koncert

Raz Dwa Trzy

koncert

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, od lat z powodzeniem łączący muzykę rockową z poezją. Poza autorskimi utworami, na ich płytach znaleźć można m.in. interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego.

Ich koncerty niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, co potwierdzają komentarze zadowolonych fanów:

„Polecam pójść! Ja i znajomi zabraliśmy ze sobą rownież dzieci 10, 12 lat i potwierdzali ze koncert im się podobał! Pewnie nie na wokalistę ale na instrumenty i ich brzmienie zwracali swą uwagę! Na koniec wzruszająca i zabawna niespodzianka!”

„Zabawa była przednia! Poziom wysoki jak zawsze.”

„Adam Nowak jak zwykle dał dużo wrażeń artystycznych, super koncert, oby jak najwięcej takich występów!”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy

Występ wyczekany jeszcze z prze pandemii. Zespół świetny. Sala trochę niezbyt nadająca się na koncert. Wykład czy standup w tej "amfiteatralnej" auli, albo konferencja, jest ok. Na koncert jest tam zbyt jasno i dość dziwne proporcje sceny do widowni. Bez komentarza zachowanie większości publiczności jeśli chodzi o noszenie masek.
Piękny koncert! Fenderowskwa szklanka, mięsisty bas, kosmiczna trąbka, niby ukryte klawisze, napędzająca perkusja no i smutny poeta, ale się uśmiecha. Do tej muzyki trzeba dorosnąć, co właśnie zrobiłem, bo emocje rozsadziły mi mózg. Wymieniłem instrumenty, ale to są ludzie, i to oni potrafią stworzyć chwilę, której się nie zapomina do końca życia.
Wspaniały wieczór, niepowtarzalna atmosfera. Raz Dwa Trzy nie zlekceważył widowni zredukowanej przez obostrzenia epidemiczne i zagrał piękny koncert. Ten zespół jak, również klub Bogart nigdy nie zwodzą. Pozdrowienia dla wszystkich, który udało się uczestniczyć w tym magicznym wydarzeniu.
Polecam, piękno samo w sobie, artyści dali wspanialy występ.
Jak zwykle... pełen profesjonalizm ze strony Bogartu jak i zespołu Raz Dwa Trzy
Świetny koncert w świetnym miejscu!
Koncert niesamowity jak to zwykle bywa z Raz Dwa Trzy. 🥁🎹🎺🎸🎤 A do tego organizator p. Przemek i jego cudowny klub znacząco wpłynęły na atmosferę. 🏚🥰 Czuliśmy się świetnie i tak tez się bawiliśmy. Aaa i widać było że nie tylko my❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
Jak zwykle świetny koncert w klubie Bogart
Wyjątkowy koncert ,uczta duchowa, pełen wzruszeń .Zespół zaprezentował swój kunszt artystyczny . Proszę o więcej takich koncertów.
Warto pójść na koncert. Fantastyczny występ.
Kochaaaaam ❤🥰😍
Rewelacja:)! Niestety nie wszyscy zastosowali się do prośby dotyczącej nienagrywania występu :(.
Świetny koncert, muzyka na najwyższym poziomie. Panowie dali z siebie wszystko. Jestem super zadowolona
Super koncert, wspaniała atmosfera, świetnie spędzony wieczór. Wszyscy Panowie pełni pasji. Moją uwagę (oprócz wokalu Pana Adama) przyciągała gra Pana Tadeusza - wybitny trębacz oraz perkusista.
Jak zwykle fantastycznie. Pan Adam i cały zespół mimo intensywnej trasy koncertowej w świetnej formie. Wrażenia, emocje bardzo pozytywne. Serdecznie polecam :)
Występ bardzo dobry. Ale organizacja w czasie pandemia pod psem. Rzędy puste a drugie zapełnione bez dystansu. Tak samo odbiór płaszczy z szatni brak jakichkolwiek dystansu. Wszystko na żywioł.
Super koncert
Raz, Dwa Trzy to jak zawsze uczta dla zmysłów. Wypowiedzi p. Adama nienachalne a trafione w punkt. Muzyka, szacunek dla Odbiorcy- wszystko na najwyższym możliwym poziomie
Wzruszający, piękny koncert! Poruszające interpretacje piosenek Młynarskiego , czy Osieckej ale i utwory zespołu wybrzmiały ze sceny cudownie. Jeden z piękniejszych koncertów w jakich mieliśmy możność uczestniczyć.
Wspaniały koncert, wyjątkowa atmosfera, piękna muzyka. Może tylko trochę popracować nad nagłośnieniem, bo zbyt głośno dla tego typu przekazu.
Adam, dziękuję, bo pięknie. Trochę razem dojrzelismy od czasu kiedy w Od Nowie toruńskiej z zapełem słuchałem koncertu w 2007r. Pięknie. Wzruszająco. Pozdrowienia od kompana z plenerowego spotkania dzieci przedszkola Słoneczko. Ps. Grochówka spakowała co nie..
Niesamowite miejsce w CKK Jordanki, doskonała organizacja, z dbałością o bezpieczeństwo. Raz Dwa Trzy - bez zmian - DOSKONALE.
Rewelacja, genialni muzycy Adam Nowak de best
MAŁGORZATA 30.11.2021 16:34
Koncert zacny. Prawdziwa uczta i cudowny wieczór
Jak zawsze świetny występ. Tak bardzo poprawiacie słabe dni.
Super koncert. Wokalista jak zwykle na wysokim poziomie, instrumentaliści również włącznie z perkusistą dyskretnie wybijającym rytm tymi szczoteczkami niczym w zespole jazzowym. No i ten nastrój od trąbki bardzo urzekający. Polecam z czystym sumieniem.
meloman z Koszalina 29.11.2021 17:01
Super atmosfera. Piękny koncert!
Koncert super!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert