Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Stand Up Lublin 2024/2025


Please, Stand-up! Lublin 2024

 KUP BILET

Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"

 KUP BILET

Please, Stand-up! Lublin 2024

 KUP BILET

Stand Up Lublin – bilety – biletyna.pl

Stand-up skradł serca Polaków. Gdy w danej miejscowości zostanie ogłoszony występ mniej lub bardziej popularnego komika, bilety na to wydarzenie zostają wyprzedane w mgnieniu oka. Nie inaczej jest w Lublinie, w którym również mieszkają miłośnicy dobrego, improwizowanego poczucia humoru. Stand-up to świetna rozrywka zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów. Jeśli jesteście fanami tej formy występów komediowych, wejściówki na najświeższe i aktualne wydarzenia znajdziecie w Biletynie.

Najświeższe stand-upowe wydarzenia – Lublin 2023/2024

Stand-up, choć jest kojarzony z kabaretem, tak naprawdę jest całkowicie inną formą sztuki, a na pewno dużą młodszą. W stand-upie artysta występuje na scenie zupełnie sam. Zarówno on, jak i jego otoczenie pozbawione jest zbędnych dekoracji. Ta forma komediowego występu przesycona jest improwizacją, spontanicznością, a także wyjątkowością i ironią. W stand-upie nie ma tematów tabu, poruszane są w nich również te niewygodne zagadnienia. Stand-up oczarowuje widza, wciąga go w polemikę i sprawia, że jest on częścią performance'u. Kto choć razy wybrał się na stand-up, z pewnością będzie chciał powtórzyć to doświadczenie.

W Lublinie i okolicach mieszka wielu pasjonatów stand-upu. Jeśli chcecie nabyć bilety na najnowsze wydarzenia lub sprawdzić, czyje występy są planowane w najbliższym czasie, zapraszamy do subskrybowania newslettera naszego serwisu biletyna.pl. Dzięki niemu zawsze będziecie dowiadywać się o najciekawszych wydarzeniach w mgnieniu oka – gdy tylko pojawią się na naszej stronie.

Atrakcje Lublin 2023/2024 – największe nazwiska stand-upu

Nazwiska takie jak Roman Żurek, Czarek Sikora, Rafał Pacześ czy Grzegorz Dolniak to nazwiska jednych z najpopularniejszych stand-uperów. Wśród nich znajdują się także liczne panie m.in. Katarzyna Piasecka, Magda Kubicka czy Paulina Potocka, które potrafią rozbawić publiczność do łez. Zastanawiacie się, gdzie odbywają się występy stand-upowe w Lublinie? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – niemal wszędzie. Stand-up zawładnął różnorodnymi lokalami, np. restauracjami, pubami, a także wielkimi scenami.

Imprezy Lublin 2023/2024 – poznajcie wszystkie atrakcje Lubelszczyzny

Lublin to nie tylko stand-up. To miasto proponuje wiele atrakcji miłośnikom sztuki, muzyki i różnorodnych widowisk. Szukacie pomysłu na wolny wieczór lub popołudnie w Lublinie? W Biletynie czeka na Was mnóstwo wejściówek na świetne koncerty, spektakle czy inne wydarzenia odbywające się w: Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego, Klubie Studenckim Kazik Politechniki Lubelskiej, Fabryce Kultury Zgrzyt czy wielu, wielu innych miejscach.