Użytkownicy polecają

sam występ - bomba; kwestia organizacji - lepiej zapomnieć - kolejki do szatni, jedna kasa biletowa na parkingu, poblokowane miejsca parkingowe innymi autami (oddaje to poziom społeczeństwa, ignorancję, brak szacunku dla innych), generalnie brak miejsc parkingowych, chaos ; na pewno przy wyborze kolejnego eventu zwrócę uwagę, gdzie będzie miał miejsce i nie wybiorę centrum kongresowego...

rozwiń

Było super. Oglądanie na żywo jest wielką atrakcją i sprawia niesamowite wrażenie. Nowe skecze świetne "jacuszki" i Bożena mega fajne. Uśmiałam się setnie. Szkoda że pewien łysy pan nie miał poczucia humoru ale to jakiś wyjątek .Jesteście wspaniali. Benefis P.Pawła udany, brakowało tylko szampana albo jakiś kwiatów. Życzę dalszych pomysłów do rozbawiania "łysych'

rozwiń

Świetnie spędzony wieczór - Artysta dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, a jednocześnie dał trochę do myślenia. Byłem, jestem i pewnie pozostanę na zawsze pod urokiem Pana Andrzeja. Klasa Artysty jest nietuzinkowa, mimo że ostatnio poniechuje słowa... Szczerze polecam wieczór kabaretowy z Andrzejem Poniedzielskim.

rozwiń

Inteligentny, oparty na zabawie słowem, zabawny, ale jednocześnie skłaniający do refleksji monodram. Mistrzostwo świata.
Koncert pełen humoru i przepięknie wykonanych przez artystę utworów piękna polszczyzną.
Drugi raz byłem na tym samym przestawieniu i świetnie się bawiłem! Szkoda, że ludzie nie mają za grosz kultury i ciagle coś z widowni dopowiadają, gdyż uważają się za lepszych. Szacun za ciętą ripostę! Na KMP na pewno jeszcze nie raz przyjdę! Polecam!

rozwiń

Wspaniały występ, niezapomniane wrażenia.
Fantastyczny spektakl, utrzymany w brawurowym tempie, wyśmienita gra aktorów bez wyjątku, choć -wiadomo - Pan Machalica jest klasą nie do pobicia.
Występ rewelacyjny! Super interakcja z widownią. Polecam!
XxxCarola 14.12.2019 10:27
Piękny i wzruszający serducho koncert. Muzycy najwyższego kalibra. Koncerty grupy RAZ DWA TRZY uzależniają ! Czekam na następny. A kto nie był niech żałuje :) Dzięki za podpisywane płyty!

rozwiń

Super spektakl . Ubawiłam się jak nigdy. Wszyscy aktorzy fajnie grali, ale Korcz i Herman byli najlepsi:)
Obłędny występ, to nasz kolejny wspólny raz! Pan Piotr niesamowicie komiczny i energetyczny. To jak nałóg, taka różowa pigułka na dobry humor;)
Kobieta z mega klasą, a facet ma głos poteżny jak dzwon :)
Świetny występ jak zawsze, zero nudy. Piękna interakcja z widzami, jak zawsze mistrzostwo świata.
Bardzo pouczające spektakl. Bardzo dobra gra aktorów. Pan grający Alexa - rewelka. Ania i Basia jak zwykle świetne. Za szybko minął mi czas na tej sztuce.

rozwiń

3 817

wydarzeń

623 218

biletów

208 338

recenzji

Ostatnio dodane