bardzo miło spędzony wieczór przy pięknej muzyce.
Jak zwykle Mistrzowie nastroju :) Trochę mało miejsca w sali ale występ wszystko wynagrodzić.
Znakomity koncert. Są jak wino - im starsi- tym lepsi...Adam w świetnej formie. To piękne, że w zalewie bylejakości czy wręcz chałtury wszechobecnej, w ogromie plastikowych i prymitywnych brzmień - są jeszcze prawdziwi Artyści. Świetny koncert i świetne nagłośnienie. Brawo.
Wspaniały koncert, zespół Raz Dwa Trzy w najwyższej formie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert