Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Szczecin 2024/2025


Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Interaktywny KONCERT MUZYKI BAJKOWEJ

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Opowieść Wigilijna

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Opowieść Wigilijna

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Koncert Bajkowy

 KUP BILET

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Szczecin 2023/2024 – Kup Bilet Online – biletyna.pl

Szczecin to administracyjna, a zarazem kulturalna stolica województwa zachodniopomorskiego. W tym mieście odbywa się wiele interesujących wydarzeń, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. W Szczecinie organizowane są również występy, koncerty i widowiska dla najmłodszych odbiorców. W sercu północno-zachodniej Polski każdy znajdzie coś dla siebie. Szukacie atrakcji dla całej rodziny w Szczecinie? Pomoże Wam w tym Biletyna!

Bilety na wydarzenia – Szczecin 2023/2024 dla dzieci

Mieszkacie w Szczecinie? A może przyjechaliście tutaj na ferie zimowe, wakacje lub długi weekend? Niezależnie od okoliczności, koniecznie musicie skorzystać z kulturalnej oferty tego miasta. Zarówno na najmłodsze, jak i nieco starsze dzieciaki, czeka tutaj wiele atrakcji. Jeśli zastanawiacie się, gdzie szukać najciekawszych wydarzeń w Szczecinie dla dzieci, jesteście w dobrym miejscu. Biletyna to serwis, w którym można znaleźć informacje o różnorodnych spektaklach, koncertach, festiwalach i od razu nabyć na wybrane atrakcje bilety. Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, a także skorzystania z aplikacji mobilnej.

Imprezy Szczecin 2023/2024 – najlepsze widowiska dla dzieci w mieście

Gdzie znaleźć ciekawe atrakcje dla dzieci w Szczecinie? Teatr Rozmaitości Gwitajcie, Dom Kultury „13 Muz”, Multikino czy Teatr Lalek „Pleciuga” to zaledwie kilka miejsc, które znajdują się na kulturalnej mapie tego miasta. Nieco starsze dzieci mogą liczyć również na interesujące widowiska w Filharmonii, Operze na Zamku czy Teatrze Współczesnym. Co więcej, warto również śledzić ofertę Event Areny, w której organizowane są wydarzenia na bardzo dużą skalę, w tym targi, wystawy, koncerty i inne atrakcje.

Repertuar Szczecinie dużą popularnością cieszy się Teatr Lalek, domy kultury, a także kina, w których zawsze znajdzie się coś ciekawego dla najmłodszych, np. Bajkowy koncert z największymi dziecięcymi hitami czy świetne widowisko – Karnawał zwierząt.

Atrakcje Szczecin 2023/2024

W Szczecinie można także odwiedzić wiele interesujących miejsc, które zostały założone również z myślą o dzieciach. Mowa tutaj o takich atrakcjach jak: Holiday Park czy liczne place zabaw ulokowane wśród zieleni parków miejskich. Warto zwiedzić także podziemne trasy turystyczne. W tym mieście znajdziemy również Kids Arenę – park rozrywki dla całej rodziny, Warsztatownię, w której można nauczyć się wielu przydatnych umiejętności czy Morskie Centrum Nauki.