Rezerwuj je już dziś! Najlepsze trasy jesienne

Końcówka zimy sprzyja raczej rozmyślaniom o majówce, wakacjach i o tym, jak spędzić zbliżające się ciepłe miesiące. Warto jednak już teraz pomyśleć o jesieni, bo gdy nadejdą szare i chłodne dni, trzeba jakoś zadbać o dobry humor. A niewiele jest lepszych leków na jesienną chandrę niż odrobina kulturalnej rozrywki. Najlepsze trasy jesienne mają to do siebie, że bilety na nie rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki – by nie dopuścić do ich zniknięcia, warto odpowiednio wcześnie zarezerwować sobie miejsce na widowni. A na scenie prawdziwa różnorodność: przeboje znane z filmowych hitów, ikona polskiej muzyki ostatnich lat oraz uznani kabareciarze.

Niesamowite emocje muzyczne i… filmowe. Koncert Muzyki Filmowej!

Na najlepsze, ponadczasowe filmowe produkcje składa się nie tylko praca reżysera, scenarzysty, operatora kamery, montażysty czy genialna gra aktorów. To także ścieżka dźwiękowa. Jest tak istotna, że do jej stworzenia angażuje się światowej sławy kompozytorów. Jednym z najsłynniejszych w świecie kinematografii jest niemiecki artysta, Hans Zimmer.

Swoją karierę w przemyśle filmowym zaczął już w latach 80’. Choć początkowo tworzył ścieżki dźwiękowe do mniej znanych filmów, jego wrażliwość i umiejętności szybko zyskały szerokie uznanie. Przełożyło się to na wiele nominacji oraz nagród, m.in. Akademii ilmowej, czyli Oscarów czy Grammy. W ostatnich 20 latach zasłynął swoją współpracą z wybitnym reżyserem, Christopherem Nolanem, a także corocznymi nominacjami do wielu nagród.

Koncert Muzyki Filmowej to wyjątkowe widowisko które tym razem jest poświęcone głównie Hansowi Zimmerowi. W 2020 roku szansę na usłyszenie jego największych filmowych przebojów polscy fani mają w Warszawie, Łodzi, Toruniu oraz Gdańsku. W trakcie występu wybrzmią znane kompozycje z „Incepcji”, „Mrocznego Rycerza” czy „Piratów z Karaibów”. Subtelności dodadzą niezwykle poruszające utwory z „Incepcji” oraz „Interstellar”.

Niesamowite wrażenia zapewni Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus oraz Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej. Całość będzie przeżyciem audowizualnym – wraz z wykonywanymi przez orkiestrę utworami na wielkim ekranie kinowym będą wyświetlane fragmenty filmów, do których została skomponowana muzyka. Koncert Muzyki Filmowej to emocje i sztuka na najwyższym poziomie. Warto zarezerwować bilety dziś, by już tylko z niecierpliwością czekać na swoje ulubione filmowe utwory w wykonaniu orkiestry:

https://biletyna.pl/koncert/Koncert-Muzyki-Filmowej-2

Nowa płyta i nowe muzyczne brzmienia od Pawła Domagały – Wracaj Tour

Paweł Domagała zyskał popularność w naszym kraju nie tylko niesamowitym głosem oraz piosenkami docierającymi prosto do serc słuchaczy. Jego wszechstronność i talent, m.in. w wykorzystywaniu wielu instrumentów, sprawia, że można go nazwać prawdziwym „człowiekiem orkiestrą”. Występuje na deskach teatru i w filmach, pisze teksty do kabaretów, ale przede wszystkim – gra i śpiewa.

Dwa lata temu wydał płytę „1984”, która okazała się sukcesem muzycznym i marketingowym. Teraz Paweł Domagała wraca z nowym krążkiem. „Wraca” to dobre określenie, bowiem płyta jest zatytułowana „Wracaj”. Również piosenki na niej umieszczone nawiązują do powrotów. Jak wspominają sami autorzy – Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki – płyta będzie powrotem do prostoty oraz pomysłów wykorzystanych w muzyce lata temu. Co istotne dla fanów, będzie także powrotem do folku!

Od listopada do połowy grudnia 2020 roku Paweł Domagała odda siebie całego swoim słuchaczom. Zagra wtedy 17 koncertów w 14 miastach, niejednokrotnie występując nawet 4 dni z rzędu. Podczas „Wracaj Tour” zaprezentuje nie tylko nowe, nieujawnione jeszcze utwory, ale też znane i lubiane piosenki. Pojawią się utwory z płyt „1984” czy „Opowiem ci o mnie”. Jak zapewnia sam Paweł – będzie oryginalnie, niezapomnianie i pojawi się… improwizacja. Nie możecie tego przegapić, bo „Wracaj Tour” zapowiada się wyjątkowo. Kup bilety dziś, by na pewno ujrzeć na scenie Pawła Domagałę:

https://biletyna.pl/koncert/Pawel-Domagala/Wracaj-Tour

Poznaj zabawny Żywot Mariana z Neo-Nówką

Moherowe berety, Marian, polityka, Marian, absurd, Marian. Tak można określić kabaret Neo-Nówka, który od 20 lat rozbawia do łez polskich widzów na żywo i przed ekranami. W swoich skeczach poruszają tematy bliskie przede wszystkim każdemu „przeciętnemu Kowalskiemu”. Oglądając ich, ma się wrażenie, że gdzieś się to już widziało. I rzeczywiście, Neo-Nówka prezentuje sytuacje wyjęte z naszego codziennego życia. Kolejki i nieporozumienia w urzędach, niekompetentna służba zdrowia, politycy i ich obietnice.

Wszystko to przedstawione jak zwykle w humorystyczny sposób. Trio Gawliński – Żurek – Bielecki wracają z nowym programem. „Żywot Mariana” został nazwany tak nie bez powodu. Całe show jest sprytnym zlepkiem skeczy opisującym całe życie Mariana – statystycznego, przeciętnego Polaka. Jak mówią sami twórcy: to jest występ dla tych, którzy zastanawiają się jak żyć, a także dla tych, którzy nie zastanawiają się jak żyć.

Z „Żywotem Mariana” Neo-Nówka będzie podróżować po Polsce przez cały 2020 rok, bijąc kolejne rekordy pełnych widowni we wszystkich miastach. Szukając rozluźnienia, zabawnych przemyśleń na temat życia, a potem chwili poważniejszej refleksji, warto wybrać się właśnie na występ Neo-Nówki. Każde spotkanie to gwarancja autorskich piosenek i kontaktu z publicznością na najwyższym poziomie. Zarezerwuj bilety już dziś:

https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Neo-Nowka

Site Footer