Wielki powrót Polskiej Nocy Kabaretowej! Duża dawka śmiechu gwarantowana!

Miesiące ciężkiej, kreatywnej pracy, próby w domowym zaciszu i skecze dopięte na ostatni guzik. W końcu, po miesiącach rozłąki spowodowanych obostrzeniami związanymi z pandemią Covid-19, będziemy mogli podziwiać swoich ulubionych artystów i to na żywo! Już niebawem rusza jedyna w swoim rodzaju Polska Noc Kabaretowa.

Legendarna Polska Noc Kabaretowa – czego możesz się spodziewać?

To wyjątkowe wydarzenie jak zawsze zbierze w jednym miejscu największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Aby zapewnić wszystkim widzom maksymalną satysfakcję i szczery, szeroki uśmiech na twarzy, obsada imprezy dobierana jest w taki sposób, by trafić w każde gusta. Bez względu na wiek, czy też poczucie humoru, Polska noc Kabaretowa gwarantuje każdemu uczestnikowi niezapomnianą, pełną szczerego śmiechu przygodę na żywo, którą będzie chciał przeżywać już rokrocznie.

Polska Noc Kabaretowa – kto wystąpi?

Cały przekrój niezwykłych talentów i poczucia humoru na najwyższym poziomie – dzięki, zróżnicowanemu doborowi artystów, Polska Noc Kabaretowa zapewnia szeroki wachlarz doznań, które trafią w gusta każdego widza. Tym razem, po raz pierwszy w roli prowadzących zobaczymy Kabaret K2, który podczas pierwszej edycji wydarzenia podbił serca widzów, a także takich liderów polskiej sceny jak Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Igora Kwiatkowskiego, a nawet zadebiutuje Kabaret Młodych Panów!

Kabaret Smile

Powstał w 2003 roku w Lublinie i od tamtej pory może pochwalić się licznymi sukcesami, a także sporym zainteresowaniem publiczności. Wyjątkowość formacji wynika przede wszystkim ze zróżnicowanego podejścia do przygotowanych skeczów. W programie kabaretu znajdują się nie tylko wyszukane dowcipy obyczajowe, ale również parodie popularnych piosenek z różnych gatunków muzycznych.

Kabaret Nowaki

Kreatywność i ciężka praca to domeny młodej i bardzo ambitnej grupy zielonogórskich artystów. W swoich skeczach wychodzą poza ograne schematy, poruszając wiecznie żywe tematy obyczajowe. Grupę charakteryzuje również wyjątkowa energia sceniczna, którą zarażają swoją widownię.

Kabaret Skeczów Męczących

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, założony w 2003 roku. Swoją wciąż zwiększającą się grupę fanów zdobył głównie dzięki świeżemu podejściu do satyry, biorąc na tapet bieżące wydarzenia z Polski i ze świata. Nie ukryją się przed nimi skandale polityczne, czy wpadki celebrytów, a to wszystko zostaje podane w formie luźnego i angażującego widzów występu.

Igor Kwiatkowski

Wyjątkowy kabareciarz, który już wielokrotnie udowodnił, że dobrze czuje się niemal w każdej formie skeczu i odgrywanej postaci. Wyróżnia się nie tylko sporą elastycznością sceniczną, ale również świeżym podejściem do ogranych skeczy, błyskotliwością, ogromną wiedzą dotyczącą aktualnych wydarzeń i niezwykle pozytywnym kontaktem z publicznością.

Kabaret Młodych Panów!

Pełne zaangażowanie i niezwykle wysoki poziom estradowy, które towarzyszą formacji od samych jej początków, przyczyniły się do jej ogromnego sukcesu. Ironiczne skecze przepełnione wyjątkowym poczuciem humoru, puenty w punkt i zdrowe, zdystansowane podejście do świata sprawiają, że kabaret bawi ludzi w różnym wieku, ukazują codzienne niuanse w przyjemny i żartobliwy sposób.

Gdzie odbywa się Polska Noc Kabaretowa?

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja ze względu na ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się co roku, organizowana jest w różnych miastach w Polsce. Pierwsze występy, będziemy mogli podziwiać już niebawem, bo 6 sierpnia, a odbywać się będą w:

  • 06.08.2021 o godz. 20:00 w Ostródzie. Miejsce spotkania – Amfiteatr.
  • 07.08.2021 o godz. 20:00 w Olsztynie. Miejsce spotkania – Amfiteatr im. Czesława Niemena.
  • 08.08.2021 o godz. 18:00 w Sopocie. Miejsce spotkania – Opera Leśna.
  • 10.09.2021 o godz. 20:00 w Dąbrowie Górniczej. Miejsce spotkania – Hala Sportowa Centrum.
  • 11.09.2021 o godz. 19:00 w Wałbrzychu. Miejsce spotkania – Hala Widowiskowo Sportowa AQUA-ZDRÓJ.
  • 12.09.2021 o godz. 17:00 w Lubinie. Miejsce spotkania – Regionalne Centrum Sportowe.
  • 17.09.2021 o godz. 20:00 w Radomiu. Miejsce spotkania – MOK „Amfiteatr” – Amfiteatr.
  • 18.09.2021 o godz. 19:00 w Płocku. Miejsce spotkania – Amfiteatr.
  • 26.09.2021 o godz. 17:00 w Opolu. Miejsce spotkania – Amfiteatr Tysiąclecia.
  • 01.10.2021 o godz. 20:00 w Kaliszu. Miejsce spotkania – Hala „Kalisz Arena”.

Ile trwa Polska Noc Kabaretowa?

Czas trwania imprezy może nieznacznie się różnić w zależności od m.in. zaangażowania publiczności, jednak szacuje się go na około 4 godziny, wliczając w to również przerwę 15-minutową.

Postaw na dobrą zabawę podczas Polskiej Nocy Kabaretowej!

Site Footer