spektakl
Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

spektakl

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - Bilety na spektakl teatralny

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - Bielsko-Biała Bielskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium...i już!", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Recenzje

Fantastyczny, błyskotliwy, prawdziwy...
Fantastyczne komedia w lekkim klimacie ze świetną obsadą. Ból brzucha od śmiechu zapewniony. Uczta kulturalna.
Super spektakl. Bawiłam się świetnie. Temat trudny i dotyczący większości z nas, jednak przedstawiony w zabawny sposób i przez wspaniałe aktorki. Gorąco polecam, także dla refleksji i zwiększenia dystansu do siebie i otoczenia.
Fantastyczny spektakl! Pełen humoru i dowcipu. Genialna gra Aktorska. Wielkie BRAWA!!!
Polecam każdemu, wspaniale spędzony czas:)
Super przedstawienie,wesołe,zabawne, lekkie i przyjemne, panie rewelacyjne, polecam i paniom i panom również, mój mąż ubawił się równie dobrze jak ja, polecam
Przecudowny spektakl. Uśmiałam się do łez. Bardzo polecam
rewelacyjna sztuka, świetna zabawa, gorzej z organizacją, okazało się, że 2 z 3 zakupionych przeze mnie miejsc zostało również zakupione przez inne osoby za pośrednictwem innego portalu
Polecam, już dawno się tyle nie śmiałam.
Super przedstawienie, rewelacyjnie spędzony czas, polecam wszystkim wkoło :)
Spektakl pełen zabawnych gagów, dynamiczny, przepełniony muzyką, żartem i dobrym humorem. Wyśmienita gra aktorska
Fantastyczny spektakl, cudownie zagrane role. Spektakl, który pokazał że życie Kobiet w roli matek i żon ma jeden i taki sam scenariusz. Dziękuję za wspaniałą zabawę i naukę.
Super zabawa, fajny humor, obsada aktorska profesjonalna, ubawiłem się razem z żona na występie. Potrzeba więcej takiego humoru.
Super! naprawdę warto, dobra gra aktorek., dużo smiechu.
Jestem zachwycona, ubawiłam się do łez...
bardzo dobry występ było O.K.
Super zabawa, rewelacyjna gra aktorek. Polecam serdecznie !!!
R...Ę. ..W...Ę. ..L...A...C...J...A. Czekamy na Klimakterium 3. Pozdr.
Hmm, jakby to ująć... Rozmazany makijaż, szczekoscisk i ból brzucha że smiechu. 3 godziny czystej zabawy. Zdecydowanie polecam!!!
Polecam wszystkim Przedstawienie wesołe , ciekawe, rozprężające.
Pozycja obowiązkowa:)))) Uśmiałam się tak jak dawno się nie uśmiałam:)) Panie są po prostu rewelacyjne:))
Rewelacja , poprawa humoru gwarantowana, super obsada , świetna gra i teksty :) Polecam gorąco :)
Super spektakl! Polecam każedmu
W Piotrkowie babeczki dały rade. Było super. Pozdrowionka :)
Super sztuka w brawurowym wykonaniu Pań. Gorąco polecam .
Super polecam
Świetny spektakl w genialnej obsadzie absolutnie fantastycznych babeczek! A do tego ubaw po pachy! Jeszcze lepszy niż pierwsza część :)
Idąc z żoną na ten spektakl nie przypuszczałem, że tak dobrze będziemy się bawić. Po prostu płakaliśmy ze śmiechu. Żona dodatkowo miała powód do śmiechu w momencie, gdy zostałem zaproszony na scenę przez urocze panie do wspólnego występu. Ja na początku czułem się trochę zestresowany, ale szybko to minęło i miałem dodatkową zabawę na scenie w doborowym towarzystwie cudownych aktorek. Gorąco polecam to przedstawienie, szkoda tylko że czas na tym przedstawieniu tak szybko przeminął.
Super, super, super!!!!! Trzy godziny śmiechu. Wielkie "Merci" że jesteści.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Bielsko biała inne wydarzenia