Październikowy Stand-up na kiepski humor

Szary krajobraz za oknem, dźwięk deszczu uderzającego o szybę i parapet, wiatr oraz zimno przeszywające kości. Zaczyna się jesień, a wraz z nią ponure wieczory. Jest jednak remedium na jesienną chandrę i nazywa się Stand-up. Sprawdź jakie gwiazdy wystąpią na scenie tego października, by poprawić twój humor!

Cejrowski – Nie chcecie tam być

Ciężko stwierdzić, czy istnieje bardziej znana osobowość podróżnicza w naszym kraju. Jego program „Boso przez świat” zdobył sławę i oglądalność liczoną w milionach widzów. Wojciech Cejrowski to naprawdę osobowość – jego niekwestionowana charyzma przyciąga ludzi i zatrzymuje na dłużej w fotelach.

Już w październiku będziesz miał okazję poznać historie jego kolejnych przygód, opowiedziane w jak zwykle barwny oraz angażujący sposób. Tym razem Pan Wojciech opowie o wyprawach, których widzowie mu zazdroszczą… a nie mają czego. Poznaj kulisy – nie zawsze przyjemne – wypraw do najdalszych zakątków świata i daj się porwać chodzącemu boso przez świat Cejrowskiemu! Bilety zakupisz na naszej stronie: https://biletyna.pl/stand-up/Wojciech-Cejrowski/Nie-chcecie-tam-byc

Piotr ZOLA Szulowski – Granice wytrzymałości

Jego pseudonim artystyczny nie jest przypadkowy. ZOLA miał być piłkarzem, jak jego idol, Gianfranco Zola. Został jednak stand-uperem i kariera idzie mu dobrze. Wraz ze słynnym Kacprem Rucińskim i ekipą NOWE ROZDANIE, Piotr Szulowski przemierzył cały kraj dając niezapomniane występy.

W październiku posłuchacie o jego Granicach wytrzymałości. Nowy program to gwarancja dawki humoru od zaprawionego w bojach stand-upera. Sprawdź gdzie wystąpi popularny ZOLA i zarezerwuj bilety na naszej stronie:

https://biletyna.pl/stand-up/Piotr-ZOLA-Szulowski-Granice-Wytrzymalosci

Abelard Giza – Piniata

Nie ma lepszego sposobu na poprawę humoru niż charakterystyczny, cięty dowcip Abelarda Gizy. Zasłynął między innymi skeczami Kabaretu LIMO, którego był liderem. Po wielu latach wcielania się w rolę pociesznego dresiarza Leszka, Abelard postanowił rozpocząć solową karierę komika.

Jego stand-upy stały się wizytówką polskiej sceny i zabawiają tysiące widzów rocznie. W październiku wraca z zupełnie nowym programem zatytułowanym „Piniata”. Przekonaj się, co tym razem przygotował dla nas niezawodny Abelard Giza. Nie zabraknie humoru, refleksji nad codziennymi i aktualnymi problemami, a także ciętego języka. Bilety zakupisz na naszej stronie:

https://biletyna.pl/stand-up/Abelard-Giza/Piniata

Piotr Bałtroczyk – Starość nie jest dla mięczaków

Miłośnicy stand-upu unikającego wulgaryzmów, cieszącego ucho ciekawymi spostrzeżeniami, na pewno docenią Piotra Bałtroczyka. Znany ze swojej klasy w wystąpieniach, zasłynął programem telewizyjnym Piotr Bałtroczyk na żywo, który skupiał przed telewizorami tysiące spragnionych humoru widzów.

Chociaż minęło sporo czasu, a na jego skroniach przybyło siwizny, Piotr Bałtroczyk nie płacze z tego powodu. Wręcz przeciwnie – w swoim nowym programie, zatytułowanym „Starość nie jest dla mięczaków” udowadnia, że jest jak wino. Im starszy, tym lepszy. Jeśli szukasz pełnego klasy, zabawnego stand-upu z prowadzącym o aksamitnym głosie, nie mogłeś trafić lepiej. Sprawdź, gdzie wystąpi w październiku Piotr Bałtroczyk i zakup bilet:

https://biletyna.pl/kabaret/Piotr-Baltroczyk/Starosc-nie-jest-dla-mieczakow

Site Footer