Kultura w sercu Wilanowa – 2021 rok w Kuźni

Nowy Rok – nowe możliwości. To czas podsumowań, ale i snucia planów. Dobrym postanowieniem noworocznym będzie bez wątpienia uczestnictwo w atrakcyjnych wydarzeniach kulturalnych, które dostarczą rozrywki i artystycznych wrażeń. Bilety na takie imprezy znajdziesz w naszym serwisie!

Kuźnia Kulturalna Wilanów – co to za miejsce?

Na kulturalnej mapie Warszawy próżno szukać białych plam. Interesujących wydarzeń jest naprawdę wiele, a ciekawych propozycji dostarcza np. Kuźnia Kulturalna w Wilanowie (Warszawa). To miejsce, które gwarantuje rozrywkę w najlepszym wydaniu: zapewnia dostęp do autorskiej kuchni i wydarzeń artystycznych.

Kuźnia Kulturalna w Warszawie uwielbiana jest przez stałych bywalców choćby za atmosferę. Zapewne w dużej mierze tworzy ją umiejscowienie Kuźni – w samym sercu starego Wilanowa. Na jej korzyść działa też szeroka oferta wydarzeń związanych z kulturą i sztuką. W Kuźni pojawiają się zespoły muzyczne, kabarety i artyści solowi. Scena zapewnia różnorodność. W tym miejscu nie grozi Ci nuda!

Kuźnia Kulturalna – poznaj repertuar na 2021 rok!

Choć nowa – pandemiczna – rzeczywistość jest trudna, powoli wszyscy się do niej dostosowujemy. Efektem tego jest wznawianie działalności przez instytucje kultury i sztuki. W nowym roku także Kuźnia Kulturalna dostarczy wielu pozytywnych wrażeń, co potwierdzają nadchodzące wydarzenia. W ofercie Kuźni coś dla siebie znajdą miłośnicy różnych form rozrywki. Bilety w serwisie biletyna.pl można rezerwować już dziś. Tych imprez nie można przegapić!

Koncerty

Na scenie Kuźni zaprezentuje się jedna z czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej – Daria Zawiałow. Artystka musiała poczekać na swoje pięć minut, kiedy jednak nadeszło, nie traci ani chwili i wciąż zaskakuje kolejnymi projektami. Ma na koncie takie hity jak: „Szarówka”, „Malinowy Chruśniak” czy „Świt”. Jej twórczość doceniają zarówno krytycy, jak i szeroka publiczność, czego najlepszym dowodem są znakomicie sprzedające się trasy koncertowe.

Tych, którym bliskie są bluesowe klimaty, z pewnością zainteresuje inny występ. Na scenie Kuźni Kulturalnej pojawi się Patrycja Markowska – niepokorna dusza, która dostarcza energetycznych koncertów. Tym razem zaczaruje słuchaczy akustycznymi aranżacjami.

Niezapomniane show stworzy w Kuźni także Maciej Maleńczuk, znany ze swojej szczerości i ciętego humoru. Jego recital uzupełniony będzie sekcją rytmiczną. Jeśli wolisz recitale w nieco innym klimacie, koniecznie sprawdź wydarzenie Grzegorz Turnau i Andrzej Sikorowski – Pasjans na dwóch.

Kabarety

Oferta koncertowa w Kuźni zapowiada się obiecująco, ale nie zabraknie również innych form rozrywki – np. kabaretów. Wydarzeniem z pogranicza muzyki i kabaretu, będzie występ Artura Andrusa. Jego recital „Sokratesa 18” to momentami nastrojowa, a czasami energetyczna opowieść o uczuciach i podróżach.

W marcu w Kuźni zaprezentuje się Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec. Publiczność może liczyć na dużą dawkę humoru. Pod lupą znajdą się m.in. relacje damsko-męskie. Będzie więc błyskotliwie i pouczająco. Show dopełni Czesław Jakubiec – komik i śpiewak z pewnością dostarczy znakomitej muzyki.

Na deskach Kuźni w 2021 r. nie zabraknie również weterana sceny kabaretowej, ulubieńca publiczności – Jerzego Kryszaka. Satyryk ceniony jest przede wszystkim za celne komentowanie otaczającej nas rzeczywistości i znakomity kontakt z publicznością. Podczas swojego występu jest w stanie nie tylko rozbawić, ale i skłonić do refleksji, przez co cieszy się sympatią wszystkich pokoleń.

Site Footer