spektakl

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

spektakl

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - Bilety na spektakl teatralny

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - Kalisz Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego | Kupuj Bilety Online

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium...i już!", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kalisz

WYPRZEDANE

Recenzje

Polecam, świetna zabawa
spektakl świetny ale nagłośnienie ( akustyka) było fatalne. W połowie piosenek nie słyszałam tekstu
Rewelacja 👍
Świetna zabawa, dużo śmiechu , wartka akcja. Nie wiadomo, kiedy minęły ponad 2 godziny spektaklu. Polecam!
Wspaniała zabawa nie tylko dla kobiet i nie tylko w okresie menopauzy. Ponad dwie godziny dobrej zabawy. Polecam
Chcecie się dobrze pobawić? Chcecie zobaczyć siebie w krzywym zwierciadle? Macie zły humor? handrę? Zabija Was nuda? Ten spektakl jest dla Was. Super zabawa, bardzo dobrze spędzony czas...
Wspaniały spektakl rozbawił do łez, świetna obsada aktorska, poproszę o trzecią część. Dziękuje za mile spędzony wieczór.
Rewelacja!!! Wspaniały spektakl. Polecam z całego serca.
Super zabawa, jesteśmy zachwyceni .
Absolutnie doskonała zabawa dla kobiet i nie tylko. 1,5 godziny śmiechu. Przy tym doskonałe aktorstwo - 4 znakomite aktorki. Polecam!
Rewelacja , bardzo smieszna , warto obejrzec !
Doskonałe przedstawienie. Wspaniałe poczucie humoru i ogromny dystans do ludzkich słabości. Gorąco wszystkim polecam.
Niesamowity występ...dawno tak dobrze sie nie bawiłam:) polecam każdemu:)
Doskonała gra aktorek,śmieszne teksty,samo życie, z czego na codzień nie zdajemy sobie sprawy.
Fantastyczny, błyskotliwy, prawdziwy...
Fantastyczne komedia w lekkim klimacie ze świetną obsadą. Ból brzucha od śmiechu zapewniony. Uczta kulturalna.
Super spektakl. Bawiłam się świetnie. Temat trudny i dotyczący większości z nas, jednak przedstawiony w zabawny sposób i przez wspaniałe aktorki. Gorąco polecam, także dla refleksji i zwiększenia dystansu do siebie i otoczenia.
Fantastyczny spektakl! Pełen humoru i dowcipu. Genialna gra Aktorska. Wielkie BRAWA!!!
Polecam każdemu, wspaniale spędzony czas:)
Super przedstawienie,wesołe,zabawne, lekkie i przyjemne, panie rewelacyjne, polecam i paniom i panom również, mój mąż ubawił się równie dobrze jak ja, polecam
Przecudowny spektakl. Uśmiałam się do łez. Bardzo polecam
rewelacyjna sztuka, świetna zabawa, gorzej z organizacją, okazało się, że 2 z 3 zakupionych przeze mnie miejsc zostało również zakupione przez inne osoby za pośrednictwem innego portalu
Polecam, już dawno się tyle nie śmiałam.
Super przedstawienie, rewelacyjnie spędzony czas, polecam wszystkim wkoło :)
Spektakl pełen zabawnych gagów, dynamiczny, przepełniony muzyką, żartem i dobrym humorem. Wyśmienita gra aktorska
Fantastyczny spektakl, cudownie zagrane role. Spektakl, który pokazał że życie Kobiet w roli matek i żon ma jeden i taki sam scenariusz. Dziękuję za wspaniałą zabawę i naukę.
Super zabawa, fajny humor, obsada aktorska profesjonalna, ubawiłem się razem z żona na występie. Potrzeba więcej takiego humoru.
Super! naprawdę warto, dobra gra aktorek., dużo smiechu.
Jestem zachwycona, ubawiłam się do łez...
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Kalisz inne wydarzenia