spektakl
Nerwica natręctw

spektakl

Nerwica natręctw

 
Nerwica natręctw - Bilety na spektakl teatralny

Nerwica natręctw - Sopot Tarasy przy Parku Wodnym Sopot | Bilety na spektakl teatralny

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. „Nerwica natręctw” - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.

Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Tym bardziej, jeśli są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii, czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda... Będzie zabawnie!

Autor: Laurent Baffie
Reżyseria: Artur Barciś
Obsada
- Karolina Sawka
- Jowita Budnik
- Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz
- Rafał Królikowski
- Artur Barciś / Andrzej Zieliński
- Zdzisław Wardejn

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń w: Sopot

 

Recenzje

Lekka i przyjemna komedia, świetna osada, doskonale zagrana. Dobrze, że na prowincję dociera sztuka przez duże S :)
Świetna sztuka. Polecam serdecznie.
Było ok
rewelacyjna sztuka i osada.. Ubawiliśmy się bardzo.
Spektakl rewelacyjny , świetna zabawa , aktorzy doskonali , bawi do łez , naprawdę warto, chętnie poszłabym jeszcze raz !!!
Bardzo dobry spektakl, polecam!!!!!!!!!!!!!
Wspaniała sztuka, pełna humoru z nutką realizmu. Brak słów dla kunsztu i profesjonalizmu aktorow. Po prostu uczta zmysłów.
Bawiłam się doskonale! Spora dawka śmiechu! Znani aktorzy zapewnili fantastyczną atmosferę i grę na wysokim poziomie. Świetny spektakl.
Super🤗😂🤗
Świetna zabawa
Świetna komedia.
Bez szału, chociaż czas na spektaklu nie należał do straconych. Szkoda że prawdziwa psychiatria tak nie wygląda a wiem co mówię. Bilety zbyt drogie, podczas zakupu powinna być ogłoszona obsada/ marzyłam pośmiać się z gry aktorskiej A.Barcisia, niestety nie dotarł do Tarnowa/.
Świetna sztuka + fenomenalna obsada ! Bawiłem się rewelacyjne :) Dziękuję i zdecydowanie POLECAM !
Spektakl znakomity, zabawny , gra aktorów rewelacja, polecam wszystkim !!
Koncert rozpisany na 6 aktorów !
Zabawna i lekka sztuka, świetna obsada. Bardzo miło spędzony czas. Gorąco polecam.
Świetny spektakl, dawno się tak nie ubawiłem.
Super zabawa :)
Sztuka średnia. Szału nie było jak na komedie .
Super spędzone 1,5 godziny. Rewelacyjna obsada, treść - samo życie, chyba każdy z nas ma czasami podobne przypadłości. Gra aktorska na poziomie 100 +. Andrzej Zieliński i Jowita Budnik wymiatają.
Bardzo fajna sztuka. Fajnie zagrana. Bardzo dobrze bawiliśmy się
Genialny. Bardzo śmieszny. Najlepszy jaki oglądałam😀😀😀
Perełka! Aktorzy rewelacyjni w swoich rolach. Zasłużone owacje na stojąco. Gorąco polecam
Było super Aktorzy rewelacyjni🙂🙂🙂
Fajna komedia,obśmiałam się jak" norka"😁😁No i mój ulubiony Andrzej Zieliński 👍
Występ rewelacyjny. Bawiliśmy się świetnie. Polecam wszystkim.
Bardzo dobra gra aktorska. Świetnie się bawilam.
Zapomnielismy :((( bilety przepadły :(
Jestem rozczarowana. Część publiczności żywiołowo reagowała na każdy wulgaryzm, ale zdecydowanie mało było innych, mniej prymitywnych powodów do śmiechu... Nie zachwycili p. Barciś ani p. Budnik (a mocno na to liczyłam). Za to urocza była p. Sawka. Wg mnie najlepiej spośród wszystkich występujących w przedstawieniu aktorów dopracowała swoją rolę.
Rozczarowana 29.05.2019 08:55
Cóż,każdy z nas ma ,,jakąś " mniejszą ,lub większą nerwicę natręctw,z których zapewne często nie zdajemy sobie sprawy,bądź ją wypieramy tę z naszej świadomości. Temat jakże aktualny w otaczającej nas rzeczywistości.I co się dzieje,kiedy z różnych powodów decydujemy się na wizytę u specjalisty a ten...nie jest obecny a w dodatku...nie jesteśmy sami a jest nas kilkoro? W oczekiwaniu na pomoc,leżankę ,która nas uleczy,wyleczy,choćby chwilę oddechu przyniesie...sami i jednocześnie w grupie zmierzamy się z problemem... Sztuka -sztuką jest kiedy nie tylko bawi-śmieszy,lecz motywuje do myślenia,do refleksji.I tu o to jeśli tylko widz się skupi,nie zaśmieje jedynie z ,,dziwactw "bohaterów,ich śmieszności, pominie ich cielesną posturę(która w zamyśle reżysera wręcz eksponuje natręctwa w wiadomym celu) , poukłada klocki jego ,,natręctw" i choćby spróbuje wejść w ciało-osobowość bohaterów. Polecam wszystkim,zapewne każdy z nas, znajdzie odrobinę siebie.Może nie nie aż tak -fobicznie,ale,jednak...kawałek siebie?! Polecam wszystkim tę sztukę,tym starszym,jak i tym młodym.Bo nie tylko bawi ,ale też skłania ku refleksji. Dobór wykonawców i ich gra aktorska na najwyższym poziomie. Pięknie Wam wszystkim dziękuję !!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Sopot - inne wydarzenia