Najlepsze wakacyjne wydarzenia w Polsce – sprawdź, gdzie warto być!

Wakacje i czas letni to wyjątkowy okres, w którym zapominamy o codziennych problemach, pozwalając sobie na chwilę wytchnienia i relaksu. Mimo obostrzeń i trudności związanych z panującą pandemią Covid-19, wracamy powoli do tak wytęsknionej normalności. Już w tym roku możemy pozwolić sobie na zaplanowanie ciekawych wakacji, bogatych nie tylko w możliwość odkrywania nowych miejsc, ale również pełnych imprez kulturalnych, także na świeżym powietrzu. Nie zwlekaj i sprawdź już teraz, co ciekawego możesz robić w te wakacje!

Wakacje w reżimie sanitarnym

Choć niestety do standardów sprzed pandemii wciąż daleko, to jednak rok 2021 naprawdę napawa optymizmem. Mnogość nowych imprez, a także widmo reaktywacji, tych, które w latach poprzednich nie mogły dojść do skutku, to doskonała prognoza dla miłośników wyjątkowych przeżyć, koncertów, kabaretów i festiwali na żywo! W tegorocznym rozkładzie jazdy znajdzie się nawet najsłynniejsza impreza w Polsce, Pol’and’Rock Festival, która przybierze formę hybrydową, stacjonarnie w nowej lokalizacji na Lotnisku Makowice-Płoty już 29-31 lipca oraz online jak rok temu – w social media Pol’and’Rock.

Oczywiście nie unikniemy nakazu noszenia maseczek, czy częstej dezynfekcji rąk, czasem nawet zakazu spożywania jedzenia i napojów, a ilość miejsca na wydarzenia będzie ograniczona o połowę. Jednak mimo wszystko, eventy wakacyjne cieszą się ogromną popularnością, a bilety na koncerty, czy inne wydarzenia na żywo, sprzedają się niemal natychmiastowo.

Odpoczynek nie tylko za granicą

Niestety podróżowanie między krajami wciąż dla części z nas pozostaje kwestią dość problematyczną i generującą pewne utrudnienia. Nie oznacza to oczywiście, że planowanie wakacji z góry spisane jest na straty! Prawdziwy renesans przeżywają kurorty nadmorskie, malownicze pola namiotowe na mazurach, czy przytulne chatki w górach. Coraz częściej wybieramy również nocleg u mniejszych przedsiębiorców, wspierając wspólnymi siłami niewielkie, lokalne biznesy.

Imprezy i wydarzenia, których nie możesz przegapić!

Nie masz pomysłu jak urozmaicić swój urlop? Nie ma lepszego sposobu niż wzbogacenie go jakimś ciekawym wydarzeniem! Organizując jeden dzień na koncert, czy stand-up nie tylko zapewnimy sobie wyjątkowe, magiczne wspomnienia, ale również skosztujemy odrobiny normalnego stanu sprzed pandemii, co znacząco wpłynie na nasze pozytywne emocje i dobre samopoczucie.

Oto kilka gotowych propozycji na ciekawe eventy, które umilą i ubarwią zarówno wypady ze znajomymi, jak i rodzinne wakacje:

Zebrani na jednej scenie laureaci takich festiwali jak Paki, Wrocka, Podlasianki, Ludzika, One Man Show, Mulatki, gwiazdy Comedy Central oraz innych programów telewizyjnych, a to wszystko w zupełnie nowej, szalonej formie. To emocjonujące wydarzenie zagwarantuje show, jakiego nigdy nie zapomnisz!

Ten wyjątkowy koncert, który odbędzie się w amfiteatrze nad Wisłą, to swoisty hołd dla miłości, która przedstawiona zostanie z trzech, zupełnie różnych perspektyw. Wyjątkowi artyści oraz ich niebanalne, chwytające za serca utwory w jednym miejscu, daj się porwać magii i intymności tego romantycznego, pełnego wzruszeń wieczoru.

Znakomita, jedyna w swoim rodzaju, brytyjska komedia sytuacyjna, w której nie brak absurdu i czarnego humoru! Jak rozbudzić nieokiełznaną żądzę w mężu niedojdzie? Jak zaimponować przesadnie pompatycznej i niewyobrażalnie zamożnej siostrze, nie zabijając jej jednocześnie wędzonym łososiem? A wreszcie czy szczotka toaletowa z wizerunkiem samej pary królewskiej może posłużyć jako narzędzie umożliwiające popełnienie samobójstwa pięknej 20-latce? – odpowiedzi na te pytania zwalą was z nóg, zapewniając salwy niepohamowanego i szczerego aż do łez śmiechu!

Ta niezwykła grupa cyrkowa znana jest i ceniona za swoje wyjątkowe występy artystyczne. Od lat zachwyca nas klasycznymi numerami, jak również wprowadzanymi systematycznie nowościami, które nie pozwolą się nudzić nawet stałym bywalcom! W programie cyrku znajdą się między innymi shimmer i shine, „dinozaur”, kula „Śmierci”, duża iluzja, minecraft, strongman, spiderman, pokaz hula hop pod kopułą cyrku, gimnastyka na Bungee, gimnastyka na sztrabatach, napowietrzny pokaz gimnastyki na kole, napowietrzny pokaz gimnastyki na siatce, ekwilibrystyka na krzesłach oraz wyjątkowy clown RiCO.

Spędź wakacje tak, jak lubisz – biorąc udział w ulubionych eventach!

Site Footer